PDA

View Full Version : циции



beetree
08-11-2010, 10:56
здравейте... момиче съм и съм на 15 гръдната ми обиколка е 74 и дори и най малкият размир сутиен АА ми е голямм и ми седи смешно. Приятелките ми ме посаветваха да не го нося понеже не го изпълвам и до поровината а понясога на плажа ходя без горнище .. но направо се комплексирам от най добрата си приятелка тя има 95 градна аммлл вапроса ми е дали да нося сутиен или е по добре без ?

ElinoOor
08-11-2010, 11:31
е като нямаш цици,няма смисъл от сутиен освен ако не го натъпчеш с подплънки (което не е добра идея)
послушай приятелките и недей да се комплексираш,има време ще ти пораснат 8-)

delux4eto
08-11-2010, 11:59
хахах от моя клас също има една тъпа селянка която едва ми стига до раменете един ден решихме с класа да ходим на басейн и й казаха да не си слага сутиен защото просто стои смешно .. но пък и без сутиен да влизаш на басеин малко стои смешно все едно че си 5-6 годишно лапе :D

ElinoOor
08-11-2010, 13:58
^ :razz: :razz:
интересен начин на размисъл имаш,няма да навлизам в подробности,че ще се засегнеш и ще започнеш да ме обиждаш на 'селянка'

има момичета и жени,които си ходят без горнище,нищо че имат/нямат бюст

Haker4ity
08-12-2010, 20:48
многоо е смешно като в моя клас момичетата, който са плоски си напълнят някои голям сутиен :D , според мен носи най-малкия ии без подплънки да е :)

Raffine
08-12-2010, 20:54
Няма нищо смешно.И аз съм така.При мен въпросът е рязко отслабване и спиране на цикъла,което е 100000000 пъти по-зле.При теб просто си е така-развиваш се по-бавно.Радвай се,че поне като ти пораснат ще ти увиснат по-късно,а на приятелката ти по-рано ще й стигнат до пъпа :D Имай търпение=)

nymphetaminegirl9
08-13-2010, 07:17
Няма нищо смешно.И аз съм така.При мен въпросът е рязко отслабване и спиране на цикъла,което е 100000000 пъти по-зле.При теб просто си е така-развиваш се по-бавно.Радвай се,че поне като ти пораснат ще ти увиснат по-късно,а на приятелката ти по-рано ще й стигнат до пъпа :D Имай търпение=)

и аз съм на същото мнение :D който по-бавно се развива по-бавно и остарява :Р