PDA

View Full Version : Аз съм наивна глупачка и много ме е яд



ve4nosamotna
08-11-2010, 21:45
Здравейте сигурно ще ме помислите за побъркана или нещо от сорта, но аз пак имам терзания и се нуждая много от съвет, защото нямам голям опит с любовта. Моля само не ми се подигравайте, а ми пишете нещо полезно. И така момчето, което харесвам и от което все още не се отказвам макар че трябва - не иска да се види с мен, нито той да дойде към моя град, нито иска аз да ида, а е лесно. Като подхвана темата само увърта питам го в мен ли е проблема, да си признае, че не ме харесва и тн. - казва, че не е така, но крие нещо сигурна съм. Тази вечер чашата преля и не издържам повече, не знам как да постъпя(само не казвайте, че не ме е харесал на външен вид, защото не е така) Не мога да заспя само мисля и мисля.... :(

mArMaLaDkA
08-11-2010, 21:49
И откъде си сигурна, че те е харесал, като не сте се виждали даже? оО
Момчето не те харесва, отблъснала си го с нещо или просто е разбрало, че връзките от разстояние не са за всеки. Много ясно, че няма да ти изстреля "Дразниш ме и затова не искам да те виждам". Стига си игра с нервите му, приеми, че нещата не винаги се получават така, както на теб ти се иска и толкоз. Край на драмата.

tuzaro
08-11-2010, 21:51
не го докарваш на външен вид.

ve4nosamotna
08-11-2010, 21:57
за ваше сведение искам да кажа, че сме се виждали и няма нищо общо с външния вид, а пък ми казва, ако те въртя мислиш ли че ще си губя времето с теб и тн. Според мен проблемът е в него или просто ме възприема като чат приятел нищо повече. :(

tuzaro
08-11-2010, 21:59
ми тва че сте се виждали нищо не означава, може да те лъже сеш са?
на колко години каза че си?

ve4nosamotna
08-11-2010, 22:02
еее в тая любов никога не ми върви, все аз оставам прецаканата - адски е кофти, всички момчета бягат от мен или просто не ме забелязват или от далече си личи колко съм наивна сигурно. Но съдба - е за това ми писна от всичко и от всички и съм адски отчаяна - сигурно ми се подигравате в момента, но просто няма с кой да споделя, пък и никой не може да ми помогне - аз съм безнадежден случай :(

tuzaro
08-11-2010, 22:04
глей ся, нема момче което да откаже, просто не може да намериш начин да го питаш правилно.

ve4nosamotna
08-11-2010, 22:04
аз съм на 19, той е на 21 (не съм дебела, нито съм кифла)

ve4nosamotna
08-11-2010, 22:08
tuzaro
Мега фен



Регистриран на: 30 Апр 2007
Мнения: 8526
Местожителство: hate city plovdiv, майна
Пуснато на: Чет Авг 12, 2010 1:04 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

глей ся, нема момче което да откаже, просто не може да намериш начин да го питаш правилно.
________________
tuzaro ако мислиш че си вещ по тази тема - моля дай съвет все пак ще ми помогнеш :)

tuzaro
08-11-2010, 22:09
как да ти дам съвет майна, едно момиче винаги може да свали едно момче, ако има хубаво тяло и доволни цици просто трябва да му каже нещо, може и да е неква пълна простотия и е готова работата.

ve4nosamotna
08-11-2010, 22:15
извинявай, обаче тука мисля, че сериозно грешиш - пък и не става въпрос само за една свалка, а за сериозна връзка.

SuNsEt
08-11-2010, 22:16
Когато търсиш някой постоянно той започва да контролира съзнанието и живота ти.Спри да го търсиш и виж сама дали той се интересува от теб така както ти се интересуваш от него.Не се терзай напразно ако нещата не се получат.Но все пак не трябва да забравяш,че ТИ си имаш достойнство и трябва да има няква граница.Не показвай слабост пред него и не му ходи по задника,нека разбере,че ти си имаш принципи и той не е единствен и можеш да имаш всеки...Просто той губи щом се държи така.Погледни философски на нещата и бъди хитра каквото и да става.Не бъди глупачка,която плаче и се терзае за човек,който не се интересува от теб.Жените трябва да си имат своите хитрини...пък и ако толкова увърта и не иска да е с теб няма за какво да си губиш времето.

Neon
08-12-2010, 02:09
До колко виждам сте от различни градове и това ме навежда на някой предположения:
1.Харесва друга
2.Шляе се с фр. и не му се занимава с теб (нищо лично)
3.Не му харесва факта,че сте от различни градове..

