PDA

View Full Version : На маса сме



MakeIT
08-11-2010, 13:05
Снощи бях на вила близо до града и се запознах с момиче което е там за една седмица и след това ще се връща в Германия където е от 6 години.Още като се видяхме и погледите почнаха да ни се засичат ,малко по-късно и лафа тръгна и сичко беше 6.Накрая си тръгна прегърнахме се и каза ,че била до неделя и да идем да я видим пак.Та в петък най-вероятно ще идем.Въпросът ми е как докато сме на масата сред другите да й кажа ,че я искам и тя да го разбере?Дайте някви идеи, че нищо не ми идва на акъла :(


П.П.Моля да бъда извинен ако съм объркал раздела

D0tty
08-11-2010, 13:07
Мисля, че е за раздел ЛЮБОВ :-o

По темата: Ами просто я накарай да се отдалечите някъде и си й казвай каквото имаш да казваш :-o

UNITED2
08-11-2010, 13:09
Пийни няколко водки и всичко ще стане от самосебе си :razz:

MakeIT
08-11-2010, 13:15
Мислил съм го няма да стане и с 2та варианта.Трябва да е дискретно и никой да не разбере ... :smt102 .Иначе момичето е на 25 аз съм на 19 в Германия има приятел който е на 30.Това не е проблем все пак снощи разговаряхме за всякакви теми и всичко беше перф.Някак просто трябва да и го кажа амааа.... :neutral:

D0tty
08-11-2010, 13:17
опъваш я на масата пред всички :-D

BiGBaDWolF
08-11-2010, 13:35
Подай и го под масата и и намигни ;]

MakeIT
08-11-2010, 13:42
някое момиче да каже как е най-добре :?

SmilezZz
08-11-2010, 14:18
Накарай я да се отдалечите от другите и й кажи всичко,което искаш тя да разбере..

Pigueforever
08-11-2010, 14:20
Кажи и го пред всички кво те е срам.

0y7ofCon7roL
08-11-2010, 14:25
Пич според мен си изтървал момента :? ....ама знае ли се като идеш другия път дръпни я някаде настрани и действай по задачите, няма срамно ако ти откаже лошото е изобщо да не се пробваш.

MakeIT
08-11-2010, 14:28
В главата ми се върти една идея

Ако си докоснем краката тя ще ме погледне и тогава да й кажа ,че я искам ,но да се чете само по устните.Дали ще проработи и как ще изглежда от страни :neutral:

FeelMyPain
08-11-2010, 14:39
Какво те навежда на мисълта, че имаш някав шанс да правиш секс с момичето?

MakeIT
08-11-2010, 14:42
Какво те навежда на мисълта, че имаш някав шанс да правиш секс с момичето?

Решил съм ,че го иска пък и нищо не губя все пак най-вероятно няма да я видя никога повече, a й момичето си струва ;)

FeelMyPain
08-11-2010, 14:51
Да де ама внимавай с думите, защото може и да бъркаш.
Иначе като съвет мога да ти дам да я закачаш на масата, краченца ала бала, небрежни погледи с усмивка, и по някое време да я викнеш настрана и да си пробваш късмета.

LDto
08-11-2010, 14:52
Мисля, че е за раздел ЛЮБОВ :-o

По темата: Ами просто я накарай да се отдалечите някъде и си й казвай каквото имаш да казваш :-o
+1 отидете на някое където да сте сами

InloveAgain
08-11-2010, 15:09
Какво те навежда на мисълта, че имаш някав шанс да правиш секс с момичето?

Решил съм ,че го иска пък и нищо не губя все пак най-вероятно няма да я видя никога повече, a й момичето си струва ;)

Оф,колко сте тъпи тоя тип мъже ](*,)

MakeIT
08-11-2010, 16:14
В главата ми се върти една идея

Ако си докоснем краката тя ще ме погледне и тогава да й кажа ,че я искам ,но да се чете само по устните.Дали ще проработи и как ще изглежда от страни :neutral:

някакво мнение да ми дадете за този вариант ?

SK0RP10N
08-11-2010, 17:31
Причакай я с права лопата някъде.Един точен удар в тила и еби до де е топла.

