PDA

View Full Version : Ех...тези момичета :)



InsertDumbNickHere
08-11-2010, 23:54
Здравейте : ) Момче съм . Харесвам момиче 1 година по-голямо от мен.Тя е красива , мила , добра с всички и най-важното не е "кифла" като повечето момичета на моите години :smt007 .Аз се определям като сравнително добре изглеждащо момче ( 1.70 [за моята възраст е много добре ] спортна фигура и мисля , че се обличам добре).Но има 1 проблем в пубертета съм и имам доста пъпки по лицето :cry: :smt022 :smt022 . Нека се върнем към историята за нея . 1 момче от квартала я сваля и смятам че тя се забавлява с него.Но аз доста се комплексирам немога да застана лице в лице с нея а той е с хубава и гладка коя (по лицето ) . Надявам се следващото лято вече да не съм така и да имам шанс с нея . Това е моята история просто исках да споделя . Как да се държа с нея до следващото лято , все пак от лятото остава 1 месец и ще ми е малко криво , но такъв е живота , Радост и Тъгa.

miminka__94
08-12-2010, 00:00
Лептен :grin:

pentxayc
08-12-2010, 00:05
Лептен :grin:


нон-фъни

чакай докато излезеш от пубертета.

OneGuy
08-12-2010, 00:37
Чувал съм че лептен са боклуци ,..

Аз съм на 16 но нямам никакви проблеми с пъпките...


а ти на колко си ... на 13?предвид ръста ти ..

LadyDi
08-12-2010, 05:43
Лептен наистина са боклуци.
Отиди на кожен лекар. Там най-добре ще те посъветват какво да правиш, за да изчистиш или поне успокоиш до някаква степен пъпките. Пък и няма нищо срамно. Всеки е минал от там. Някои са с по-чувствителна кожа и имат повече пъпки от останалите.

JDeel
08-12-2010, 06:51
Ако другото момче беше с пъпки, а ти с хубава и гладка кожа, тя отново щеше да се забавлява с него.
Ти не си момиче, ти си момче, нали така? Момичетата могат да се притесняват от пъпките по лицето си, но момчетата нямат причина да го правят. Просто защото вече се знае, че момчетата харесват момичетата по външния им вид, а момичетата харесват момчета с подходящо отношение към тях. Т.е. за момичетата определящото не е външния вид на момчето, а начинът по който то се държи с тях.

Но в твоя случай ти си се притеснил от външния си вид и с това загубваш и отношението си. Получаваш и двете черни точки - лош вид и неподходящо отношение.
Затова другото момче колкото повече я сваля, толкова повече ще я спечалва. А ти колкото повече пъпки имаш, толкова повече ще се превръщаш в това, от което момичетата се отвращават най-много - мъж, препълнен с комплекси и угризения.

Така че, докато чакаш пъпките ти да изчезнат и кожата ти да стане гладка, разучавай как действа привличането. Има много неща написани по тази тема ;)

InloveAgain
08-12-2010, 06:58
Това дали имаш пъпки по лицето,или не въобще няма значение според мен,ако ти наистина знаеш как да я накараш да те хареса,да и покажеш какъв човек си .. :) .Ако момичето е свястно ,както казваш няма да тръгне да гледа това ;).

bratignat
08-12-2010, 07:08
Ако другото момче беше с пъпки, а ти с хубава и гладка кожа, тя отново щеше да се забавлява с него.
Ти не си момиче, ти си момче, нали така? Момичетата могат да се притесняват от пъпките по лицето си, но момчетата нямат причина да го правят. Просто защото вече се знае, че момчетата харесват момичетата по външния им вид, а момичетата харесват момчета с подходящо отношение към тях. Т.е. за момичетата определящото не е външния вид на момчето, а начинът по който то се държи с тях.

Но в твоя случай ти си се притеснил от външния си вид и с това загубваш и отношението си. Получаваш и двете черни точки - лош вид и неподходящо отношение.
Затова другото момче колкото повече я сваля, толкова повече ще я спечалва. А ти колкото повече пъпки имаш, толкова повече ще се превръщаш в това, от което момичетата се отвращават най-много - мъж, препълнен с комплекси и угризения.

