PDA

View Full Version : Сериозна тема.



tuzaro
08-11-2010, 21:19
Хипотетично погледната имам гаже или имах от около 3 месеца и аз я обичам много, което обективно погледнато не се случва ей така. От няколко дена не се държи както трябва, работата и идва повече почна и шоферски курсове и е постоянно мрачна. Снощи и писах е така един смс, с кво съм заслужил тва отношение към мене майна, щото аз правя сичко за нея, макар и тя да не ми дава 8-) След няколко часа ми писа че всичко и е омръзнало и че всеки ден едно и също прави, нема никво разнообразие. Да не си помислите че е от мене мейна, аз исках да я водя на море на планина, ама тя с тая работа си бaлo майката и нема време. Евентуално аз нищо не и писах и неска по някоя време получавам смс "Виж снощи много мислих и реших че трябва да се разделим за известно време защото аз вече незнам кво искам и се държа тъпо а на теб така ти е гадно и незнам... нищо незнам" Аз нали като един жентълмен, отидох да говоря с нея и тя горе-долу същите думи ми каза. Питах я дали има друг тя каза че нема, щото ако имало нямало да иска да се разделим за известно време, а щяла да ме зареже направо, аз и вервам на тея думи, щото си казваме само истини майна. Каза че иска да е малко сама, осъзнава че се държи супер гадно с мене, щото аз като един жентълмен подаръци и правя и други работи. Личеше си че и е гадно, едно такова... Аз и казах че щом така е решила нема проблеми, ше го пробваме тоя вариант и така. По принцип още се водим заедно май ама известно време нема се виждаме по мои сметки 2 дена 8-) и така мейна, тва е мойта мъка, ако не ми пукаше хич немаше да се занимавам, ама тва е живота.

bebe7o
08-11-2010, 21:26
След като ти е казала, че просто и трябва малко време остави я за известно време. Нека се поуспокоят малко нещата. Явно наистина и се е насъбрало много. Поизчакай да й мине и малко по малко нещата ще си дойдат на мястото. Успех.

mArMaLaDkA
08-11-2010, 21:26
Просто има нужда да бъде за малко насаме със себе си, без никакви отговорности към някого. Бързо ше й мине, гледай да я разсмиваш от време на време, ама не й досаждай, не бъди постоянно край нея.
Ти си я познаваш най-добре, но според мен ти е казала истината - и аз съм се държала по същия начин и предпочетох за кратък период от време да се изолирам от всичко и всички, 'щото да не ги дразня с мрънкането и песимизма си. Има някакъв много тънък момент обаче - хем да я оставиш да се вземе в ръце, ама и хем тя да знае, че винаги може да те открие и да си до нея.

tuzaro
08-11-2010, 21:30
тя знае че може да разчита на мене за всичко. Пресен случай преди няколко дена бях до нея пих кафе и си тръгнах (работи в един нон стоп) и и казах че ше мина да я прибера като свърши, до 11 е на работа като е втора смяна. По едно време към 10 ми звъни вика ела че един ме плаши нещо, за 5 минути бях до нея, макар че тя е в единия край аз в другия и ония не остана много доволен.

valdesbg
08-11-2010, 21:44
Тузарчо - къде ти е въпроса?

tuzaro
08-11-2010, 21:48
Да ми кажете е така погледнато хипотетично кво да правя с нея, хич не ми се иска да се раздели майна.

valdesbg
08-11-2010, 21:52
Колкото повече нахалстваш.. толкова по нежелан ще ставаш.

То така или иначе вече си хипотетично отписан.. просто още не ти го е казала директно.

Живей си живота..там преживей си каквото ти е нужмно и.. така. Много вероятно е да не се съберете повече.

А опция да се съберете почти няма.. щото някой трябва да и налее желанието да е с теб.. както казахме - колкото повече нахалстваш.. толкова по нежелан ще си.

