PDA

View Full Version : Любов... Приятелство.. :Х



inatche
08-12-2010, 21:11
Здравейте... Пиша ви ,защото вече до такава степен съм отчаяна, че незнам какво да правя... Все тъпча на едно място и немога и не мога да продължа и така.. започвам...
Преди година и половина тръгнах с едно момче адски адски много го обичах и държах на него беше всичко за мене...Но какво стана? Заряза ме не заради коя да е ами заради най-голямата курва в моя град .. След горе долу седмица.. отново поиска да бъдем заедно и думите му бяха така...
,,- Аз те обичам ти каза,че ще ходиш да учиш другаде аз се уплаших при мисълта,че там ще срещнеш друг и реших да сложа край. Трябва да не те вийдам години наред за да мога да забравя ,че съм ходил определено време с тебе ти си всичко което имам прости ми''
И аз глупачкаа си помислих,че говори сериозно дадох му втори шанс и както след месец ходихме на поход. Всичко беше разлино за разлика от предната вечер.Бешее много по-студен с мен и след 30мин. прати най-добрия ми приятел да ми каже,е той иска да скъса с мен. Много ме заболя от тва нещо . Първоначално не ми дремеше ,но с времето запона да ми липсва все повее и повече.. Изпаднах в депресия . По принцип държа много на външния си вид а тогава нищо изпитвах празнута и болка.. Два месеца не излязох от вкъщи... Бях в много страшна дипресия даже щях да сложа край на живота си.. сега имам блег на вената и като си помисля за това нещо и адски много ме е яд.
След него имаше много... но никой не ми помогна да го забравя. Последната ми връзка беше със момче доста по-голямо от мен .. Обича ме адски много пълзи ми в краката ,но не го обичам и заради това приключих връзката си с него.
А днес като излязох какво да разбера той ходи с една от най-добрите ми приятелки и преди това са ходели... даже миналото лято като се събирах ме пред блока на приятелката ми... и когато аз съм се пребирала те са се чакали и всички пак са излизали заедно.. Много ме болеше и представете си миналата година пак по същото време.. броени дни преди Имения и Рождения ми ден...
Много ме боли хора отчаяна съм.. разказах ви живота си давайте някакви съвети какво да правя вече.. Не мога да продължа само тъпча на едно място без резултат мисля 4е ако продължавам така ще ми избият съчмите.. :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :neutral:


А и още нещо без тъпи коментари от рода :,, Ти си тъп проста и т.н. ''
Тук съм за съвет не за убиди :)


Ако имам грешки хапнете си черешки ... :-P :-P :D

OneGuy
08-12-2010, 21:15
Грешката на човечеството е че са доверчиви и наивни ... станало е тука има тука няма ... докато си мислиш че имаш най-добри приятели и гадже ... в следващия момент ... жалко наистина ...

inatche
08-12-2010, 21:17
Ммм да жалко е... че аз държах на тях пък те се подиграха с мене по-най гадния начин :-#

OneGuy
08-12-2010, 21:18
От тогава колко време мина ...?А те опитаха ли се да обяснят нещо ?

zlonamerena
08-12-2010, 21:19
Много позната тема.. и аз бях така преди време.. и при мен се получи така.. все по същото време.. виж.. имай воля и спри да го търсиш и да поддържаш контакт с него и с приятелката ти.. след време те сами ще те потърсят.. не се отчайвай,плачи..крещи.. колкото искаш, но един ден кажи няма да се ядосвам повече и погледни напред.. хвани си приятел, бъди щастлива, покажи на света,че колкото и да те боли можеш да се усмихнеш.. това са глупости да слагаш край на живота си, да падаш толкова ниско заради хора който не те заслужава.. наистина боли.. била си привързана към него да.. но с времето всичко отминава, не си мисли, че те ще бъдат много време щастливи.. по историята си направих изводи.. че момчето си пада малко.. к****рин .. явно той не може да бъде много време с едно момиче.. ;) а колкото до приятелката ти.. остави я.. след време и тя ще бъде като теб.. тогава сигурно ще те помоли и за прошка.. както тя така и той не трябва да забравят,че като слизат от стълбата ще срещнат същите хора,само че тогава те ще се изкачват на горе.. :) мила не се ядосвай!! Не си трови нервите..с времето всичко минава, очи който се невиждат бързо се забравят..! погледни напред и се усмихни на живота.. ;) УСПЕХ! :)

vagarious
08-12-2010, 21:22
Точно така.Съгласна съм с предните мнения .."Далеч от очите, далеч от сърцето."Повярвай ми - така е.От опит го знам.

