PDA

View Full Version : Хапчета



roadrunner
08-10-2010, 18:44
Здравейте ! Искам съвет.. Понеже знам, че има хапчета, с които може да ти дойде по-късно и за Витамин Ц-то че помогало за забавянето на цикъла, та искам да попитам има ли някакви хапчета, с които да ми дойде по-рано..? Предстои ми почивка и се притесняай, освен това ще съм с приятелят ми ..

InloveAgain
08-10-2010, 18:47
Хич не са хубави тези работи,ей.
Моят съвет е да не опитваш ..
Точно,отиваш на почивка.. ами това лято една моя приятелка замина на море ии на нея и дойде.. опита с Витамин Ц да го спре.. и не стига ,че загуби 2 дена,ами на всичкото отгоре след 2,3 дни пак и дойде. Зависи от организма.. може просто да не се получи и ще си съсипеш цялата ваканция.
Но иначе, по принцип знам ,че като пиеш Витамин Ц и за ден,два спира,ама знам ли при теб как ще бъде.. :).

roadrunner
08-10-2010, 18:49
Хич не са хубави тези работи,ей.
Моят съвет е да не опитваш ..
Точно,отиваш на почивка.. ами това лято една моя приятелка замина на море ии на нея и дойде.. опита с Витамин Ц да го спре.. и не стига ,че загуби 2 дена,ами на всичкото отгоре след 2,3 дни пак и дойде. Зависи от организма.. може просто да не се получи и ще си съсипеш цялата ваканция.
Но иначе, по принцип знам ,че като пиеш Витамин Ц и за ден,два спира,ама знам ли при теб как ще бъде.. :).

Ммм трябва да ми дойде към 18-19, а искам преди 20 вече да ми е свършило. Дефакто имам по малко от две седмици...( като се има нпредвид, че продължава около7-8 дни)

InloveAgain
08-10-2010, 18:54
Хич не са хубави тези работи,ей.
Моят съвет е да не опитваш ..
Точно,отиваш на почивка.. ами това лято една моя приятелка замина на море ии на нея и дойде.. опита с Витамин Ц да го спре.. и не стига ,че загуби 2 дена,ами на всичкото отгоре след 2,3 дни пак и дойде. Зависи от организма.. може просто да не се получи и ще си съсипеш цялата ваканция.
Но иначе, по принцип знам ,че като пиеш Витамин Ц и за ден,два спира,ама знам ли при теб как ще бъде.. :).

Ммм трябва да ми дойде към 18-19, а искам преди 20 вече да ми е свършило. Дефакто имам по малко от две седмици...( като се има нпредвид, че продължава около7-8 дни)

По принцип има лекарства,но мисля че трябва да имаш 18,за да ти ги продадат в аптеката.

bebe7o
08-10-2010, 18:57
Не знам за такива хапчета, обаче това не са бонбонки. Кой знае каква химия ще са и какво може да си докараш на главата. По-добре ся да ти е малко некомфортно на почивката , отколкото след време да обикаляш по лекари и да се видиш в чудо.

MiMcHeToOo
08-10-2010, 19:43
Добре де, просто като ти дойде докато си на почивка слагаш един тампон и готово...

t0d1t0
08-11-2010, 01:18
сигурно си на 13