PDA

View Full Version : Бръснене...



angeloo
08-12-2010, 15:51
Здравейте аз съм момче на 17 години.Значи бръсна си краката,мишниците,брадата и по деликатните зони (пенис,топки т.н).
Всичко е нормално, но просто около тези деликатни зони супер бързо израстват космите пак.Обръсна се и на другия ден отново леко набъбнали ... защо се получава това незнам :( Попринцип не въм много космат въобще, на краката ми не излизат толкова бързо нито пък на мишниците... Ако може кажете някоя друга алтернатива защото не върви всеки ден да си бръсна ...

И също така има ли значение дали мажа с гел за бръснене или не, защото аз не го ползвам а просто под душа го правя...



П.С Не се бръсна на контра защото след това ми се появяват малки пъпчици.

Backspace93
08-12-2010, 16:30
Е, вариантите са няколко. Бръснача има същия ефект като депилационния крем, така че го отхвърляш. Кола маска е добре, но се съмнявам да издържиш :lol: ,иначе космите няма да ти се появяват дълго, същото е и с епилатора, който пък може да ти накъса космите и хем да боли, хем да не получиш и желания резултат. Лазерна епилация и Фотоепилацията мисля, че не си ги мислил, пък и ти е рано още :lol: И последен вариант - пинсета :D :D Здрави нерви... ама ти докато ги махнеш всичките, те пак ще израснат 8-) Съжалявам, няма спасение за теб. Ходи си космат, предпазва от инфекции и пази топло 8) 8) :D Ааа, забравих ленти за обезкосмяване... под упойка може и да успееш :D :D

teddyx33
08-12-2010, 16:37
Имам чувството ,че до края на живота си трябва да повтарям.
КОЛА МАСКА!!!

kosder
08-12-2010, 16:38
Пробвай с епилатор -.- Ще е доста ефектно.

nymphetaminegirl9
08-12-2010, 17:47
Пробвай с епилатор -.- Ще е доста ефектно.

аз съм пробвала с епилатор , моми4е съм :D ...абе 4естно казано от бикини зоната не боли ама стигне ли се до интимните 4асти ... :lol:

Iv0n
08-12-2010, 17:53
моя грешка извинявам се :oops: :wink:

gabi7u
08-12-2010, 18:09
Iv0n - никъде не е казал, че е момиче.
:-o

ии ами кола маската е най- ефектна и сравнително безболезнана в сравнение с епилатор.

nymphetaminegirl9
08-12-2010, 18:10
:D

SmilezZz
08-12-2010, 18:10
Хах..Естествено,че щом си със самобръсначка - космите ще се "появят" още следващия ден..Нормално е..
Кола Маска или епилатор са най-ефектните средства против обезкосмяването,но пък ще те боли доста..Хайде крака,ръце и т.н. ще изтърпиш,ама за деликатните зони не съм сигурна 8-)

Iv0n - Авторе все още не е отговорил..
Никът на автора е angeloo

tuzaro
08-12-2010, 18:38
сигурен ли си че си момче, секи ден да се бръснеш.... аз брадата си я бръсна веднъж в седмицата майна, ти топките секи ден... чукаш ли да ден по 2 пъти или просто ти е кеф да се бръснеш?

Di
08-12-2010, 19:43
мн ясно че ще израстват по-бързо
прави го по-рядко,ако не водиш сексуален живот

angeloo
08-12-2010, 19:45
Еми бръсна ги като растат, и да имам си приятелка и правя секс почти всеки ден, че и понякога по няколко пъти ... Ще пробвам с тези ленти дето ги продават..