PDA

View Full Version : Pink - Boys or Girls?



mimkate
08-11-2010, 16:07
Хора не, че искам да обидя някого, но ми е много интересно какво е чуждото мнение.
Розовия цвят наскоро е мноого разпространен из между мъжките дрехи. Естествено към розово включвам цикламено и прочие... Еми съжалявам момчета, но розовия цвят не е ли по-предпочитан от момичета? Аз нещоо не ви възприемам така. Смешни сте ми с розовите ризки, къси гащи и потничета.
Идеята на темата е да разбера дали има други момичета,които не харесват този начин на обличане. В крайна сметка едно момче не трябва ли да се отличава от светлата тълпа свежи момичета с розови роклички и т.н. Това е, което исках да попитам... :)

Minerva
08-11-2010, 16:15
И на мен не ми харесват момчета нагласени в розово и разновидностите му, но явно сега такава е модата. Факт е, разбира се, че съвсем не всички момчета я следват, което е много хубаво. Голяма част, обаче искат да са "фешън" и си се обличат така.

nimfetka7
08-11-2010, 16:18
Розовото утива на русите момичета според мен :)

teddyx33
08-11-2010, 16:53
То вече не знам дали остана мъж на света...
бръснат си краката,носят розово,гримове,прилепнали по тях дънки,чантички :lol:
само чакам да измислят рокли и токове за мъже. :lol:

Di
08-11-2010, 16:57
Момче съм,широкоскроен,но много мразя розови дрехи за мъже
лилавото се понася

teenems
08-11-2010, 17:07
и на мен не ми харесват момчета с розово ,пф .. :o

MaLkaTa_LaDy
08-11-2010, 18:23
И аз не харесвам розовички момченца 8-) Но някак по-бих го преглътнала отколкото бръснатите крака.

silviau66
08-11-2010, 18:38
о.0 Попринцип и аз бях против розовото при момчетата.. Обаче преди 4-5 месеца видях една розова тениска върху момче де.. и му седеше невероятно яко цвета.. (чернокос ;) ) Мм и от тогава видях много хора, на които им стои добрее ии.. много ми допада.. :) :)

pyxkawataa
08-11-2010, 19:09
Еми зависи.. :) На някои им седи супер смешно , но на други им отива. Но като цяло си предпочитам нормално облечено момче (не в розово 8-) )

shakira96
08-11-2010, 19:12
Еми зависи.. :) На някои им седи супер смешно , но на други им отива. Но като цяло си предпочитам нормално облечено момче (не в розово 8-) )
+1 :wink:

daru6a1
08-11-2010, 20:44
Зависи от самия човек , който я носи .. Например не на всеки му отива розово , жълто , червено , синьо или ако даже пимбяно искате :lol: Не мисля , че само цвета на косата определя това дали на човек му отива или не .. :]

Но .. по темата .. На мен ми допадат момчета в розово :]]]

shell
08-11-2010, 20:49
Честно казано и аз не си падам по облечени в розова дреха момчета :D
Много рядко може да ми хареса как му стои...

krokkrok
08-11-2010, 21:10
То вече не знам дали остана мъж на света...
бръснат си краката,носят розово,гримове,прилепнали по тях дънки,чантички :lol:
само чакам да измислят рокли и токове за мъже. :lol:
+++
да добавя и ...скубят си веждите,боядисват се...и още неща

DollDaggaBuzzBuzz
08-11-2010, 21:27
То вече не знам дали остана мъж на света...
бръснат си краката,носят розово,гримове,прилепнали по тях дънки,чантички :lol:
само чакам да измислят рокли и токове за мъже. :lol:
+++
да добавя и ...скубят си веждите,боядисват се...и още неща

грр :o

Minerva
08-11-2010, 21:59
То вече не знам дали остана мъж на света...
бръснат си краката,носят розово,гримове,прилепнали по тях дънки,чантички :lol:
само чакам да измислят рокли и токове за мъже. :lol:
+++
да добавя и ...скубят си веждите,боядисват се...и още неща

грр :o


не са мъже тва...

Sweet_Play_F
08-11-2010, 23:40
[quote=pyxkawataa]Еми зависи.. :) На някои им седи супер смешно , но на други им отива. Но като цяло си предпочитам нормално облечено момче (не в розово 8-) )
+1 :wink:[/quote


+1

Jumbie483
08-11-2010, 23:50
Аз още не съм виждала нормално момче в розово. Все от тези, които носят тесни дрехи, скубят вежди, ползват гланцове.. и т.н. и т.н., знае се за какво говоря. Те каквото и да облекат, няма да ми хареса. Това е някаква вътрешна нагласа предполагам.
Иначе попринцип не харесвам светли дрехи, независимо за момичета или момчета. А розовото е от цветовете, до които не се докосвам, тъй че.. Не, не би ми харесало едно Нормално момче в розово.

