PDA

View Full Version : Немога да заспя.



questionaire
08-12-2010, 04:01
Имам ОГРОМЕН проблем в моите очи и тои е следния.Просто немога да заспя, когато и да си легна са ми нужни поне час и половина-два докато заспя... ... незнам просто какво става но е адски отвратително и си късам нервите защото НЕ го искам този ш*бан проблем Веднъж заспа ли нямам проблеми със съня, нито се събуждам нито нищо... Днес си легнах в 5:30 и ето сега е 7, а аз немога да заспя, лягал съм си и по рано, но не по рано от 2 и ефекта винаги е същия - час-два въртене стискане на очи и това е ... през деня в тези жеги не правя нищо освен да стоя в нас пред компютъра... вечер ходя да играя баскетбол по 2-3 часа и се измарям и потя, но уви няма успех.Не пия кафета, кола пия, но не прекалявам с нея .. може би на 2-3 дни пия по 1 кола 250мл, не пуша, рядко пия алкохол, не употребявам наркотици ... и това е ... искам да ми помогнете за този проблем и изобщо дали има решение ..

ecstazy
08-13-2010, 10:43
мисля, че е заради компютъра и липсата на движение. Просто ако играеш примерно баскет всеки ден и чустваш умора и си оправиш режима на спане (да си легнеш макс 2 часа) и ще видиш, че ще се оправиш. Пък ако не дава резултат чети вечер в леглото преди да заспиш. Така очите рано или късно се уморяват и то съня си идва. :D успех ;)

nymphetaminegirl9
08-13-2010, 11:08
и аз от край време трудно заспивам :? най-ве4е през лятото .. според мен е защото няма какво да у4а по цел ден по4ивам си и като не съм изморена не ми се спи :D решението на проблема е да се хванеш да решаваш зада4ки по математика и да си 4етеш :D

Foreverbg
08-13-2010, 19:26
Ами като ти се доспи тогава си лягаш. И аз съм така и когато ми се доспи си лягам и си спа :-D

BlackCross
08-13-2010, 19:29
Може да е от компютъра ако нямаш 1-1,5 метра разстояние може да е от това !

TykaSePisheNick
08-13-2010, 22:13
и аз от край време трудно заспивам :? най-ве4е през лятото .. според мен е защото няма какво да у4а по цел ден по4ивам си и като не съм изморена не ми се спи :D решението на проблема е да се хванеш да решаваш зада4ки по математика и да си 4етеш :D
Дам, аз иначе не решавам "зада4ки" по математика, пък камо ли лятото.. ;х

ПП:Аз пък покрай жегите и аз не моа да спа..Някво много странно ми е легна си в 11, въртя, суча постоянно ми е неспокойно и горещо и имам чувството, че не съм заспал..По някое време ставам за вода и гледам - 1:30, а имам чувството, че съм лежал в леглото само 30-тина минути..Супер странно.

Sa6eks
08-14-2010, 08:52
Това е от топлото... Като стане 4-5 някъде на отворен прозорец, става студено и аз заспивам като бебе :Д Пробрай, ако имаш климатик да го пуснеш на студен режим малко..

cveteto64
08-14-2010, 21:12
И аз не мога да спя от топлото даже се учудвам от себе си преди винаги си лягах до 12, а сега чакам да захладнее поне до 3-4 и чак тогава заспивам

fatrat
08-15-2010, 09:33
И аз съм така.Имам проблем със съня или по-точно отсъствието му. Вчер се въртя по 2 часа докъто заспя будя се от най-малките звуци сепвам се изведнъж и сутрин съм на крак в 6. Пия йохимбин+синефрин+аспирин и кафета по 4 на ден.Също получавам и топли вълни и световъртеж,потни длани ... да спирам ли комбинацията?

kalpazanka
08-16-2010, 05:24
^Мне, как така ще я спираш? Я виж как ти действа! Май кафетата са ти мъничко, обаче! :D :D :D
Я сподели йохимбинчето действа ли? :-D

