PDA

View Full Version : Не знам какво искам ...



cride
08-11-2010, 20:55
На 16 съм, имам сериозно приятелка от около 2 години... Но, преди няколко дни се запознах с едно момиче, което явно ме хареса. Симпатична е, утре ще излизаме... Приятелката ми е много ревнива и тя не знае. Ако и кажа ще побеснее и ще се скараме. Да търся ли бъдеще с новото момиче, или да продължа старата и сигурна връзка?

mArMaLaDkA
08-11-2010, 20:58
Е, не, върти ги и двете, че по-удобно!

SuNsEt
08-11-2010, 21:00
Ха...Ти си с момиче от 2 години,а си готов да я зарежеш заради някаква от скоро,която те харесвала.Има ли нужда от сравнение???Замисли се 1во защо си с приятелката си от толкова време и какво ти дава тя,какво би изгубил ако я оставиш,дали си достатъчно щастлив с нея и т.н.Макар че за щастие...щом се заглеждаш по други,значи нещата са станали скучни.Помисли добре какво да направиш,защото аз на твое място не бих зарязала половинката си,с която ходя от 2 години заради някакъв си там...Имаш нужда от време да осъзнаеш нещата,не бързай.

vagarious
08-11-2010, 21:01
Бе, не че съм особено съгласна с факта, че ще излизаш с момиче, което явно те е харесало, без знанието на приятелката ти бих ти казала само едно:излез, виж и прецени.Не се самонавивай отсега за някакво бъдеще с новата, за да не останеш от 2 стола на земята. :?

tuzaro
08-11-2010, 21:02
брат пропиляваш си младините.... кви са тия връзки 100 години майна... земи нещо свежо

SuNsEt
08-11-2010, 21:04
^^^И ти "каза" нещо...

mArMaLaDkA
08-11-2010, 21:11
Нормално е, когато половинката ти те ревнува и от въздуха, и ти прави сеири за щяло и нещяло, да си потърсиш нова, която няма да те задушава така брутално с глупостите си.

Отделен въпрос е, че и авторът може да е давал поводи за ревност, и съвсем друг, че е по-коректно да говориш с приятелката си и евентуално да скъсате, отколкото да се дебнете взаимно. За каква сигурност говорим? Единственото сигурно нещо, когато имаш връзка е, че поне няма да си на сухо. Като не вървят нещата - изяснявате се като големи хора и всеки си продължава по пътя.

bebe7o
08-11-2010, 21:42
Нормално е, когато половинката ти те ревнува и от въздуха, и ти прави сеири за щяло и нещяло, да си потърсиш нова, която няма да те задушава така брутално с глупостите си.

Само дето от това, което авторът е написал разбирам, че не се познават много добре с тая новата, така че няма как да е на 100% сиг дали не е също толкова ревнива колкото и сегашната му приятелка.

Иначе к'во да ти кажа... Заради няква си фльорца дето те харесвала отскоро ще за*беш 2 годишна връзка. Сигурна съм, че ако го направиш ще съжаляваш супер много, обаче ще е късно. Опичай си акъла докато е време и не прави глупости.

FuckedUp
08-11-2010, 22:18
То, ако ние не знаем - кой знае?

iveetyy
08-11-2010, 22:25
Май не си за сериозното .

tuzaro
08-11-2010, 22:26
дай снимков материал и на двете и ше ти кажа коя да избереш.

FuckedUp
08-11-2010, 22:30
дай снимков материал и на двете и ше ти кажа коя да избереш.

Е ти само по външния вид ли? :lol: Смятайййййййййййй

tuzaro
08-11-2010, 22:31
дай снимков материал и на двете и ше ти кажа коя да избереш.

Е ти само по външния вид ли? :lol: Смятаййййййййййййми естествено, нали нема да я зимам аз 8) сметай ти.

FuckedUp
08-11-2010, 22:32
дай снимков материал и на двете и ше ти кажа коя да избереш.

Е ти само по външния вид ли? :lol: Смятаййййййййййййми естествено, нали нема да я зимам аз 8) сметай ти.

