PDA

View Full Version : Поредната, заблудена, лигава пикла.



Zaqkkk
08-11-2010, 11:42
Здравейте, пиша просто за да отпуша защото се побърквам, но няма да откажа мнения или съвети.
Доста дълго време след като бях без гадже и любов и така исках отново да изпитам това чуство, намерих момичето, много се влюбих, но тя тръгна с един пич на 16 ( аз съм на 15, тя 13 ) така, тя обаче ми каза, че и мене също харесвала ала бала, та те ходят от 2седмици и той буквално е върти на малкия си пръст, срам го е да излиза с нея, не и дига като и звъни, като тя му пише в скай се скрива и тн., с това момче тренираме волейбол заедно, един ден тя дойде да говори с него, той и каза, че бил на село и телефона му не бачкал, а това не е вярно, защото всеки ден беше на тренировките, тя се заблуди и пак веднага след гъза му, сега отново не излизат и тн., но поне рядко и дига и пише.. няколко пъти си оговорарях срещи с тфа момиче, и излизахме, но напоследак, приема и в последния моменен - не може.. както и да е опитвма се да и тегля майната т.е да не и пиша и тн. трудно ми е..но както и дае..

spyro
08-11-2010, 11:43
махай я тая.

didi0804
08-11-2010, 12:02
Ти сам го каза - Поредната, заблудена, лигава пикла.Не се занимавай с нея

Zaqkkk
08-11-2010, 12:03
махай я тая.И аз така мисля, но я обичам и една издържам 30-40мин., без да и пиша, да я чуя или видя..

GossipGirl89
08-11-2010, 12:15
Ами какво очакваш от 13 годишно дете? Още не е наясно с живота и с това какво да иска от момчетата. Тоя пич си я е хванал явно за бройката и не му пука особено, а тя е наивна и глупава и се връзва. Не се занимавай с нея. Един ден ще й дойде акъла

Zaqkkk
08-11-2010, 12:23
мхм, правите сте всичко, даже го знам и аз, ама ми е трудно дето ви викам да не и се обадя и тн. :D

Valento
08-11-2010, 12:38
Имах и аз един такъв период харесвах едно момиче на 17 години,свалях я ...правех какво ли не,тя ми беше казвала че с мен се чувствала себеси ... и накрая тръгна с един "тарикат" и кво стана по-натам....на*ба я,и я зареза....после дойде да ми реве на моето рамо и аз и казах тактично че не искам да имам нищо общо с нея тя сама си избра пътя и да си го въври но без мен...братле , проумей едно,никой човек...по-точно никое живо същество не заслужава да бъде "резерва" на някого за да облекчи дните му и да ги направи по розови...всички имаме чувства някои ги изразяват други не,но в крайна сметка не заслужаваш няква пикла да те върти на малкия си пръст,за тва зарежи я ... вярно , на думи е лесно да го кажеш,ама ако седнеш и помислиш реално над нещата тя не е нещо повече от теб ;) успех и горе главата!

sasha_90
08-11-2010, 12:57
Другите ти казаха-зарежи я.Тя не е нищо по-различно от другите.Даже напротив има куп други момичета,които си заслужават.

doomkillerr
08-11-2010, 13:03
Ами какво очакваш от 13 годишно дете? Още не е наясно с живота и с това какво да иска от момчетата. Тоя пич си я е хванал явно за бройката и не му пука особено, а тя е наивна и глупава и се връзва. Не се занимавай с нея. Един ден ще й дойде акъла

Така си е! Пък и любовта в този ранен период от детството, не е същата както тази, която ще срещнеш по-натам! :)

ScorpionGirl
08-11-2010, 13:11
Виж й годините, виж й акъла ?!? Не ти трябва такава хлапачка. Не я търси. Тя е заблудена, онзи не знае какво иска, а на теб ти е кофти заради госпожичката ? По-добре си хвани някоя кака, отколкото това лапенце.

umri
08-11-2010, 13:20
Като видя някъде, че не ме щат... се махам. Не очаквай нещо от това недоносче. С нея ще се случи от 2 стола да падне на земята, ако постъпиш както трябва. Още повече, че на 13 едва ли ще отвори порти химена, така че можеш да забравиш да ти чешат мъдьиете.

Elenichkaa
08-11-2010, 13:44
Ами ти вече си решил и осъзнал,зарежи я.

umri
08-11-2010, 14:18
edit. грешка

Slamdancer
08-11-2010, 14:29
Ти си на 15 , а гледаш 13 годишни ? Абе брат я ходи на лекар...всеки с достойнство , ще гледа по голяма от него.Има 1 поговорка : Хвани си кака , да те утрака.

InloveAgain
08-11-2010, 14:54
Ооо.. хич не се занимавай.Остави я да си я разиграва,че да се научи!.. :? Аман от такива.

