PDA

View Full Version : ПОМОЩ ..



girlchee
08-11-2010, 08:14
здравейте имам ''проблем''.Момиче съм и имам пъпки по лицето и майка ми мисли,че са пубертетски аз само се засрамявам искам да ги премахна с нещу моля ви дайте сайтове или нещу препоръчайте моляя ви и в 4-ти клас отдавна е едно момче ми хвърли химикал в окото и имам съвсем малък белек и негу искам да махна моляяя ви помогнете ми

teddyx33
08-11-2010, 08:20
Ами от пубертетски пъпки няма отърване.Аз все още си имам от време на време.Но значително ми намаляха след използването на салицилова спирт и след него се мажи и с крем Здраве.А за белег-а много хора казват ,че Контратубекс помага ,но и аз не знам. (и аз искам да махам белези)

nimfetka7
08-11-2010, 08:21
Използвай крем Здраве :)

girlchee
08-11-2010, 08:31
a по-точно за какво служи гел-а за лице

mArMaLaDkA
08-11-2010, 08:48
Емии, ако правилно съм разбрала за какво говориш, въпросният гел спомага за почистване на кожата от излишния себум, освежава и тонизира. За тая цел има не само гелове, ами и тоници, пяни... Важно е да определиш вида на кожата си(мазна, суха, нормална, смесен тип...), за да закупиш възможно най-подходящият тип продукти за твоята кожа.

Иначе има серия за акне - Акне оут(лосион, тоник и още нещо май имаше), обаче внимавай с тях, защото може и ти да имаш алергия като мен от продуктите им и тогава става весело. Продуктите на Гарниер(повечето) не струват, така че си преориентирай средствата към друга марка.

Спортувай повечко, яж плодчета и зеленчуци, намали шоколадовите неща и не се опитвай да си заличаваш пъпките с 2 пласта фдт. Проблема с кожата трябва първо да се излекува, а после тя да се маже с квото и да било. :)

girlchee
08-11-2010, 09:04
НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ ДАДЕ САЙТ ИЛИ СНИМКА НА салицилова спирт

LadyDi
08-11-2010, 09:09
Колко теми?