Jane510
08-12-2010, 02:26
Т'ва ни е странно на нас момичетата (някои) мислим си,че Той не ни харесва,а в същото време той си представя една слуд друга всички пози от Кама Сутра :-D
Виж,няма хора със супер много опит в любовта :) Всеки е претърпял нещо кофти и си мисли,че света ще свърши,няма да може да го преживее и т.н.,но не е така.
Каза,че си на 19 години.. Покажи,че си на толкова :) Може да си супер луда по него,но това не означава,че трябва да стоиш като преоценена стока и да го чакаш.Кажи му "ще става ли нещо или не" ама да не го уплашиш само ;) Действай!

FernandoTorresIkerCasilla
08-12-2010, 05:26
До колко виждам сте от различни градове и това ме навежда на някой предположения:

2.Шляе се с фр. и не му се занимава с теб (нищо лично)


:)

scanadal
08-12-2010, 05:36
Ако те харесваше,това че сте от различни градове няма да предствалява проблем.Но мисля,че той няма никакъв интерес към теб и само те баламосва и си измисля оправдания.Спри да се интересуваш от него,може би изглеждаш твърде настоятелна и отчаяна в неговите очи,а такова поведение отблъсква.Не е последния мъж на тази земя :D огледай се за някой,който има интерес към теб.Успех :-)

valdesbg
08-12-2010, 05:59
Е колко по индиректно трябва да ти каже че не му се занимава с теб? Близко е до акъла че щом не иска да се видите значи хич не иска да става нещо по сериозно. Което пък автоматично би трябало да ти подскаже да минеш на следващия, а не да тъпчеш на едно място и да чакаш като кон на празна ясла.

bratignat
08-12-2010, 06:51
как да ти дам съвет майна, едно момиче винаги може да свали едно момче, ако има хубаво тяло и доволни цици просто трябва да му каже нещо, може и да е неква пълна простотия и е готова работата.

За това пускаш тема за свободни момичета във форумът, мейна. Жените усещат, когато винаги могат д ате съблазнят и естествевно го използват това. Е сегапогледни от друго кюше - има толкова много хубави момичета, че тези, които искат да са с теб, трябва да се постараят ;)

JDeel
08-12-2010, 06:57
ve4nosamotna, ти колко често "захващаш темата"?

cinderella_gugutka
08-12-2010, 07:05
не е последното момче на земята-ще си харесаш друг

08-12-2010, 07:06
Нямаме много база за разсъждения и ни липсват много фактори, които биха ни помогнали да ти дадем категоричен отговор, за това трябва да гадаем какъв е проблема.

Може би момчето е притеснено и го е срам.
Може би родителите му не го пускат.
Може би приятелите му се подиграват.
Може би не го питаш по правилен начин.
Може би не те харесва.
Може би не е сигурен дали истински го харесваш.
Може би го е страх от обвързване.
Може би е зает тези дни.
Може би си има друга приятелка.

Милярд причини може да са. Ти го познаваш, ти трябва да разбереш какъв е проблема.

InloveAgain
08-12-2010, 07:13
Еми не му се занимава с теб . :?
Така ги виждам аз нещата,вариантите са много .
Според мен по-добре не се занимавай ,ако той те потърси хубаво,ако не,момчета - бол. Опитала си се като не ще,не ще.

lipsvashh_mi
08-12-2010, 09:18
защо се буташ където не си желана..то е ясна ситуацията-не си му допаднала и естествено,че няма да иска да те види.....нали знаеш всеки с вкуса си -няма как да се харесаш на всички...а това дето ти го казва е от добро възпитание..ако нямаше задръжки младежа щеше отдавнааа да ти ебил шута и то не за друго,а заради нахалството :?

zlonamerena
08-12-2010, 09:24
момчето да не би да си има приятелка.. в неговия град, и да не иска да ти каже.. поради простата причина,че ще ти стане кофти? :)

kloely
08-12-2010, 09:28
Няколко възможни варианта:
1. Има гадже
2. Не те харесва
3. Не му се занимава с връзка от разстояние, тъй като вече не е някой хлапак.
4. Може да си го търсила непрестанно и да си му досаждала, което носи чувство на задушаване, а никой не иска задушаваща връзка.

Пробвала си си късмета, не се е получило. Търси другаде. Дай му малко свобода. Не се натрапвай. Ако те е харесал ще те потърси. Ако не е, здраве да е.

venelinka
08-12-2010, 11:10
Не му пиши известно време, ако те потърси значи все пак има някакви симпатии към теб. А ако не, значи те баламосва и ни си заслужава. Не се излагай и не го тормози. Продължи напред с гордо вдигната глава.
Успех! :)