FuckedUp
08-12-2010, 00:56
Момче съм,широкоскроен,но много мразя розови дрехи за мъже
лилавото се понася

anitapz93
08-12-2010, 04:46
Както каза pyxkawataa на някои им отива, на други не. Но колкото и да им отива не мога да възприема момче с розово.

scanadal
08-12-2010, 05:26
Няма нищо мъжко в това розово :(

DarkKisss
08-12-2010, 05:28
МЪЖЕ, дръжте се малко, какви са тея ускубани вежди и цикламени ожеджи, вие мъже ли сте или п*тки?
А иначе .. розовото и разновидностите му са за мацки, отиват на много светли мадами или на светли девойки с черни коси.. Според мен.

harddd
08-12-2010, 05:33
Аз още не съм виждала нормално момче в розово. Все от тези, които носят тесни дрехи, скубят вежди, ползват гланцове.. и т.н. и т.н., знае се за какво говоря. Те каквото и да облекат, няма да ми хареса. Това е някаква вътрешна нагласа предполагам.
Иначе попринцип не харесвам светли дрехи, независимо за момичета или момчета. А розовото е от цветовете, до които не се докосвам, тъй че.. Не, не би ми харесало едно Нормално момче в розово.


хмм...един приятел имаше една светлорозова блуза и му седеше много добре,а определено не е от тези с гланцовете и оскубаните вежди ;) наистина повечето са такива,но не всички. зависи от човека-на кой как му стои. аа бтв аз не виждам нищо лошо мъжете да си правят кола маска...аз честно казано мразя космати мъже... :lol:

DarknessAngel
08-12-2010, 11:42
Не ми се нрави идеята. Като цяло мразя розово.

settingSun
08-13-2010, 14:11
Розово за мъже точно не, но много харесвам тъмно лилаво, на някои много им ходи.
А като заговорихте за тези с веждите, гланцовете, тесните дънки и т.н., съм виждала доста фрапиращи случаи и често не приличат на мъже, а на жени с патки, ама е така кво да се прай.

Sladurchoo
08-13-2010, 15:47
не харесвам розови момченца, розовото е за момичета :-|

eminemfenka
08-13-2010, 21:48
То вече не знам дали остана мъж на света...
бръснат си краката,носят розово,гримове,прилепнали по тях дънки,чантички :lol:
само чакам да измислят рокли и токове за мъже. :lol:

+ 1 .. А пък и прическите им , оскубани вежди.. някой дори слагат гланц на устните :D даже съм си свалила снимки на такива дебили да им се кефя... хахах даже имам една на момче с мега тънки вежди и ботокс в джуките :D :D .. също и като почнат с чупките или снимки тип ПИЛЕШКА ТРЪТКА с джуки къртач.. 8-) 8-)



:lol: :lol:

TheOnee
08-13-2010, 22:05
То вече не знам дали остана мъж на света...
бръснат си краката,носят розово,гримове,прилепнали по тях дънки,чантички :lol:
само чакам да измислят рокли и токове за мъже. :lol:

stelSs21
08-13-2010, 23:13
На мен ми харесват, даже на някои много им отива.

darksunset
08-13-2010, 23:15
МЪЖЕ, дръжте се малко, какви са тея ускубани вежди и цикламени ожеджи, вие мъже ли сте или п*тки?
А иначе .. розовото и разновидностите му са за мацки, отиват на много светли мадами или на светли девойки с черни коси.. Според мен.

:smt068 мразим "мъже" в розово :D

Newsgirl
08-14-2010, 08:22
Розовото е нежен, фееричен, романтичен момичешки цвят. Момче в розово-на мен ми е адски смешно и странно... :D :D :-)

MidnightTornado
08-14-2010, 10:19
Побеснявам като видя момче с розови дрехи. Защо трябва да се правят на клоуни? Розовото си е само и единствено женски цвят!

Kmet4e
08-14-2010, 13:50
Вие жените сте изключелно малоумни същества ! Едните протестират защотто мъжете били космати старобмодни и неподържани а другите пък искат космати и с нормални дрехи и прически (като мен) ! Отговорете ми на въпроса !!!! КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ ИСКАТЕ ОТ МЪЖЕТЕ за да ги харесате ?

Newsgirl
08-14-2010, 14:22
^Защо слагаш всички жени под общ знаменател. Всяко момиче или жена е различна и харесва различен типаж мъже. Ти сам го казваш. Разбери сред каква аудитория жени искаш да бъдеш харесван и тогава реши дали да си епилираш краката и да носиш розово... :wink:

YouAteMyHeart
08-14-2010, 14:24
Побеснявам като видя момче с розови дрехи. Защо трябва да се правят на клоуни?

Ми и аз побеснявам като видя момиче с косми по ръцете,мазна цъфнала коса,наболи косми и мустаци.Но половината са такива.Защо не се погледнат в огледалото?


Розовото си е само и единствено женски цвят!

Преди 10год. може да е бил,но вече не е!



Вие жените сте изключелно малоумни същества ! Едните протестират защотто мъжете били космати старобмодни и неподържани а другите пък искат космати и с нормални дрехи и прически (като мен) ! Отговорете ми на въпроса !!!! КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ ИСКАТЕ ОТ МЪЖЕТЕ за да ги харесате ?

Не са всички малоумни,но в тая тема доста са се събрали супер ограничени,комплексирани хорица.

Дано разберете един ден,че за ващо мнение на никои не му пука.Всеки носи това,което му харесва! :)