PDA

View Full Version : Два въпроса !



Gllory
08-11-2010, 09:04
Значи .. на море съм от 11 дни ..изгорях малко, потъмнях, но сега започвам да се беля :shock: и е адски грозно :( ..та исках да ми кажете как да го оправя по някакъв начин? Просто задължително до петък трябва да съм се оправила! с нещо да се мажа или какво да правя да се махнат тезии неща :(

това ми беше първиятт въпросс а вторият ми ...

Значи неразположена съм 3ти ден.. по принцип ми е по 3 4 5 дни, но миналата година като бях на море ми бешее пфф сигурно 7 да не кажа и повече, и сега се страхувам, че пак ще ми е толко :( и кажете ми какво да правя за да ми мине по-бързо? до петък трябва да съм се оправила..
знам че има мн.такива теми и знам за Витамин Ц, но се претиснявам не е ли опасно и по колко трябва да взимам и за колко дни ще ми спре? и ако има някакъв друг начин освен Вит Ц?

Благодаря предварително :-)

Infinity
08-11-2010, 09:11
За първия въпрос не съм сигурна , че мога да ти помогна , защото след като вече си започнала да се белиш мисля , че ще си се белиш докрая
/ малко кофти звучи , ама .. 8-) /. Предполагам, че след като се белиш кожата ти е суха , така че - худратирай я ! Мажи се с бебешко олио на Джонсън.Доста хидратира кожата.
А за Втория въпрос - витамин С ! Ако от днес започнеш да го пиеш до петък съм почти сигурна , че ще ти спре. Мисля , че това е възможно най- " полезния" начин от възможните. 8-) Защото все пак това е витамин, чувала съм , че е вредно за бъбреците , но не е нищо сериозно. Пий три път на ден по две таблетки и до петък си 6 точки. :)

eHoT4e
08-11-2010, 09:12
варианта ти за да се изчистиш по-бързо от падащата кожа е сама да почваш да я белиш, и другото и като влезеш в банята да се накиснеш хубаво и да почнеш да търкаш. Но зависи от изгорялото . Дано успеея до петък...

А за втория... витамин Ц-то забавя кръвотечението.. т.е. щом вече си в цикъл най-много да го удължиш.

mArMaLaDkA
08-11-2010, 09:21
Под душа с някоя по-груба гъба си изтъркай тялото и би трябвало да стане.
Колкото до втория въпрос - до петък може и да ти спре от самосебе си. Плюс това, на 5-6 ден ще е някакво мижаво и не ти пречи нищо просто да бъдеш с тампон - няма никакъв риск да пропусне. 6 хапчета витамин Ц на ден ми се струват... доста. И в крайна сметка не смятам, че е нормално да предлагате такива методи като напълно безопасни. Авторке, сама си прецени. Това си е твоят организъм и твоя е вината, ако нещо му се случи. Смятам, че е ненужно да гълташ хапчета, и без това скоро ще ти свърши. За другата година ще знаеш да си правиш сметките по-отрано за почивка и море като цяло, за да нямаш същия проблем.

CuteBaby
08-11-2010, 09:42
Витамин Ц е абсолютно безвреден,защото количеството което организма не може да усвои се изхвърля чрез уринирането! Така че няма нищо страшно ако пиеш 3 пъти на ден по 2 хапченца и ако не ти спре цикъла то със сигурност ще го намали.