PDA

View Full Version : Планета пайнер 2010 г.



FernandoTorresIkerCasilla
08-11-2010, 11:56
За или против турнето сте?? Надявам се да няма такава тема, но не намерих ..
:) :)

E, изразявайте мнения .. 8-)


















Аз лично съм абсолютно против! Мразя чалга ..

ecstazy
08-11-2010, 17:10
Против. Толкова са прости, че и безплатно са го направили. Щото все по-малко и по-малко хора вече си дават парите да слушат как няк'ви си там грачат като полудели (ако няма плейбек) или само си отварят устата и бъркат сричките (става ясно, че не пеят). Пък който иска да си ходи, аз бих отишла да им гледам сеира, но не мисля, че ще го направя. По-съм склонна да отида на Лейди Гага, ако ще идва изобщо :razz:

Di
08-11-2010, 17:15
За!
Кога ще видите толкова излагация и силикон разлят по стадионите, ако не е турнето?!

starburst
08-11-2010, 17:35
Против. Не стига че е пълна излагация ами се чува чак до нас и не мога да им слушам чалгиите цяла нощ :shock: :lol:

GossipGirl89
08-11-2010, 17:40
Все ми е тая на мен. Така или иначе много рядко ходя по такива мероприятия, и те в София не правят... май само тая година имаше някакъв концерт, на който също не отидох. А и май доста тъпи градове избират за това турне. Не искам да обидя никого, но тая година май имаше в Хасково... Доколкото знам там е пълно с хора от ромски произход - явно заради това са избрали града, за да имат повече публика

FernandoTorresIkerCasilla
08-12-2010, 05:40
Ми, аз лично бях .. :lol: И Андреа така хубавичко държеше микрофона на 40 см от устата си, че даже и най-тъпия щеше да разбере че пее на плейбек .. Константин псуваше и говореше няк'ви глупости постоянно .. Абее беше ужас .. 8-) 8-)

FernandoTorresIkerCasilla
08-12-2010, 05:42
Все ми е тая на мен. Така или иначе много рядко ходя по такива мероприятия, и те в София не правят... май само тая година имаше някакъв концерт, на който също не отидох. А и май доста тъпи градове избират за това турне. Не искам да обидя никого, но тая година май имаше в Хасково... Доколкото знам там е пълно с хора от ромски произход - явно заради това са избрали града, за да имат повече публика

Те т'ва Хасково го преместиха в Кърджали вчера .. Майка ми вика че чувала как пеят, а пък ние живеем на 1-2 км. от стадиона на който беше т'ва чудо .. :D

SonataArctica
08-12-2010, 08:37
Една бомбичка и са готови. Скапани чалгари....

December
08-12-2010, 08:38
Зааа :grin: Нека чалга да има да радва света :grin:




П.П. има такава тема
П.П.2 хахохихи (:

SonataArctica
08-12-2010, 08:39
Зааа :grin: Нека чалга да има да радва света :grin:




П.П. има такава тема
П.П.2 хахохихи (: :-o не го очаквах... :-o

December
08-12-2010, 08:43
Зааа :grin: Нека чалга да има да радва света :grin:




П.П. има такава тема
П.П.2 хахохихи (: :-o не го очаквах... :-oОчаквайте неочакваново на Планета Пайнер :P :razz:

П.П. Хъм очаквах да заблудя тия които не ме познават,но не и тези с които съм си писала лол.Добра съм :razz:

SonataArctica
08-12-2010, 08:46
Зааа :grin: Нека чалга да има да радва света :grin:




П.П. има такава тема
П.П.2 хахохихи (: :-o не го очаквах... :-oОчаквайте неочакваново на Планета Пайнер :P :razz:
С това шега не бива! Току виж че бъдеш привлечена от силиконовата страна на музиката....

December
08-12-2010, 08:51
Току виж че бъдеш привлечена от силиконовата страна на музиката....Не кълни :shock:


П.П. Добре,че в моят град ги няма тея концерти,че живеем точно пред един стадион :lol:

SonataArctica
08-12-2010, 16:00
Току виж че бъдеш привлечена от силиконовата страна на музиката....Не кълни :shock:


П.П. Добре,че в моят град ги няма тея концерти,че живеем точно пред един стадион :lol: Жалко...

b3b3t0y
08-12-2010, 16:09
За или Против whatever -свърши :D :D

Unendlich
08-12-2010, 19:16
За, голяма игра е :D Много смях и шоу стават, ама днес е последният концерт в Благоевград и няма повече, така че и за, и против - то свърши :D