Така че, докато чакаш пъпките ти да изчезнат и кожата ти да стане гладка, разучавай как действа привличането. Има много неща написани по тази тема ;)

Не вярвай на женските списания. Момичетата оценяват също външността. Отиди на кожен лекар, но също така поработи и върху самочувствието си, имаш пъпки, но това не те прави по-лош.

cinderella_gugutka
08-12-2010, 07:09
Оффф вземи се стегни малко. :? Имам пъпки,а пък тя е красива....мрънкаш като 10 годишно хлапе.Аз познавам едно момче със страшно много пъпки ,но ако пък знаеш какъв женкар е (най-големия)

mArMaLaDkA
08-12-2010, 07:11
Кво значи ''много''? Аз изпадам в истерия и две пъпчици като ми излязат, и най-миниатюрните да са, за мен пак са много.

kissmewhileisleep
08-12-2010, 07:22
Не чакай до другото лято

kloely
08-12-2010, 10:01
Ако я харесваш наистина няма да чакаш да мине една година, за да я заговориш. До другото лято може 1000 неща да се случат. Иди на кожен лекар, предприеми нещо за пъпките, посъбери малко самочувствие и давай. Няма кво да чакаш щото сичко може да стане.

zlonamerena
08-12-2010, 10:25
пробвай с garnier pure или със силицилов спирт :)

kremen4eto
08-12-2010, 10:30
Пъпките не трябва да те комплексират. А иначе аз използвам една рецепта, предписана ми от аптекар - 100 мл салицилов спирт 2% + 1,5 хлоронитромицин (антибиотик). Един блистер се разтваря в спирта и се мажеш с памуче по веднъж на ден. Отлично действа на мен и на много хора, на които го препоръчах. :)

venelinka
08-12-2010, 10:39
Отиди при дерматолог, но смятам, че е глупаво да чакаш цяла година, за да й признаеш чувствата си. Дотогава може да си влюбен в друго момиче или тя - в друго момче. Можеш да изпуснеш много хубави моменти. Все пак човек се влюбва не в лицето, а в сърцето. Ако тя не те харесва няма да те хареса дори да си топманекен, така че моят съвет е действай. :)

InsertDumbNickHere
08-12-2010, 11:05
Благодаря за отговорите.Аз не съм се отдръпнал от нея , просто не съм като него в отношенията си с нея.Смятам , че колкото и да я сваля като мине време и ми се поyправи лицето ще имам малко повече самучувствие и тогава нещата ще си дойдат на мястото.Аз попринцип се мажа с едно нещо мисля че се казва Akne out или нещо такова. Ще продължавам да чета мненията ми и ще се опитвам да я спечеля :)

monotonous
08-12-2010, 13:14
а ти на колко си ... на 13?предвид ръста ти ..

Малко глупав е доводът за ръста (без да се обиждаш @OneGuy), защото той не зависи от възрастта, а от хормона на растежа и от наследствеността. Аз познавам момчета на по 19-20 години със същия ръст.

***

Относно проблема на автора - с това момиче познавате ли се, контактувате ли? За да разбереш дали тя ще те хареса или не, няма как да мине без общуване. Заговаряй я случайно, ако не я познаваш - намери непритеснителен начин да се запознаете. Няма как - събери смелост и контактувай, за да направиш впечатление. И се абстрахирай от пъпките. Повярвай ми, когато има химия и привличане, външният вид спира да е номер едно в списъка.
Пък дори да се окаже, че не те харесва, поне ще знаеш, че си дал всичко от себе си и че виновният не си ти. По-добре да пробваш и да се провалиш, отколкото да седиш отстрани и никога да не разбереш какво е можело да стане.
~
Относно проблемната кожа - видях, че някои хора препоръчват салицилов спирт, но е добре да видиш дерматолог, защото това изсушава доста кожата.
По-добре си намери козметично средство, което да съдържа малка доза салицилова киселина (например някой тоник за кожа, просто трябва да попиташ консултантите в магазин или в аптека). Отделно трябва да знаеш, че проблемната кожа е хубаво да не се мие само с вода, а със специални измиващи средства (няма как да не си виждал някакви реклами по телевизията). Те са като гелове, който се втриват на намокрена кожа, докато се получи пяна, и после се отмиват (например широко рекламираният Garnier PureActive, който има даже едни малки топченца вътре - скраб/ексфолианти). Такива измиващи средства са много полезни, защото отмиват излишната мазнина от кожата и я правят мека. Ако лицето се мие само с вода, то не се измива добре, а пък тийнейджърското лице не е хубаво да се мие със сапун.
След като измиеш лицето, може да нанасяш тоник или някакво лекарствено средство.
Спомням си, че има козметика в по-големите аптеки, която е разделена на специални серии - точно за проблемна кожа като твоята - само трябва да попиташ фармацевта кое е най-подходящо и на най-достъпна цена.
Все пак - ако пробваш по-широкоизвестната козметика, и не ти помогне - е добре да се обърнеш към дерматолог - той най-добре ще прецени кое е подходящо за теб и каква е диагнозата ти - може да имаш някаква по-упорита форма на акне.
~
Успех с кожата и с момичето :)

