PDA

View Full Version : Ноктите ми са ужасни



cAnDyYy
08-11-2010, 12:06
Ноктите ми се лющят ,чупят , и се разслояват . Не мога да ги гледам без лак. Трябва да ги лакирам. Използвам заздравител.Понякога ги мажа със зехтин. Какво друго предлагате да опитам? :( :-o :?

j_adore2
08-11-2010, 12:07
Маслото за нокти на Икаров и да спреш за известно време лака.

SmilezZz
08-11-2010, 12:52
Маслото на Икаров и някакъв заздравител за нокти..

pinkflower
08-11-2010, 13:32
Мисля,че ще е по-добре ако искаползваш само заздравителя на икаров без никакви лакове за известно време.
Казват,че и крема за нокти Макси също е хубав,както и заздравителя на мавала,ама той се намирал доста трудно.

Sunandsea
08-11-2010, 13:35
ЗАЗДРАВИТЕЛ :grin:

IvcHe7y
08-11-2010, 13:58
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

CuteBaby
08-11-2010, 16:30
Спри с лака и ги мажи всеки ден с него.

Редактирано от kalpazanka

gia_sena_mono
08-11-2010, 19:56
Аз използвам бадемово масло и активен заздравител Perfect -лилавия.За сега съм доволна.

daru6a1
08-11-2010, 20:37
Предлагам да ги отрежеш , да не са прекалено до дъно , но да бъдат 1-2 мм .. Да спреш да ги лакирваш и да ги оставиш да си починат .. Купи си маслото на Икаров и продължавай да си ползваш заздравителя :] Успех

shell
08-11-2010, 20:54
Изрежи ги,защото така ще епо - малка вероятноста да счупиш някой нокът или да го фраснеш и да се разслои :( И почни да ползваш маслото за нокти на ИКАРОВ :)
http://fl1.shopmania.org/files/snimki/1381/maslo-za-nokti-ikarov~1380285.jpg
Всеки ден го втривай в продължение на 20 мин като е по указанието и много бързо ще видиш подобрение,но за един вид краен резултат трябва да минат олоко 6 месеца(зависи си от бързината на растез - при тебе може да е по - бързо ),за да може тази част която в момента е в основата да стане край на нокътя и понеже е подхранвана достатъчно време ще е достатъчно здрава и няма да имаш повече грижии :-P

cAnDyYy
08-15-2010, 12:22
Благодаря ви момичета.Вчера ходих за маслото на Икаров до аптеката,ама нямаше :( :? В понеделник щели да докарат. :cry:

bunnypux
08-16-2010, 08:35
ще чакаш до понеделник :P ..

а иначе ти ,когато се лакираш лющиш ли го с нещо или после го махаш с лакочистител .. :)


м/д спри лаковете и си одрежи хубаво ноктите.Мажи с г маслото на Икаров и после ще споделиш как са след това :D ..


м/д каква марка лакове използваш ,ако са на ЕВРИ ги спираш сичките ,защото една приятелка имаше 1 сантиметър нокът след използването им :)

ri41
08-16-2010, 09:17
аз използвам зазсравител на перфект 3в1 зеления много съм доволна, ноктите растът много бързо и са много здрави, не се чупят и цепят

djuki
08-17-2010, 08:31
взех си заздравител на avon и съм доста доволна.Спри с лаковете . За заздравяване аз си правя вода с течен сапун и лиминов сок и си кисна ноктите около 30 мин , после ги измивам и лакирам със заздравител .

cAnDyYy
08-21-2010, 19:32
ще чакаш до понеделник :P ..

а иначе ти ,когато се лакираш лющиш ли го с нещо или после го махаш с лакочистител .. :)


м/д спри лаковете и си одрежи хубаво ноктите.Мажи с г маслото на Икаров и после ще споделиш как са след това :D ..


м/д каква марка лакове използваш ,ако са на ЕВРИ ги спираш сичките ,защото една приятелка имаше 1 сантиметър нокът след използването им :)
Махам си го с лакочистител. И лаковете ми не са на Еври. Различни марки.
За резултата:
Много ви благодаря за всички отговори,мацки
Взех си маслото на Икаров :grin: използвам го от 4 дни май 8-)
Ноктите ми малко възвърнаха цвета си. И май взеха да се заздравяват от лющенето.Ама мога ли да ги лакирвам и след това да ги мажа? :P

Neopitom3na
08-21-2010, 19:40
мажи ги с йод и маслото на икаров за нокти

slynchoo
08-21-2010, 19:53
аз ще ти препоръчам маслото за нокти на Пъфект.Още от 5 годишна си гризах ноктите и можеш да си представиш на какво приличаха,а ела сега да ги видиш..Много ми помогна това масло. :)