PDA

View Full Version : Закъснение+непротектиран полов акт



ionito93
08-11-2010, 21:43
cikala trqbvashe da mi doide na 8 avgust no vinagi mi zakusnqva s po 5 dni.Dnes s priqtelq mi pravihme sex i toi svurshi ne v men a na kruka mi.plasha se 4e ne mi idva i me e strah po nqkakva slu4ainost da ne e ostanalo neshto v men.imali vuzmojnost da mi e stanalo neshto i da sum zabremenqla.dnes e 3-tiq den ot zakusnenieto.i vpro4em sled kato svurshihme me boli mnogo korema ot lqvata strana.molq te doktor teen imam nyjda ot otgovora ti zashtoto sum samo na 16 !

цикъла трябваше да ми дойде на 8 август но винаги ми закъснява с по 5 дни.Днес с приятеля ми правихме секс и той свърши не в мен а на кръка ми.плаша се че не ми идва и ме е страх по някаква случайност да не е останало нещо в мен.имали възможност да ми е станало нещо и да съм забременяла.днес е 3-тия ден от закъснението.и впрочем след като свършихме ме боли много корема от лявата страна.моля те доктор теен имам нужда от отговора ти защото съм само на 16 !

Кирилицата е задължителна.
Липсва описателно заглавие
kalpazanka

Smrazqvashta
08-11-2010, 23:49
1. Пиши на кирилица.
2. Щом не е свършвал в теб няма как да е останало нещо в теб.
3. Няма как за толкова кратък период да се появят симптоми за бременност.

Paramour
08-12-2010, 13:12
Доктор Туйн не пише много често тук.
Щом ти закъснява попринцип, значи е нормално, но ако те е страх да не си бременна вземи ескапел. А за болките... ако не спре да те боли корема отиди на лекар.

п.п. Кирилицата е задължителна.

LipSy
08-12-2010, 13:27
Значи Др. Теен от дълго време не е влизал! Задължително е да се пише на КИРИЛИЦА!!!

По темата: Ако си напълно сигурна, че не е свършил в теб, значи няма от какво да се притесняваш. Пий един Ескапел, който действа до 48 или 72 часа след секс. Ако си много притеснена посети лекар. Много е рано да се проявяват симптоми на бременност.

LipSy
08-12-2010, 13:29
^ Забравих да допълня: Защо всеки път бързате и после се чудите, дали е станало нещо или не?! Има вече 100 такива теми за притеснения като твоите! Вече човек може да си купи презерватив от всеки срещнат магазин! Мислете малко бе хора! :x

SmilezZz
08-12-2010, 14:55
Щом и обикновено ти закъснява,явно е от
промяната на климата..А и при условие,че не е свършвал в теб - няма защо да се притесняваш..Но пък ако не сте сигурни - то тогава
вземи Ескапел,но знай,че Ескапел е "хормонална бомба за организма ти"..
Така,че не трябва да го приемаш всеки път,когато си притеснена..
А и наистина няма как толкова бързо да ти се появят признаци за
бременност..Няма да е зле,ако започнеш да се образоваш по тази
тема..

iiordanova
08-12-2010, 17:50
1. КИРИЛИЦА!!
2. Щом не е свършил в теб , не се тревожи.
За да си спокойна пий Ескапел.

venelinka
08-13-2010, 15:25
Не е свършил в теб, така че няма от какво да се притесняваш. Ако обаче не сте сигурни, пий един "Ескапел". А и няма как толкова бързо да ти се появят признаци за бременност.

kalpazanka
08-16-2010, 05:58
Кирилицата е задължителна.
Не е проява на здрав разум да ти закъснява всеки месец с по 5 дни и ти да не посетиш лекар. Друг е въпросът дали въобще смяташ правилно МЦ.
Отделно пък не знам какво чакаш, при положение че имаш всички налични условия да направиш тест /т. е. тридневно закъснение/.

Днес с приятеля ми правихме секс и той свърши не в мен а на кръка ми
Хайде сега трепери, да видим дали следващия път ще си помислиш за непротектиран полов акт. ;) След 14 дни тест.