PDA

View Full Version : косаа



LuniChkaa
08-11-2010, 09:34
Ооф косата ми е много злее отгоре е права, а отдоло почва да се къдри. Ако беше чуплива щеше да е добре, но тя отдоло е адски къдрава. Почти всички които ме познават са ми задавали поне веднъж въпроса: " Защо си си изправяла косата само отгоре? " :o Искам да ви попитам как мога да я правя и горе поне малко по-къдравичка обаче без маша, защото не искам да я горя достатъчно изтощетна си е.

http://prikachi.com/images/177/2414177r.jpg ето и снимка не се вижда много добре, но само това имам 8-)

mArMaLaDkA
08-11-2010, 09:37
И моята беше така преди. Супер готино ти стои, кво? 8-)
Ролки или навиване на косата с парцалчета.

wukktoruQ
08-11-2010, 09:38
Боже момиче..какво ли не бих дала да имам като твоята коса..как съм се старала да постигам тоя ефект,а ти се оплакваш... :shock:
По-трудно ще да я накъдриш горе по начина,както е долу...ако искаш косата ти да е еднаква,изправи я цялата...

teddyx33
08-11-2010, 09:39
Косата ти е супер яката.Много от звездите правят точно това.
Право и надолу се спускат къдриците..
Иначе плитки,ролки,хартийки...

LuniChkaa
08-11-2010, 09:43
Тя е хубава, но само един час след като се изкъпя :D след това ставам като покрив на къща, горе е права и много бързо губи обема си, а доло понеже е къдрава обема е доста голям 8-)

Newsgirl
08-11-2010, 09:48
Косата ти е страхотна. Можеш да използваш ролки, хартийки, плитки и от тези сгъваемите пръчки(не знам как се казват :D )