PDA

View Full Version : един често срещан въпрос



Valento
08-12-2010, 14:29
Колеги,гледам че сте много оборотни на тема секс,да ви питам колко време трябва да мине от връзката за да се стигне до интимни отношения,са има хора където ще кажат "когато са готови" аз питам колко време е нормално да мине за да могат да се боцнат :D просто се замислих ии исках да се допитам до вас ?

D0tty
08-12-2010, 14:32
еми.. ние се "боцнахме" на 2-рата седмица :D
С предишния пък се боцнахме на 2-рия месец :D

MarietaS
08-12-2010, 14:33
Когато момичето реши да ти пусне,ако изобщо реши! :D

StayClose
08-12-2010, 14:34
ние около 10 часа след като се запознахме...
до късмет е ;s

Valento
08-12-2010, 14:35
Когато момичето реши да ти пусне,ако изобщо реши! :D


въпроса ми не е свързан че трудно ми пуска :D ама е така ми дойде на акъла :D

mnogoznaikO
08-12-2010, 14:49
Различно е при всички двойки. Има такива които си лягат още на 1вия ден има и такива които изчакват. Периода не е определен , както казах индивидуален е. Това зависи от доста фактори ;]

Пример:

Няма къде да го направите.
Момичето не е готово или е несигурно , че може да ти има доверие все още.
Не обича да насилва нещата от самото начало и тн. и тн. >>>> :)

SmilezZz
08-12-2010, 15:43
^ Съгласна съм с горния пост..Това си е строго индивидуално..Няма определен период..По-голямата част е свързана с момичето..Ако тя е готова - ще ти пусне да кажем още първата среща..Няма да се повтарям с другите..

anichka12345678
08-12-2010, 15:56
Колеги,гледам че сте много оборотни на тема секс,да ви питам колко време трябва да мине от връзката за да се стигне до интимни отношения,са има хора където ще кажат "когато са готови" аз питам колко време е нормално да мине за да могат да се боцнат :D просто се замислих ии исках да се допитам до вас ? Трябва ли да има график колко време трябва да мине ден ,час ,секунди..... когато и двамата го искат .

SpOrTs_GiRl
08-12-2010, 17:14
Хм.. Въпреки, че не сме си първи, при нас се случи малко след като направихме година. Просто много странични фактори ни спираха, проблема не беше, че не сме се желали. Но така беше по-добре... :)

fuckUall
08-12-2010, 17:18
При всяка двойка си е различно.Понякога на момичето му трябва време,за да разбере дали иска да го направи с този човек,дали му има доверие..
и всякакви такива.Ако са такива на които не им пука много много може и на следващият ден.

Biskfitka
08-12-2010, 17:52
Ние на 3тата седмица го направихме (аз бях девствена...) :) найстина си е до късмет 8-)

Cveti097
08-12-2010, 18:08
Нормално е на 2 3 месец и разбирасе ако моми4ето реши да ти пусне.

obichamgo
08-12-2010, 19:09
Мм зависи от доста неща, например дали има къде дали е удобно и на двамата.. другите фактори са също така ,че правилно зависи от НАС (момичетата :-D ) .. ако кажем не никой не може да ни накара ;д ... аз с моя го направих след 3-тия месец .. обичаме се заедно сме постоянно и да девствена бях , той ми е първият и се радвам за избора .. обичам ги со :) :) :-) :-) :-)

LDto
08-12-2010, 19:39
Различно е при всички двойки. Има такива които си лягат още на 1вия ден има и такива които изчакват. Периода не е определен , както казах индивидуален е. Това зависи от доста фактори ;]

Пример:

Няма къде да го направите.
Момичето не е готово или е несигурно , че може да ти има доверие все още.
Не обича да насилва нещата от самото начало и тн. и тн. >>>> :)


много съм съгласна с теб аз например мразя да ме насилват и винаги съм несигурна в момчето и чакам период от 1 до 3 месеца

GreenFairy
08-12-2010, 21:01
Странно, но сега се замислих и осъзнах, че "периода на изчакване" се скъсява със всяка следваща моя връзка... С първият ми беше 2 месеца, със следващият 1 месец, а със сегашният ми 2 седмици...

BiGBaDWolF
08-12-2010, 21:04
Точно ли ? Щото точно за момчетата е 2 дена за момичетата 2 години ...Иначе колко до като не реши момичето до тогава ..