PDA

View Full Version : Неуважение



Greennight
08-11-2010, 21:50
Ами една фр ми погоди ебаси номера.Вчера вечерта цяла вечер си писахме и се уговаряхме утре да ходим на Витоша и сичко се разбрахме.Аз отказах да се видя с най-добрия ми приятел,само за да не постъпя гадно спрямо нея.И тя вечерта ми написа "оф нещо ми е лошо настроението,утре искам да остана сама,не искам да си го изкарвам на теб,ае чао и излезна от скайп..." според вас имам ли пълното основание да й се сърдя..Според мен-да

MattFTW
08-11-2010, 22:01
Вземи отиди при нея и се бийте като 2 кучки :D

Greennight
08-11-2010, 22:13
аз съм момче...и последното нещо дето ще направя е да я "бия като кучка" :D

LuxurySk0B
08-11-2010, 22:20
мега ултра супер гига квази хипер прав си

SladkaZagadka
08-11-2010, 22:35
И все още я наричаш приятелка?
Това е неуважение към теб , и аз мога преди изпита за 12 клас да кажа "О, сега не ми се прави, просто не съм в настроение", но кой ще ме чуе? xD

ecstazy
08-12-2010, 09:08
Е нямаш пълно основание, защото като тръгнете да говорите, тя ще ти натяква, че не е била в настроение.. Не знам.. по-добре не се сърди и го преглътни и не го повдигай на въпрос. Тя сама ще ти обясни ситуацията каква е била. Представи си нещо сериозно да е станало и тя да не иска да ти каже. Според мен премълчи... :?

mnogoznaikO
08-12-2010, 09:15
хаха... боли те онази работа... :) тя губи ! ;] ся и шибаш 1 игрнор всмисал не в скайп ами просто не и пиши докато тя не те потърси :)

такива работи хич не трябва да си помислят момичетата да ти правят :o я ги стегни малкооооооо :?

8)

MidnightTornado
08-13-2010, 14:43
Майната й!!!

ameli
08-13-2010, 17:03
Може наистина да се е случило нещо. Нямаш право да и се сърдиш, докато не разбереш каква е причината :)

remix1912
08-13-2010, 17:23
Сигурен ли си,че си момче.На мен такова нещо независимо от момче или момиче направено,няма да ми направи никакво впечатление.Ще кажа добре друг път.Единствено ще ми стане много гадно и ще се ядосам,ако не ме е предупредила предишния ден,че няма да излизаме.Което са ми го правили.Твоята приятелка изглежда ти е казала,така,че не знам какъв ти е проблема.Тя да не ти е робиня,че да изпълнява твоите желания и да не си променя решенията.

InloveAgain
08-13-2010, 18:18
хах често явление,пич ;).
Като се още случи няколко пъти,ще спре да те интересува.. :? .
И все пак наистина може да е станало нещо сериозно,колкото и да не ми се вярва,така че не се сърди-глупаво е за такива неща :).