Мързи ме да пиша наново, така че се самоцитирам:

Каквито и приспивателни да ти изпишем, без заветната зелена рецепта в аптеките просто забрави да ги получиш! :-D
Пробвай с разните там тинктури от валериана/мента+глог+валериан/хапчета Валидол/чаша топло мляко с мед преди лягане/лавандулови ароматни пръчици в стаята/лавандула в самата възглавница и все в същия дух методи.

fatrat
08-16-2010, 07:20
^Мне, как така ще я спираш? Я виж как ти действа! Май кафетата са ти мъничко, обаче! :D :D :D
Я сподели йохимбинчето действа ли? :-D


Ами йохимбинето действа и то яко. Обаче има странични ефекти 8) Немога да кажа ,че са гадни ,но и не е хубаво цял ден да си като напушен.Има и още 1 който не споменах-цял ден съм натопорчен :D :razz: .Т.е самолета летииии .. 8-) а ти ако си момиче може да ти се приискат разни работи ,но е важно да се контролираш да не оштастливиш някой :D

kalpazanka
08-16-2010, 08:08
Има и още 1 който не споменах-цял ден съм натопорчен :D :razz: .Т.е самолета летииии ..
Е аз точно за прякото му действие питах, а ти точно това щеше да пропуснеш.
Значи с право го пишат по дебелите книги афродизиак.

fatrat
08-16-2010, 08:30
Има и още 1 който не споменах-цял ден съм натопорчен :D :razz: .Т.е самолета летииии ..
Е аз точно за прякото му действие питах, а ти точно това щеше да пропуснеш.
Значи с право го пишат по дебелите книги афродизиак.
Така е. Но в сравнение с другите това си е направо положителен ефект.+тва ако искаш отслабване 1 хапче и 1 кафе и после 2-3 часа секс така се слабее :lol: . Г.д същия ефект съм получавал и от буустъри...

awerw
08-16-2010, 12:00
и аз съм бил така 1 час или 1 час и 15 мин немога да заспя смао се въртя а иначе за 10 мин има няма съм заспал

solddy
08-16-2010, 17:54
Майка ми също е така и то откакто я помня.При теб винаги ли е било така ако не то опитай да се върнеш в този момент и да помислиш какво би ти влияло върху съня.Аз си мисля за някъв стрес може би , и аз съм имал такива моменти в които от стрес просто ми е трудно да затворя очи

sousito
08-16-2010, 23:14
Имам ОГРОМЕН проблем в моите очи и тои е следния.Просто немога да заспя, когато и да си легна са ми нужни поне час и половина-два докато заспя... ... незнам просто какво става но е адски отвратително и си късам нервите защото НЕ го искам този ш*бан проблем Веднъж заспа ли нямам проблеми със съня, нито се събуждам нито нищо... Днес си легнах в 5:30 и ето сега е 7, а аз немога да заспя, лягал съм си и по рано, но не по рано от 2 и ефекта винаги е същия - час-два въртене стискане на очи и това е ... през деня в тези жеги не правя нищо освен да стоя в нас пред компютъра... вечер ходя да играя баскетбол по 2-3 часа и се измарям и потя, но уви няма успех.Не пия кафета, кола пия, но не прекалявам с нея .. може би на 2-3 дни пия по 1 кола 250мл, не пуша, рядко пия алкохол, не употребявам наркотици ... и това е ... искам да ми помогнете за този проблем и изобщо дали има решение ..

аз имам същия проблем и просто немога и немога да заспя ствам лягам въртя се н о нищо отнема ми поне 2/3 часа докато заспя

Neutral
08-17-2010, 13:48
И аз съм същата ,но си мисля,че е заради жегата. Просто ми е ужасно топло

Hrisko.acab
04-04-2015, 15:42
i az sum taka i veche mi pisna napravo she otkacha skoro kajete kakvo da pravq ne mi se spi vecher lqgam si na sila kum 3-4 chasa no ne moga da zaspq stavam treniram pravq licevi ,koremni treniram na lejanka za da se izmorq i sled kato se izkupq i slqgam pak no ne ne moga da zaspq dnes zaspah v 11-12 na obqd chak sega veche mislq da probvam da ne spq 48 chasa i da si legna kum 22:00 chasa za da zaspq veche ot umora i lipsa na sun

~The Smile~
04-04-2015, 15:54
Спирай компютъра около час-два преди да си легнеш. Също така спортувай нещо, движи се - целта е да се измориш. Можеш и да пробваш да четеш книга преди лягане или да си пуснеш тиха и приятна музика. И недей да мислиш "сега ще заспя ли, няма ли да заспя", един вид не обръщай внимание на това и ще видиш как ще заспиш. :)

tonybadams
04-27-2015, 10:05
Глобална промяна в начина ти на живот.Това ,че не можеш да заспиш значи ,че не се справяш добре в реалния свят.
Помисли си за трите - много интернет, негативни емоции , негативни мисли .А също така и не възможност да се отделиш от групата и да изявиш истинското си аз.

Ако стария начин на живот ти харесва и не искаш промяна това ти е дадено ,за да промениш нещо в себе си.

Отговарям ти по естество без подробности. заподробноти ми пиши допълнително

marida_nk
04-27-2015, 17:00
Здравейте, не знам дали сте чували за геопатогенните зони. Вижте какво могат да ни причинят.
Едни от най-коварните причинители на енергийни дисбаланси за човека са
зоните със силно поляризирани излъчвания –радиация, подземни течащи
води, геомагнитните мрежи на Хартман и на Кюри, електромагнетизъм,вертика ните лъчения на дълбочинни разломи в земната кора, лъченията на концентрирани полиметални природни залежи.
Такива зони се наричат геопатогенни и продължителният престой върху тях е вреден за всяко живо същество.
Коварното в случая е, че повечето от тези излъчвания, с изключение на радиацията, все още не могат да бъдат регистрирани достатъчно точно с научна апаратура. Те са „невидими и неуловими” за обикновения човек, но опитните радиестезисти и биоенергоцелители без проблеми могат да локализират източника на такива вредни лъчи. 
Геопатогенните полета представляват високочестотни излъчвания с дължина на вълната, лежаща в дециметровия диапазон. Те имат своя характерна структура и се отличават от известните в техниката излъчвания.
Продължителното въздействие на излъчванията на геопатогенните зони може да причини хронични заболявания - важен фактор за възникването на злокачествени новообразувания и много други. Това важи най-вече за разположението на леглото, където човек пребивава средно около 8 часа в денонощието. В зависимост от разположението на леглото по отношение на мрежата на Хартман, настъпват следните заболявания и неразположения:
Световъртеж, трудно заспиване, умора сутрин , равновесни нарушения, разстройство на психиката (апатия , депресия , превъзбуденост, агресия)
Умствено изтощение, главоболие, нарушение на зрението и слуха
Общо отслабване на процесите на метаболизма, рак на белите дробове, гърлото, стомаха, пикочния мехур.
Заболявания без отслабване на процесите на метаболизма
Заболявания на ставите на долните крайници, слабост на краката
Повечето от нашите жилища са подложени на такива зони, но много малко хора знаят това или му обръщат внимание.
Има средство с което можем да подобрим съня си и нашето състояние. За подробности ми пишете допълнително.

akinom
05-03-2015, 16:12
nai- prostata pacha na sveta.........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! Broi se sebe si dokato zaspish, shtoto si tolkova skuchna i nekadurna i smotana kato ovca! Prostachka, oligofrenka, neshtastnica, marzelana, povlekanaa

akinom
05-03-2015, 16:13
ti kato ne oresh i ne kopaesh iskash da spish normalno li ma, samo vyv fb sedish i rovish

akinom
05-03-2015, 16:14
organizma kogato se iztoshti shte si nabavi nujnata doza sun, mnogo si zakusala chestno

georgi12
05-03-2015, 17:32
Седатиф.