Mazacha
08-12-2010, 14:05
Пич Чети СЕГА ВНИМАТЕЛНО!!!. И аз като теб харесвам 1 момиче с 1 година по- голямо от мен, и аз имам пъпки като теб, но не са много. Виж, ако наистина искаш да си с нея направи всичко възможно колкото се може по- бързо. Както казаха, ако тя е такава за каквато я представяш няма да имаш никакъв проблем с това акне. Колкото до акнето:
Всяка сутрин и вечер си измивай лицето със някакъф сапун, който съдържа мляко, например Дав. Намери си исушена смрадлика(тетра). Няма значение дали ще е под формата на чай или направо изушения храст, просто си намери исушена смрадлика(тетра). След като си измиеш лицето със сапуна предварително си сварил вече тетрата и си си я сложил в някакъв лиген(препоръчително е сапуна и лигена да ги ползваш само за лицето и смрадликата) и трябва да е между топла и гореща както и водата с която си миеш лицето. Измиваш си и лицето веднага след сапуна със смрадликата и не изтривай с кърпа а остани да попие. Прави това всяка сутрин и вечер, не си пипай лицето и няма да имаш проблеми. Ако ти трябва още инфо ми пиши лично съобщение.

InsertDumbNickHere
08-12-2010, 14:51
Поэнаваме се . Контактуваме .

scanadal
08-12-2010, 17:47
Проблемът е само в твоята глава.

tuzaro
08-12-2010, 18:20
аз съм чувал че помага семенна течност майна, добре че нямам пъпки иначе щях да пробвам. Не си правя тъшаk майна, верно съм чувал.

ForzaFelipe
08-12-2010, 18:21
Ohh... ... ...

Имаш пъпки е й?Отиди говори с момичето и ако не е кифла няма да види само пъпките ти...

sasha_90
08-12-2010, 18:31
Нали не е "кифла" какво се притесняваш тогава?А и не мисля,че акнето трябва да играе някаква роля в една връзка.

7227
08-12-2010, 18:38
Разбирам те напълно човек.И мен преди заради такъв проблем ме беше срам да погледна човека в очите!!! Пих някакви хапчета дермабион и ми помогнаха,можеш да потърсиш инфо за тях!
Не чакай до другото лято,за да си щастлив,давай сега!Успех!

HandOFDooM
08-12-2010, 19:53
Здравейте : ) Момче съм . Харесвам момиче 1 година по-голямо от мен.Тя е красива , мила , добра с всички и най-важното не е "кифла" като повечето момичета на моите години :smt007 .Аз се определям като сравнително добре изглеждащо момче ( 1.70 [за моята възраст е много добре ] спортна фигура и мисля , че се обличам добре).Но има 1 проблем в пубертета съм и имам доста пъпки по лицето :cry: :smt022 :smt022 . Нека се върнем към историята за нея . 1 момче от квартала я сваля и смятам че тя се забавлява с него.Но аз доста се комплексирам немога да застана лице в лице с нея а той е с хубава и гладка коя (по лицето ) . Надявам се следващото лято вече да не съм така и да имам шанс с нея . Това е моята история просто исках да споделя . Как да се държа с нея до следващото лято , все пак от лятото остава 1 месец и ще ми е малко криво , но такъв е живота , Радост и Тъгa.
батка така е като се дундурукаш с вафлички и сладки ...
понякога не външния вид определя човека .. даже в повечето случаи е така ...
сближи се с нея почни да излизаш и като се сближите повечко го притисни оня и кажи да не ти се бърка, но не още докато не си близък с нея ...

HandOFDooM
08-12-2010, 19:55
аз съм чувал че помага семенна течност майна, добре че нямам пъпки иначе щях да пробвам. Не си правя тъшаk майна, верно съм чувал.
абе пич ти не преставаш да пишеш глупости ... викаш на пича, че ако си се изтреска 2-3 пъти на лицето ще му мине ??? моля те престани да пишеш глупости, че немога да спра да се хиля ...

soul1199
08-12-2010, 20:50
ползвай някъв крем или нещо,а относно момичето,тя ако те хареса ще те хареса заради теб самия и няма да я притесняват пъпките ти

Nicoletee
08-12-2010, 20:53
Е за пъпките отиди на козметик да ти чистят лицето редовно, използвай професионални продукти и ще ти минат. И вземи си оправи малко самочувствието, не чакай тя да направи нещо по въпроса, а ти действай, започни да я сваляш усилено. Дори и да не ти върже-нищо не губиш!

CrystalEye
08-12-2010, 20:57
:? Леле хора какъв кожен лекар .. какви щуротии ... Виж ако моми4ето е свястно тя няма да гледа каква ти е кожата ... освен това трябва да си разкрие6 4увствата !!! Аммм колкото до пъпките след време 6те из4езнат ,, само не ги 4опли , аз съм сиг 4е тогава тя 6те съжалява 4е е изпуснала такова мом4е ;) защото трудно се намира 4овек които истински да харесва и оби4а !! :) :)