PDA

View Full Version : Немога да заспя.



questionaire
08-12-2010, 03:54
Имам ОГРОМЕН проблем в моите очи и тои е следния.Просто немога да заспя, когато и да си легна са ми нужни поне час и половина-два докато заспя... незнам просто какво става но е адски отвратително и си късам нервите защото НЕ го искам този ш*бан проблем.. Днес си легнах в 5:30 и ето сега е почти 7 а аз немога да заспя, лягал съм си и по рано, но не по рано от 2 и ефекта винаги е същия - час-два въртене стискане на очи и това е ... през деня в тези жеги не правя нищо освен да стоя в нас пред компютъра... вечер ходя да играя баскетбол по 2-3 часа и се измарям и потя, но уви няма успех.Не пия кафета, кола пия, но не прекалявам с нея .. може би на 2-3 дни пия по 1 кола 250мл и това е ... искам да ми помогнете за този проблем и изобщо дали има решение .. #-o

MissChocolate
08-12-2010, 04:39
Имах същия проблем, но няма какво да се направи, освен да вземаш приспивателни.
При мен си мина само след време.

gabby313
08-12-2010, 12:30
Аз имам същия проблем :( Преди време не можах да спя, нямах и желание, сякаш въобще не ми трябва да спя и така 8 дена бях прекарала без сън, буквално. Нашите ме водиха на лекар - приспивателни, но и те не подействаха - поспах 3 часа и пак будувах.. няколко дена по-късно започнах отново да спя, но напоследък отново започнах да се развалям. От 2 дни не съм спала, но не се и чувствам уморена, точно като миналия път. Не съм под напрежение или стрес, излизам, спортувам.. не зная от какво е (газирано не пия, както енергийни напитки и кафета ; пия само фрешове, които сама си правя вкъщи..) :( Съжалявам, че не ти помагам, но споделям проблема. :)

FuckedUp
08-12-2010, 13:46
Споко,споко. И аз съм така :)

b3b3t0y
08-12-2010, 15:37
Аз имах такъв проблем за кратко..
Пробвай да си лягаш по-рано и да си навиваш алармата за 6:30 или 7ч
Мисли си за нещо хубаво и не мисли за това че не можеш да заспиш,кога ще заспиш,защо не заспиваш и т.н.
Пробвай! :wink: :wink:

BlackEyedPeas
08-12-2010, 17:00
Според мен всеки е тей, най-вече заради жегите. И аз съм като тебе, онзи ден си легнах в 3, но заспах чак към 6 - 6:30. Свикнала съм да си лягам към 5-6-7 часа сутринта и някой път се въртя 1 час докато заспя. Като дойде време за училище направо не знам как ще си лягам толкова "рано" .. 8-)