*нахалстваш = имаш какъвто и да е контакт с нея (за конкретния случай - бел. авт.)

Di
08-11-2010, 22:00
И кво искаш от нас?
Престани с тая 'майна',не е интересно

tuzaro
08-11-2010, 22:02
И кво искаш от нас?
Престани с тая 'майна',не е интересноспециално от тебе искам да те чуkам под вода, майна :-)

SuNsEt
08-11-2010, 22:33
Понякога не мога да те разбера...Супер странен си ми.Имаш приятелка,казваш,че я обичаш,но по твоите постове,които съм чела...си личи,че или си и изневерявал много пъти или ако имаш тая възможност би го направил.Според мене...имаш интересно мислене,но понякога е много повърхностно въпреки,че не те познавам...Колкото до момичето ти-ако тя иска да е с теб наистина ще се съберете отново и дори може да е по-хубаво,но никога няма да е същото както преди.Изчакай я и виж какво ще стане,а до тогава се опитай да и бъдеш просто приятел.Според мен стабилните връзки се градят и на голямо приятелство,освен на секс и привличане.Случва се в дадени моменти да искаш от половинката си да сте повече приятели,от колкото гаджета.Тя трябва да преусмисли нещата,а единственото,което ти можеш да направиш е да я подкрепяш и да бъдеш до нея независимо какво ще и бъде решението...дори и да скъсате.Понякога хората допускат сивото ежедневие и проблемите да завладеят света им и от там става още по-зле...губят хора,на които държат и т.н. Правят грешка след грешка,но според мен тя знае,че ти не си виновен и ако искрата във връзката ви е жива,всичко това ще отмине бързо ако ли не...тогава и на двамата ви предстоят нови приключения :)

tuzaro
08-11-2010, 22:38
ем то зависи в коя част от живота ми си чела мненията, ама мога да ти гарантирам че ако съм сериозен с момиче, никога няма да и изневеря, освен ако не дойде да ми се моли Николета Лозанова, ама мисля че за нея е разбираемо.
Значи единствено да чакам решението и?

balon4eeeee
08-11-2010, 22:46
ше и минее бее ако искаше да те махне щеше още са 8-)

SuNsEt
08-11-2010, 22:46
Ами ...да...изчакай я и каквото и да реши-ок...Остави я да разбере сама,че дори и в такъв момент я разбираш и си приятел.Според мен ще се върне като осмисли колко неща си направил за нея и т.н.Не си заслужава заради...такъв натиск(ежедневие,работа и т.н.) да се прекратява връзка.
Един страничен въпрос:Тя ревнива ли е?Ти като си с нея правиш ли базици на други момичета в сексуален смисъл примерно?

tuzaro
08-11-2010, 22:50
ми по принцип не е ревнива, аз съм по ревнив. Иначе като видя някоя хубава и и казвам ама тя знае че се бъзикам много и не и прави впечатлени, пък и тя като види някоя добра ми казва, ама не и говоря примерно, "На тая ше и скъсам дупето" все пак съм женталмен..
И аз тва и казах да не се притеснява, щото видях че и се насълзиха очите, и я прегърнах майна.
Ся мислим да я оставим 1-2 дена без никъв контакт и евентуално петък, събота да мина през нея по работа уж. Много свикнах с нея деба.

SuNsEt
08-11-2010, 22:54
Ами добре си постъпил :) Надявам се всичко да се оправи.Иначе...евала на нея,че не е ревнива...моя ако беше като тебе нямаше да сме заедно дълго хахах...щото аз много се филмирам за много неща въпреки,че се опитвам да се променя в тва отношение.

tuzaro
08-12-2010, 17:40
що ми изоставихте темата майна

Sh@d0w
08-12-2010, 17:42
не ме кефиш майна,за т`ва

7227
08-12-2010, 18:57
В момента е объркана и доста натоварена с работа,шоф.курс,проблеми и всичко много ясно,че ще се стовари върху теб.Дай и време и разбиране и нещата ще се оправят. :)

inatche
08-12-2010, 22:02
В днешно време всеки с проблемите си...
Остави я малко тя да те потърси нещата ще бъдат отново розови помни ми думите.. И успех :) :) :-P

tuzaro
08-12-2010, 22:04
В днешно време всеки с проблемите си...
Остави я малко тя да те потърси нещата ще бъдат отново розови помни ми думите.. И успех :) :) :-Pама ако не станат пак розави, ти ми ставаш гаже.