Paramour
08-11-2010, 14:55
махай я тая.И аз така мисля, но я обичам и една издържам 30-40мин., без да и пиша, да я чуя или видя..
Една моя много близка приятелка беше така. Какво ли не правих, за да я убедя, че момчето, след което ходеше, е кретен... в крайна сметка се скарахме. Тя не направи какви ли не глупости, и преди и след като се скараме... Сега знам, че поне е било за добро, че сме се скарали. :)

А ти.. нищо не можеш да направиш. Тя не те слуша, явно...
btw ти сама го каза: заблудена, лигава пикла...

bratignat
08-11-2010, 15:31
Ще си й винаги втора цигулка - не го позволявай това.
Отреже ли те веднъж момиче, повече не се занимавай. После тя може горчиво да съжалява, но е направила изборът си - не ти е дала възможност. Няма защо и ти да й даваш, такава.

delux4eto
08-11-2010, 15:35
всички момичета са такива курви

zlonamerena
08-11-2010, 16:28
Ще си й винаги втора цигулка - не го позволявай това.
Отреже ли те веднъж момиче, повече не се занимавай. После тя може горчиво да съжалява, но е направила изборът си - не ти е дала възможност. Няма защо и ти да й даваш, такава.


Много правилно! Не се занимавай с нея,щом за нея ти си нищо, остави я да си мисли,че може да си те върти, направи така,че и ти да я завъртиш едно хубаво.. да се научи,как да се държи с момчетата :P

Zaqkkk
08-11-2010, 16:28
махай я тая.И аз така мисля, но я обичам и една издържам 30-40мин., без да и пиша, да я чуя или видя..
Една моя много близка приятелка беше така. Какво ли не правих, за да я убедя, че момчето, след което ходеше, е кретен... в крайна сметка се скарахме. Тя не направи какви ли не глупости, и преди и след като се скараме... Сега знам, че поне е било за добро, че сме се скарали. :)

А ти.. нищо не можеш да направиш. Тя не те слуша, явно...
btw ти сама го каза: заблудена, лигава пикла...момче съм.., колкото до темата за послдно ше излизаме и всичко ще се изясни, макар,че на мен всичко ми е ясно. :?

987654
08-11-2010, 17:35
Ти си на 15 , а гледаш 13 годишни ? Абе брат я ходи на лекар...всеки с достойнство , ще гледа по голяма от него.Има 1 поговорка : Хвани си кака , да те утрака.
Хвани речник.
Авторе, на теб какво да ти кажа!?
Ако се смяташ за по-прост от една мухлива пикла, 'дето можеш да я залъжеш с близалка, продължавай да й ходиш подир ****.
Правиш и кефа, определно, пък и резерва си има, кой като нея. ;)
Щом смяташ, че не си способен да си намериш по-свястна, унижавай се.

7227
08-11-2010, 17:44
тоя пич щом го е срам от нея,теб не те ли е срам???

Zaqkkk
08-11-2010, 17:59
тоя пич щом го е срам от нея,теб не те ли е срам???Не, той по скоро го е срам защото тя е с 3 г. по малка.. а пък аз съм с 2 ии не мисла, че имам повод да се срамувам заради това.., а друга причина не виждам.. :-o

spyro
08-11-2010, 18:00
всички момичета са такива к**ви

дали не разби целия фором с тоя пост! АХАХАХАХАА

987654
08-11-2010, 18:00
Проблема не е колко е малка, а колко е залухана.

kissmewhileisleep
08-11-2010, 18:34
мхм, правите сте всичко, даже го знам и аз, ама ми е трудно дето ви викам да не и се обадя и тн. :D

Еми щях да ти кажа да я заебаваш ама както виждам явно много я харесваш. Опитай пък може да не е лигава тъпачка малка ли кво беше ;дд

FuckedUp
08-11-2010, 18:39
всички момичета са такива к**ви

дали не разби целия фором с тоя пост! АХАХАХАХАА

*rofl* Нормално.Тоя е на 12-13. Лошо няма 8) :razz:

mArMaLaDkA
08-11-2010, 20:16
Няма да стане мъж от теб. :/ 13-годишно те разиграва, а ти продължаваш да му тичаш подир гъза и да му се обясняваш, че и да твърдиш, че го обичаш, нищо че не сте излизали повече от 2 пъти.
Аре да се стегнеш, а?

sonsta
08-16-2010, 07:44
Aбе зарежи я! И аз съм на 13.И е така като нея се опитвах да разигравам един 15-годишен,обаче накрая наеш ква майна ми тегли-да се науча!Не бъди такъв идиот,хвани си някоя на твойта възраст... :D :D :D :D

4o4ina
08-16-2010, 10:57
махай я тая.