Шегата на страна.
Просто я помоли по някое време да излезете навън да поговорите и кажи, каквото мислиш.Нищо не губиш, даже след седмица тя няма да е тук, че да ти напомня за некомфорната ситуация

Sexpert
08-11-2010, 18:09
Шибни и един прав десен у кютерицата на масата и й лепни уя на челото

MattFTW
08-11-2010, 18:15
А бе вземи я със себе си в мазата и я почвай сигурен съм, че няма да откаже , ама всеми и пуканки, че мишките да се кефят на макс :) :D
Сериозно наистина я изведи и отидете до най близката пейка и говорете , ако ти се отвори късмета отиваш у някой храсталак и я почваш :D

MakeIT
08-11-2010, 18:16
Не става някак си да я вдигна от масата все пак е на открито и всичко се вижда и чува ,а стигне ли се до пейка ясна е работата амаа.... :smt102

ScorpionGirl
08-12-2010, 08:41
MakeIT - Това, че сте си говорили на всякакви теми и т.н., не значи, че тя е навита за секс. Ти може да имаш това желание, но като не знаеш нейните желания... И при положение, че си има приятел в Германия, не знам защо се бъркаш. Ако тя търсеше секс и само заради това си е дошла, навярно щеше да го сподели с теб. Както и да е.
Сега по въпроса ти...Опитай се да измъкнеш телефонния й номер от някого и пиши смс с всичките неща, които искаш да й кажеш. Или пък вземи лист, напиши каквото имаш да пишеш, вземи една салфетка, сгъни листа и го пъхни в салфетката и после се направи, че уж й подаваш салфетка да се избърше. :wink:

sevdalina91
08-12-2010, 15:00
Подай и го под масата и и намигни ;]

хахахахаха

Princessani
08-12-2010, 16:24
Снощи бях на вила близо до града и се запознах с момиче което е там за една седмица и след това ще се връща в Германия където е от 6 години.Още като се видяхме и погледите почнаха да ни се засичат ,малко по-късно и лафа тръгна и сичко беше 6.Накрая си тръгна прегърнахме се и каза ,че била до неделя и да идем да я видим пак.Та в петък най-вероятно ще идем.Въпросът ми е как докато сме на масата сред другите да й кажа ,че я искам и тя да го разбере?Дайте някви идеи, че нищо не ми идва на акъла :(


П.П.Моля да бъда извинен ако съм объркал раздела Питая ако е тук за малко и ако те харесва може и да се навие да ти пусне .А може и да си има принципи и да не ти даде.Ако не я питаш няма как да разбереш само можеш да съжаляваш,че не си я попитал.

Sh@d0w
08-12-2010, 17:00
Шибни и един прав десен у кютерицата на масата и й лепни уя на челото

На село така ли правите?

По темата:Направи и някакъв намек по-време на вечерята,видях че имаш едно на ум.Ако ти откликне,това е добър знак,бъди решителен ;)

SpOrTs_GiRl
08-12-2010, 17:04
Много филми гледаш, иначе - успех! :)

MakeIT
08-14-2010, 11:38
Снощи се отдалечихме за да гледаме звездите.Приказвахме си сичко беше перф след което я целунах.Продължихме ,но когато дойде момента отказа.Всъщност имаше много вина в гласа и в начина по който ми обясняваше ,че не било редно и тн.Но както й да е беше мн красива вечер.

П.П.Може да заключвате темата

DarkTemplar
08-14-2010, 12:39
Поне ще ти остане хубав спомен, а тя със сигурност ще съжалява, че не ти е дала. Имай едно наум, че някой ден може да изскочи супер неочаквано в живота ти и да продължите оттам, докъдето сте спрели.

Darkseid
08-14-2010, 13:07
Пич тя добре че се е осъзнала, а на теб мога само да ти кажа че си пълен боклук щом се сваляш с момиче за което знаеш че е обвързано.

tarlyo
08-14-2010, 13:30
ууу, как няма да я изпраскаш е :o

ScorpionGirl
08-14-2010, 13:36
Както казах - тя не е искала секс... Поне сте си изкарали добре. :)

MakeIT
08-14-2010, 21:54
Както казах - тя не е искала секс... Поне сте си изкарали добре. :)

Просто бях прекалено снисходителен към нея и проявих разбиране.Можех да си го получа, но не би беше това целта просто се радвах на вечерта

venk0
08-15-2010, 15:19
Шибни и един прав десен у кютерицата на масата и й лепни уя на челото

Еми мой човек тфа трябваше да направиш.... кфи са тия целувки под звездите и т.н.?? Тя го иска хард-кор пред всички ама ти нали си бил снисходителен 8-) :razz:

krem4et0
08-15-2010, 18:14
Мисля, че е за раздел ЛЮБОВ :-o

По темата: Ами просто я накарай да се отдалечите някъде и си й казвай каквото имаш да казваш :-o
Местя

umri
08-15-2010, 18:55
Мислил съм го няма да стане и с 2та варианта.Трябва да е дискретно и никой да не разбере ... :smt102 .Иначе момичето е на 25 аз съм на 19 в Германия има приятел който е на 30.Това не е проблем все пак снощи разговаряхме за всякакви теми и всичко беше перф.Някак просто трябва да и го кажа амааа.... :neutral:
Пробвай да опечеш наденицата. За друго не се опитвай, нито надявай. Германия... приятел.... по-голяма. Не ти трябва такъв филм.