PDA

View Full Version : Здравейте



sofit92
08-11-2010, 23:29
Здравейте на всички..мисля че имам голям пробле, с приятеля ми правим 1 година а аз незнам какво да му подаря. Имам чувството че съм се изчерпала..досега съм му подарила:
1. протмоне
2. парфюм
3. 2 блузи
4. сребърна гривна
5. ланче
6. висулка
7. пръстен
8. колаж
9. запалка
10. една кутийка в която обича да си слага парите (за касичка я ползва)
11. торта
12. ключодържател с наша снимка
13. презентация
14. стоманена гривна
15. кутия с бонбони, и под всяка бонбона иа малко листче на което пише какво обичам в него
...
Май са това..честно ви казвам ще се побъркам..незнам какво да правя..знам че подаръците са много..но просто имаше адски много поводи, не само месеците, а РД,абитюренска,Имен ден,НГ,коледа..

ПОМОГНЕТЕ..моля ви :-k :neutral: [/b]

OneGuy
08-11-2010, 23:31
Хобита?Автомобили?Футбол?Н какъв спорт?

razores
08-11-2010, 23:36
Отидете на море за уикенда примерно

Sh@d0w
08-12-2010, 10:09
Кой е казал,че трябва да е нещо материално...може да е "незабравимо изживяване" тълкувай го както искаш ;)

InloveAgain
08-12-2010, 10:18
Ехее за 1 година много неща бе 8-) :shock: .
Ами организирай нещо,примерно някъде да отидете или знам ли ..изкарайте един хубав ден,който да помните дълго.

zlonamerena
08-12-2010, 10:23
Ехее за 1 година много неща бе 8-) :shock: .
Ами организирай нещо,примерно някъде да отидете или знам ли ..изкарайте един хубав ден,който да помните дълго.


Най-добре е незабравим ден! :)

venelinka
08-12-2010, 10:23
Просто си прекарайте хубаво, какъв по-хубав подарък от това. :)

sofit92
08-12-2010, 12:18
Отидете на море за уикенда примерно

ходихме вече..беше страхотно :-D

sofit92
08-12-2010, 12:21
еми значи тези дни нашите заминават на море за 5-6 дена и ще сме си заедно..но не правим през тези дни 1 година а няколко дена след това..
Пък и предполагам че той ще ми подари нещо материално...мислите ли, че приготвянето на вечеря е добра идея :(

notlike
08-12-2010, 12:24
Ако можеш да готвиш, повече от добре. Ако искаш нещо купено - не ти предлагам. Не мисля, че толкова на сърце ще го приеме. Ако питаш мен, купи му някаква гривничка. Ако е футболен фен - вземи му тениска на любимия отбор.

SummerDream
08-12-2010, 12:24
Имам чувството, чее прекалено много държиш на материалното..
Направи нещо, което ще го зарадва, прекарайте деня на специално място..

sasha_90
08-12-2010, 12:50
Аз бих се зарадвала на 1,2 незабравими дни.Пробвай,сигурно ще бъде приятно изненадан.

Sladurchoo
08-12-2010, 13:14
подари му един незабравим ден (може и повече ;Д )

bratignat
08-12-2010, 13:56
подари му един незабравим ден (може и повече ;Д )

Вие жените се взимате за голямо благо.....той така и така има дни с теб. Трябва да е потрудиш. Направи му нещо собственоръчно. Покажи, че си отделила време.

Sirius
08-12-2010, 14:28
Номер 15 е много добра идея между другото! \:D/

LuxurySk0B
08-12-2010, 15:41
тия 15те са супер яки и някои да доста оригинални аз не се сещам

3oPuTy
08-12-2010, 16:05
Аууу как мразя материалисти като теб ... :?
Толкова ли не можеш да направиш нещо,че трябва всичко да е купено готово и просто да му го подариш?!
Направи един албум с ваши снимки,картичка,може и една тетрадка отново с ваши снимки,но в комбинация с различни пожелания,извадки от интересни разговори в скайп (например),интересни СМС-и ... Абе неща,свързани с вас.
Може да организираш романтична вечеря,да сготвиш нещо,а след това да завършите с някакъв по-интересен секс (например мястото,или да го изненадаш с ново секси бельо) ...


Оффф имам още поне 10-тина идеи в главата ...

iiordanova
08-12-2010, 16:18
Този път му подари нещо , което да запомни.
Отидете някъде извън града , на някое самотно местенце сред природата.
Ако имаш възможност отидете уикенда на някой хотел в планината или на хижа. Ще си изкарате прекрасно и ще запомните всеки миг заедно.
Може да отидете на някой мач , нещо ..
Може някакъв собственоръчно направен подарък. Развихри си въображението. (:

sofit92
08-12-2010, 17:20
Вие жените се взимате за голямо благо.....той така и така има дни с теб. Трябва да е потрудиш. Направи му нещо собственоръчно. Покажи, че си отделила време.[/quote]

Собсвеноръчно..хмм това е интересно..а някакви идеи..правила съм му презентация с наши снимки,хронология и тнт..ии торта...нещо друго да ми предложиш.... :(

sofit92
08-12-2010, 17:27
Аууу как мразя материалисти като теб ... :?
Толкова ли не можеш да направиш нещо,че трябва всичко да е купено готово и просто да му го подариш?!
Направи един албум с ваши снимки,картичка,може и една тетрадка отново с ваши снимки,но в комбинация с различни пожелания,извадки от интересни разговори в скайп (например),интересни СМС-и ... Абе неща,свързани с вас.
Може да организираш романтична вечеря,да сготвиш нещо,а след това да завършите с някакъв по-интересен секс (например мястото,или да го изненадаш с ново секси бельо) ...


Оффф имам още поне 10-тина идеи в главата ...



несъм материалистка..просто някои материални неща като дрехите протмонето и някои други съм ги купувала защото е имал нужда :)
правила съм му презентация...а той не си пада много по албуми,картички и тнт. , в тая област съм аз..иначе мерси се пак идеите са супер :)