:lol: Логика :lol:

Smrazqvashta
08-11-2010, 22:33
Е ти сам си казал, че не знаеш какво искаш. Няма какво повече да се добави.

venelinka
08-12-2010, 11:21
Не смятам, че заради ревността на приятелката ти трябва да прекъснеш всички социални контакти. Можеш да излезеш с другото момиче и да се опознаете, не виждам нищо лошо в това, но да тръгнеш с нея само защото те е харесала е малко глупаво, освен ако и ти не я харесваш. Можеш да поговориш със сериозната ти приятелка за ревността й и да й кажеш, че не ти е приятно да ти диша във врата. Все пак в една връзка трябва да има и доверие.
Успех! :)

InloveAgain
08-12-2010, 11:33
Замисли се какво означа за теб момичето до теб ,щом се пускаш на всяка,която те харесва. Един вид шанс ли й даваш или кво..? Щом знаеш,че момичето те харесва ,помисли си как би приело 'виждането 'ви.
Ще си помисли,че и тя не ти е безразлична,ще стане едно тъпо такова.Приятелката ти ако разбере по един или друг начин сам казваш-ще се скарате-искаш ли го,заслужава ли си 2 годишна връзка да завърши така.И още едно нещо върху,което да помислиш- какво искаш ;).

zlonamerena
08-12-2010, 12:37
Ненормална работа ! Ще зарежеш момиче с което си знаете и кътните зъби,заради друго момиче което се появява изведнъж.. наистина не си от много сериозните :) каквото и да направиш, си е за теб.. да не съжеляваш после приятелката ти като разбере,че си излизал с друго момиче :-x

ScorpionGirl
08-12-2010, 12:43
Това, че ще излизате, не мисля, че е проблем. Относно харесването - тя ако не те харесваше, нямаше да иска да излезне с теб на кафе. Не е нужно да зарязваш гаджето си ( разбира се ако всичко върви добре с нея ) заради някоя нова. Ти си преценяш, но ако зарежеш сегашната и тръгнеш с другата и после примерно нещо се обърка с нея... какво правим ??? Ще си се прецакал. Стой си при твойто по-добре.

Sladurchoo
08-12-2010, 12:44
ми излез с новата и след това реши коя искаш
и все пак никога няма да разбереш коя е била правилната, така че просто послушай сърцето си :-|

bratignat
08-12-2010, 14:21
За момичетата не знам, но щом питаш за всяка крачка в живота си - пращай ми всекидневна рента.

amnessia
08-13-2010, 18:43
брат пропиляваш си младините.... кви са тия връзки 100 години майна... земи нещо свежо

За т`ва има толкова много курви , заради вас...тръгвате с една ,зарязвате я и всички следващи така...Ква любов щом търсиш сърцето на друга и се съмняваш дали да не зарежеш старата?? :? Аз ,ако съм в тази ситуация дори не бих се замислила за друг :)

7227
08-13-2010, 18:46
На 16 съм, имам сериозно приятелка от около 2 години... Но, преди няколко дни се запознах с едно момиче, което явно ме хареса. Симпатична е, утре ще излизаме... Приятелката ми е много ревнива и тя не знае. Ако и кажа ще побеснее и ще се скараме. Да търся ли бъдеще с новото момиче, или да продължа старата и сигурна връзка?
ее каква е тази сериозна приятелка,след като ти се чудиш дали да не започнеш връзка с друго момиче?? Ти сам реши коя искаш !

obichamgo
08-13-2010, 19:01
омг как можеш дори да си помислиш за нова като имаш до себе си момиче което те Обича (щом сте вече 2г .. ) незнам ;х...попитайй себе си дали да провалиш всичко само заради моментно желание или да продължиш живота си до сега..

mrazqkindergarten
08-13-2010, 19:13
Ми айде прецени си коя искаш повече... И тва малко тъпо ми се вижда спрямо приятелката ти, която със сигурност те обича, като се видите с тази другата кво? Ще и изневериш... По-добре реши коя искаш и ако е новата, направо късай с гаджето и тва е. :)

7227
08-13-2010, 19:17
Да не стане " от два стола,че на земята" :lol: :lol: