PDA

View Full Version : вече заедно от 8 мес....



gigiii
08-12-2010, 08:12
Днес 12.08 -С приятеля ми правим 8 месеца...ИсКАХ да попитам -ако не се сети че днес стават 8 мес..от както ходим,според вас имам ли право да му се сърдя!
Предните месеци беше различно той си беше у тях а аз у нас..(сега си е на село)И сме нямали възможноста да сме заедно на 12.......... :( Вие как мислите имам ли право да му се сърдя....

mArMaLaDkA
08-12-2010, 08:14
Не. Преди не сте празнували, с кво се променят нещата сега?
Направете година и тогава празнувайте.

InloveAgain
08-12-2010, 08:15
Ами хубаво би било и той да се сеща така,както ти се сещаш,но не мисля,че трябва да стигаш до това да се сърдиш,ако не се сети.. :).
Ако в крайна сметка не се сети,сигурно ще му стане адски мило да му звъннеш и да му кажеш.. без сръдни ,това са детски работи ;).Пък и на всеки месец ли трябва да се отчита,че ходите.. Като стане примерно година тогава :)

pisety000
08-12-2010, 08:16
не му се сърди..момчетата често забравят дати такаче ще бъде нормално ако забрави ..ще ти стане малко кофти..ама кво да се прави..ако искаш му се обади и мy припомни ако наистина е забравил :? Айде успех! :grin:

bratignat
08-12-2010, 08:21
Ти наред ли си. Утре ще искаш да се сеща за 2837 ви час заедно. При нас момчетата криво ляво може да очакваш да се сети за годишнина, но по-вероятно за рожденият ти ден.

mnogoznaikO
08-12-2010, 09:02
Ние с моята приятелка на нашата дата всеки месец ходим било то на заведение , пицария , че дори и подаръци си даваме някой път :)

Аз , ако бях в твоето положение и той дори не ми се обади бих се разсърдил :grin: :)

bebe7o
08-12-2010, 09:44
Т'ва да не е годишнина някаква... Според мен ще е мнооого тъпо, ако му се разсърдиш за такова нещо. :?

ludata90
08-12-2010, 09:57
Какво се хващате за тези месеци....аз дори и година не празнувах, но съм се сърдила, не обръщам внимание на тези неща.

Elenichkaa
08-12-2010, 10:10
Виждам,че ако не се сети ще ти стане кофти,но по-добре не го показвай.
Звънни му и му кажи мило че вече сте 8 месеца заедно и т.н...

И вместо да отброяваш месецети просто ги изживей!

MaLkaTa_LaDy
08-12-2010, 10:28
О боже... Да му се сърдиш?! Абе какво значение имат някакви месеци и дати? Айде разбирам една година, ок... Аз например [момиче съм] никога не съм помнела такива неща и никога не съм им обръщала внимание. Не всеки го интересуват.

zlonamerena
08-12-2010, 10:29
не му се сърди.. това може да стане причина да се скарате.. :?

venelinka
08-12-2010, 10:54
Не му се сърди. Защо смяташ, че трябва да празнувате именно 8 месеца? Радвай се на миговете прекарани с него, а не брой месеци. Смятам, че това е глупаво. Но ако държиш да празнувате такива годишнини му се обади, ако не се е сетил, напомни му. :)

gigiii
08-12-2010, 11:02
днес ще се виждаме
преди малко му пратох смс-
:*
:*
:*
:*
:*
:*
:*
:*месе(оби4кам те)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: но той не ми отг на смс..исках да го подсетя,но въпреки тва нищоооооооооооооооооооооо ооооооооооооооооооооооооо ооооооооооооо ...вече и мен няма да ме интересува

Biskfitka
08-12-2010, 11:13
Момчетата рядко помнят такива неща и аз не виждам особен смисъл да се празнуват месеците,но когато дойде 24ти се радвам,че е 1 месец повече 8-) НЕ ТРЯБВА да му се сърдиш за такава глупост.Аз на моя си му казвам ''днес правим ***месеца '' и го отбелязваме със секс и така 8-)

spopi
08-12-2010, 11:40
Момчетата рядко помнят такива неща и аз не виждам особен смисъл да се празнуват месеците,но когато дойде 24ти се радвам,че е 1 месец повече 8-) НЕ ТРЯБВА да му се сърдиш за такава глупост.Аз на моя си му казвам ''днес правим ***месеца '' и го отбелязваме със секс и така 8-)

Момичето вече и подарък ти измисли :lol: :lol: Как може за това да се сърдиш е за такива глупости няма смисъл. :)

Biskfitka
08-12-2010, 13:52
Момчетата рядко помнят такива неща и аз не виждам особен смисъл да се празнуват месеците,но когато дойде 24ти се радвам,че е 1 месец повече 8-) НЕ ТРЯБВА да му се сърдиш за такава глупост.Аз на моя си му казвам ''днес правим ***месеца '' и го отбелязваме със секс и така 8-)

Момичето вече и подарък ти измисли :lol: :lol: Как може за това да се сърдиш е за такива глупости няма смисъл. :)Еми момчето ще остане доволно 8-)

Sladurchoo
08-12-2010, 14:00
ми те момчетата не помнят много, така че не му се сърди, гледай по-отвисоко на нещата :roll:

SunShinePearl
08-12-2010, 16:59
О боже... Да му се сърдиш?! Абе какво значение имат някакви месеци и дати? Айде разбирам една година, ок... Аз например [момиче съм] никога не съм помнела такива неща и никога не съм им обръщала внимание. Не всеки го интересуват.
И аз съм така все забравям дати така че недей да се сърдиш на момчето за щяло и нещяло

987654
08-12-2010, 18:14
Не бих се учудила да не се сети.
Даже ми е странно, че ти се сещаш.
Толкова ли нямаш работа и се чудиш как да се заядеш с него, че си седнала да мислиш дали да му се сърдиш за глупости?
Баси лапетата сте някои.

NoShTnO_iZkUsHeNiE
08-12-2010, 18:18
Хубаво е да се сеща,но чак пък да празнувате...когато стане година,тогава определено е повод! Макр че за любовта поводи за празнуване не са нужни! Иначе честито много любов!

lifelesscorpse
08-12-2010, 18:42
Авторке,на колко години сте двамата?
Не мисля,че има нужда изобщо да се сърдиш.Това с празнуването е малко странно.Както казаха и преди мен-Ако е за годишнина-ок,ама за месеците...Няма смисъл да ги броиш.Аз се впечатлявах в началото,защото ми беше първата връзка и беше ново за мен,ама вече сме от много време заедно и дори се случва аз да забравям,а той да ме подсети,когато има месечие...
Не се впрягай толкова за такива неща.Няма смисъл да броиш секундите.Просто се наслаждавай 8) За такива неща е достатъчно да си припомните и това е.Чак празнуване...

teenems
08-12-2010, 19:37
ама това са големи глупости.. зачитат се годишнини не месечници .. ,ако мога така да се изразя..
просто можете да си честите или да прекарате деня заедно .. ама чак сръдни .. няма смисъл :)

gigiii
08-12-2010, 21:56
добреее,благодаря за коментарите 8-) 8-) Пишете нещо друго в раздел lubovvvvvvvvv,axaxaxa -предлагам теми
-Какво трябва и какво не да му/и позволяваме
-За или против ръзката м/у разстояния...
-бихме ли простили изневяра
-Всеки ден ли се чувате по тела
ии др.вие ги предлагаите

gigiii
08-19-2010, 09:40
какво мислите де -споделете :)