OneGuy
08-12-2010, 22:06
В днешно време всеки с проблемите си...
Остави я малко тя да те потърси нещата ще бъдат отново розови помни ми думите.. И успех :) :) :-Pама ако не станат пак розави, ти ми ставаш гаже.
Не разчитай на това ... МЕЙНА

tuzaro
08-12-2010, 22:09
да съм ти позволил да ми ползваш думите? питам?

zlonamerena
08-12-2010, 22:10
да съм ти позволил да ми ползваш думите? питам?

Етоо стана боя :P

OneGuy
08-12-2010, 22:10
да съм ти позволил да ми ползваш думите? питам?
Прекалил си с гошо от почивка ми се струва :Д

tuzaro
08-12-2010, 22:12
да съм ти позволил да ми ползваш думите? питам?
Прекалил си с гошо от почивка ми се струва :Дщо не ти разбирам поста незнам...

vagarious
08-12-2010, 22:14
да съм ти позволил да ми ползваш думите? питам?
Прекалил си с гошо от почивка ми се струва :Дщо не ти разбирам поста незнам...

'Щото използва "цитати" от песните на RESPECT ..

Biskfitka
08-12-2010, 22:14
Остави я малко,ще и мине... :)

П.П.Много си сладък с тоя начин на писане..ддз,винаги ме разсмива обаче :D

OneGuy
08-12-2010, 22:17
да съм ти позволил да ми ползваш думите? питам?
Прекалил си с гошо от почивка ми се струва :Дщо не ти разбирам поста незнам...
метни едно око тук и чуй 1вата песен http://www.myspace.com/gpgoshootpochivka


и мен щото ме кефи го използвам ... така е всичко се комерсиализира

tuzaro
08-12-2010, 22:24
Остави я малко,ще и мине... :)

П.П.Много си сладък с тоя начин на писане..ддз,винаги ме разсмива обаче :Dаз през тва време да си търся ли нова?

zlonamerena
08-12-2010, 22:27
Остави я малко,ще и мине... :)


П.П.Много си сладък с тоя начин на писане..ддз,винаги ме разсмива обаче :Dаз през тва време да си търся ли нова?

хаха ей ще ме довършиш.. намери си още пет нови :D :D колко си сериозен само.. тцтцтц.. като си свободен не ти ли е добре ? :D

partychild
08-12-2010, 22:30
Остави я малко,ще и мине... :)

П.П.Много си сладък с тоя начин на писане..ддз,винаги ме разсмива обаче :Dаз през тва време да си търся ли нова?Не много ясно...нали я обичаш?! Бори се за нея ....

tuzaro
08-12-2010, 22:30
Остави я малко,ще и мине... :)


П.П.Много си сладък с тоя начин на писане..ддз,винаги ме разсмива обаче :Dаз през тва време да си търся ли нова?

хаха ей ще ме довършиш.. намери си още пет нови :D :D колко си сериозен само.. тцтцтц.. като си свободен не ти ли е добре ? :Dба ли го, ся съм свикнал да съм с някой за тва предпочитам така 8-)

Biskfitka
08-12-2010, 23:46
Остави я малко,ще и мине... :)

П.П.Много си сладък с тоя начин на писане..ддз,винаги ме разсмива обаче :Dаз през тва време да си търся ли нова?Не! 8-)

justonegirlwithonehope
08-13-2010, 14:07
Щом и трябва време - дай и го.