PDA

View Full Version : хммм ;?



solarKiss
08-12-2010, 19:12
Здравейте!

Не знам от къде да започна...тоест проблема е един..май...
На 14 съм ... ммм нямам приятел... ;дд ... защото ОБИЧАМ едно момче...и отблъскам всички момчета,които ми предложат..за това лято съм отказала на 2-ма .. ОБИЧАМ въпросното момче от две години...,той нз..не сме се виждали година и половина..знам,че трябва да го забрава..,и че нищо няма да стане м/у нас...,но всяка вечер..,всеки час..,всяка сутрин мисля за него... ;[[ .. не съм от онези хлапачки,които ги сменят ейй...тъй ...Кажете как да спра да мисля за него...??? ;((...

Claymore
08-12-2010, 19:24
Точно това, че пишеш тук ме кара да мисля, че ти си една от тия хлапачки.
Дори нямате визуален контакт. Просто му кажи. Като мълчиш какво ще направиш? Или ще каже "и аз съм така" или "ти си луда". И в 2-та случая поне ще ти е по-леко. :)

CrystalEye
08-12-2010, 20:03
hmmmm :shock: I az se 4udq kak mojeee da si trae6 xD Toi kak da razbere kato dori ne ste v kontakt ;X :? Redno e da mu kaje6 i ako ne stane zdrave da eee .. izqj edna kutiq s1s sladolet porevi si malko ... aaa Mom4etaa s lopata da gi rovi666 :D tolkova sa mnogo

Nagi
08-12-2010, 21:51
Като за начало защо не пробваш да го намериш, да разменита скайп там или фейсбук? Да си початите, да видиш що за човек е сега. За година и половина може да си е боядисал косата зелена и да има татуировка на носа си :D Та мисълта ми е, може вече да не е онзи, в когото си се влюбила. Ако пък всичко потръгне добре, може пък да събереш смелост да му признаеш чувствата си. Успех във всеки случай :-D

venelinka
08-13-2010, 15:19
Като за начало можеш да се опиташ да се свържеш с него, да се поопознаете и да му разкриеш чувствата си. Успех! :)

lozanovaa
08-13-2010, 15:26
.. това че не се виждате не е на добре.Затова или опитай да го намериш в интернет колкото да разбере за теб,или го зачеркни.Няма смисъл да си губиш времето в илюзии :?
аз също си паднах по едно момче тая година и в началото ме беше срам да го потърся в интернет,но накрая се реших. Той дори прояви малко интерес мисля ;дд и постепенно от чатовете стигнахме до здр на живо!Първият път направо щях да припадна :oops: и като се сетя че ако не го бях потърсила в скайп,сега нямаше дори да ме знае .. ;хх затова опитай!

LipSy
08-15-2010, 10:17
Вие щом не сте се виждали от година и половина-2, то аз не знам, дали от това нещо може да се завърже някаква връзка. Според мен ти се надяваш напразно. Просто разбери, че няма шанс, но колкото и да ти е трудно...няма друг начин! :(

mnogoznaikO
08-15-2010, 10:47
Заличи всичко свързано с него и всичко което те кара да се сещаш за него . :) Ако не се получи си намери друго момче ,за да забравиш въпрсното момче което не ти излиза от главата . :)

HateEternal
08-15-2010, 10:57
Ножа, вените.