PDA

View Full Version : сина ми



delux4eto
08-11-2010, 10:19
Здравейте на всички това е регистрацията на сина ми.. има един проблем вкъщи синът ми е много агресивен вече е 7 клас много бързо се ядосва и въпросът ми е от какво може да е тази агресия ?

gandalfepi4
08-11-2010, 10:29
ми ако и на мене майка ми ми бъркаше из акаунтите и пускаше малоумни теми във форума за секс, вместо да се обърне към друг сайт, да си направи свой акаунт или просто да поговори с мене и аз щях да съм агресивен.

pisety000
08-11-2010, 11:27
Агресията е защото е в пубертет и тялото му се променя..със почти всички тинейджъри е така.Само да ВИ попитам защо се месите в личното постранство на сина ви и влизате в акаунта му..замислете се че може би няма да му бъде кой знае колко приятно да му се месите в постранството....направете си друг свой акаунт :? \:D/

December
08-11-2010, 12:41
В бг мама ти препоръчвам да се регистрираш и там да си пишеш с хора на твоята възраст!
Едно на въпрос е,че ми се струва леко ебавка.Откъде тази жена ще знае паролата на сина си?
Но както и да е...да предположим,че наистина е някаква майка.
Давайте на съна си малко лично пространство.И на вас няма да ви е удобно да ви пита колко често със събруга ви правите секс лол(и аз с моите примери :lol: ).

SmilezZz
08-11-2010, 12:42
От пуберитета е..И вие би трябва да го знаете това..
Няма защо да се притеснявате..

LipSy
08-12-2010, 13:37
Това би трябвало да е от пубертета. На тази възраст всеки се ядосва.

LipSy
08-12-2010, 13:39
Агресията е защото е в пубертет и тялото му се променя..със почти всички тинейджъри е така.Само да ВИ попитам защо се месите в личното постранство на сина ви и влизате в акаунта му..замислете се че може би няма да му бъде кой знае колко приятно да му се месите в постранството....направете си друг свой акаунт :? \:D/

Аз мисля, че това въобще не е майката, а самото момче. Просто то не иска да си признае, че е агресивно. Апък и откъде накъде момчето ще каже името и паролата на майка си?!

Paramour
08-12-2010, 15:14
^ може да си е оставил компа включен и да е бил влязаъл в тийна... или просто да не си излиза от акаунта /аз така правя/ :lol:

Claymore
08-12-2010, 17:38
А бе...как ще пише тука. Нали момчето гледа разделите на Др. Тийн...знае какво ще стане ако сина й го види. Това е момчето и просто търси внимание. Ако беше моята майка...един месец щях да й кимам само с глава.

iiordanova
08-12-2010, 17:45
И аз щях да съм агресивна , ако ми ровеха из личното пространство. Всеки човек има нужда от лично пространство. Дайте такова на сина си..
Агресията е от пубертета , мисля че като майка и вие трябва да го знаете. Всеки човек преминава през този период.
Съветвам ви да пишете във форуми като - бг - мама или часът на мама. Има много форуми за по-възрастните. Не мисля , че сте избрали правилния.

delux4eto
08-12-2010, 20:11
оставих компа вклю4ен и маика ми е писала :booooomb: :razz:

CrystalEye
08-12-2010, 20:40
Кирилицата е задължителна.
kalpazanka

vIKToriYa
08-22-2010, 21:52
И аз щях да съм агресивна , ако ми ровеха из личното пространство. Всеки човек има нужда от лично пространство. Дайте такова на сина си..
Агресията е от пубертета , мисля че като майка и вие трябва да го знаете. Всеки човек преминава през този период.
Съветвам ви да пишете във форуми като - бг - мама или часът на мама. Има много форуми за по-възрастните. Не мисля , че сте избрали правилния.

+ :(

LuxurySk0B
08-23-2010, 08:09
луканка с мед и сирене и жълта каруца без колело и миксер и пагани зонда

a1a2b3v
08-24-2010, 10:00
Замиляла ли сте се, че може би твърде много му навлизате в личното пространство?
Аз лично много се ядосвам от въпросите на баща ми от рода "Къде беше?", "С кого?", "Какво правихте?" и "Защо се прибираш късно".Мисля че не трябва да ми задава толкова въпроси и много се изнервям и в отговорите си му повишавам тон без да се усещам понякога :oops:, въпреки да знам, че са от притеснение. (Споделям го, защото доста родители го правят, без да се усещат или да го правят нарочно може това да е един от проблемите.) Да Мисля, че е нормално това бъде агресивен, просто му имайте повече доверие. Покажете му, че ако има нещо важно той би могъл да го сподели с Вас като с приятел, а НЕ РОДИТЕЛ! (Повярвайте ми ако се държите приятелски това ще е добре и за вас и за сина Ви, защото той ще се усмелява да ви пита, за важните неща и понякога ще можете да му помагате със съвети, а това е важно за много тийнейджъри.) И спрете да се ровите в нещата му също така, никак не е приятно за когото и да било :? .
Успех :wink:

П.С. Не мисля, че това е правилния сайт в който можете да получите най-добрите съвети. Той е за тийнейджъри и тук повечето са такива, да не кажа всички. Има си други сайтове за родители. Те имат опит и биха ви информирали по-добре :).