PDA

View Full Version : Равда



thebestshaman
08-12-2010, 12:26
Здравейте, първо извинете ме че пускам темата тук , но не намерих по-подходящо място, та тази година ще ходя на море в равда кажете си мнението какво мислите за равда ходили ли сте там как е и etc :)

UnForgettableDream
08-12-2010, 12:30
Преди 2 седмици се върнах. Плажа е хубав, ако си и в хубав хотел ще ти хареса. Ние бяхме на лагер и стаите ни бяха ужасни, но иначе гледам има хубави хотелчета. Дискотеки обаче няма. Тази, която е в центъра е с 8 лева вход, а има една на плажа, която е със свободен вход, но пък е адски скъпо там. Има доста барчета и може доста да се отпуснеш и да си хапваш - по главната улица има много заведения за бързо хранене. Вечер има супер много народ по улиците иии не забравяй да се качиш на гондолата в центъра! :D :D

thebestshaman
08-12-2010, 12:34
Преди 2 седмици се върнах. Плажа е хубав, ако си и в хубав хотел ще ти хареса. Ние бяхме на лагер и стаите ни бяха ужасни, но иначе гледам има хубави хотелчета. Дискотеки обаче няма. Тази, която е в центъра е с 8 лева вход, а има една на плажа, която е със свободен вход, но пък е адски скъпо там. Има доста барчета и може доста да се отпуснеш и да си хапваш - по главната улица има много заведения за бързо хранене. Вечер има супер много народ по улиците иии не забравяй да се качиш на гондолата в центъра! :D :D

:P добре звучи , аз преди не съм ходил в равда , само в несебър и слънчев бряг съм бил , но реших да разнообразя.

Попринцип си падам купонджия и 100 % , ще отида на диското за което говориш колкото и да е скъпо :oops:

ecstazy
08-12-2010, 12:46
Не е зле. Аз бях 5-ти клас там в нек'ви мизерни бунгала на Олимпийски надежди, а тая година бях там в на ХТИ-то бунгалата. Плажа си беше хубав, обаче не сме излизали много по центъра. В 5-ти клас имаше кръчми с певици, абе яко си е. Но все пак си предпочитам Обзор ;))

thebestshaman
08-12-2010, 12:49
Казваите и по нещо лошо за равда е :D , не само плюсовете ,а и минусите 8)
(аз съм сигурен че ще е в пъти по зле от несебър и слънчев бряг примерно и си мисля , че неа ми стигнат кръчмите) :razz:

SmilezZz
08-12-2010, 13:44
Оо..Отивай,няма да съжаляваш..
Много е яко като цяло,на мен много ми допадна.. :grin:

stelSs21
08-14-2010, 12:02
Ходила съм, хареса ми много и не, не е по-зле от Слънчев бряг. Слънчев бряг вече не прилича на курорт, застроено е от вскяде. Аз примерно както живея във Варна не бих отишла в Слънчев бряг, по-добре да си остана тук. В Равда бях преди 5 год. за 17 дена и беше много яко, тази година на път за Китен отново минахме оттам, не се е променило особено, не мисля, че ще съжаляваш.

vanity23
08-14-2010, 18:35
7 години под ред стм била там ами хубаво е по центъра става а плайа е мн хубав ...има мн 4ужденци...това е нормално) но иначе е малко градче и ами ще видиш по мое мнение ако хората ете яки и ако придруйителите са жи готини се ще си прекарате хубаво 8) 8) 8) :) :) :)

ecstazy
08-15-2010, 16:18
7 години под ред стм била там ами хубаво е по центъра става а плайа е мн хубав ...има мн 4ужденци...това е нормално) но иначе е малко градче и ами ще видиш по мое мнение ако хората ете яки и ако придруйителите са жи готини се ще си прекарате хубаво 8) 8) 8) :) :) :) Равда е село ;))

xrusinka
08-15-2010, 17:03
Ходила съм да, уникално е, много ми хареса!

xdennyx
08-15-2010, 23:36
Не знам за равда,ама в Несебър е екстраа!И морето,и градът,и всичко! :grin:

Neon
08-16-2010, 00:05
че се пише с главна буква: Равда

vampire_girl_9
08-16-2010, 10:08
Бях там на лагер до преди няколко седмици.Като цяло е хубаво,плажа е ок,по центъра е готино,има супер много магазини,цените са прекрасни,само дето има 1 дискотечка..Но пък Несебър е на 20 минути пеша,има рейс до Слънчев Бряг. :]] абе,ако си с готини хора,където и да си ще си изкараш супер. ;pp
Ние направо се разбихме. xDD