GossipGirl89
08-12-2010, 21:24
Аз ще ти кажа баналното и изтърканото - времето помага! В момента може да ти звучи кто нереално и невъзможно, но повярвай така е. Аз от личен опит го знам. Ако си дадеш малко повечко воля и наистина искаш да го забравиш след време ще има ефект. Трудно е, но лесни неща в тоя живот няма :) Така че сядай си на д-то, надъхай се и спри всякакъв контакт с него. След известно време ще видиш колко по-добре ще се почувстваш и как ще ти олекне

inatche
08-12-2010, 21:25
Скъсах с него около година.. и затва ме е яд,че още огъня не е угаснал.
Що се отнася до ,,приятелката ми'' плакала е много пъти от него.. И знаете ли кое е най-тъпото от нейна страна.. че винаги аз бърша зълзите и... и и прощавам .. а и за момчето не подържам контакт с него но града ни не е кой знай колко големичак и... всички се вижда ме всеки ден но не говоря с него...
Благодаря ви :-) :-)

OneGuy
08-12-2010, 21:27
офф за това уважавам Пловдив ...

zlonamerena
08-12-2010, 21:28
Скъсах с него около година.. и затва ме е яд,че още огъня не е угаснал.
Що се отнася до ,,приятелката ми'' плакала е много пъти от него.. И знаете ли кое е най-тъпото от нейна страна.. че винаги аз бърша зълзите и... и и прощавам .. а и за момчето не подържам контакт с него но града ни не е кой знай колко големичак и... всички се вижда ме всеки ден но не говоря с него...
Благодаря ви :-) :-)


ти много добре правиш.. просто страхотно! а тя бърса ли твойте сълзи, когато ти разбра за тях двамата?! .. :-x

BlackCross
08-12-2010, 21:30
даже щях да сложа край на живота си.. сега имам блег на вената и като си помисля за това нещо и адски много ме е яд.


Стегни се! Да не си мислиш ,че има само 1 момче на целия свят та ти си някаде 15-17 годишна щяла да слага край на живота си та точно сега започва живота ти ! Това ,че си загубила некакъф кретен който не те уважава ко та е*е?

inatche
08-12-2010, 21:32
Ммм дааа прави сте... Хах от добрината си патя ... Ама квото беше беше... Ся да дойдат да ме хванат за патката кадето я нямам... ;) :-D

zlonamerena
08-12-2010, 21:33
Не е нещастно момичето загубило любовта на един глупак, а е нещастен глупакът изгубил последния шанс да стане човек... :-)

tuzaro
08-12-2010, 21:35
офф за това уважавам Пловдив ...тва кво общо има с темата....

vagarious
08-12-2010, 21:43
офф за това уважавам Пловдив ...тва кво общо има с темата....

Че града е голям и не се знае всичко за всеки и т.н. 8-)

tuzaro
08-12-2010, 21:45
офф за това уважавам Пловдив ...тва кво общо има с темата....

Че града е голям и не се знае всичко за всеки и т.н. 8-)чак пък да е толкова голям...

OneGuy
08-12-2010, 21:46
офф за това уважавам Пловдив ...тва кво общо има с темата....

Че града е голям и не се знае всичко за всеки и т.н. 8-)чак пък да е толкова голям...
Втория по големина в България ... малко или много по голям е от всички останали ... с изключение на София

valdesbg
08-12-2010, 21:47
Ми... оссвен да се самоубиеш.. кво друго ти остава?

Въх.. колко мъка има по тоя свят.

vagarious
08-12-2010, 21:47
офф за това уважавам Пловдив ...тва кво общо има с темата....

Че града е голям и не се знае всичко за всеки и т.н. 8-)чак пък да е толкова голям...

Явно е по-голям от на авторката града .. деа знам. 8-)

tuzaro
08-12-2010, 21:47
добре че каза майна, никога нямаше да се сетя, че е втория по големина...

BlackCross
08-12-2010, 21:47
Да ,но Варна е градът за живеене! :D

inatche
08-12-2010, 21:48
За градовете ли ще говорите или по моята темаа ;(

OneGuy
08-12-2010, 21:48
Да ,но Варна е градът за живеене! :D
Кфо като си нямаме море .. нашите п*тки са 2 пъти повече от вашите...

BlackCross
08-12-2010, 21:51
Дали. :lol:
(стига че на момичето и стана гадно :oops: )

sonsta
08-13-2010, 10:23
и аз съм като теб,не мога да забравя момче,което ме тъпче като боклук и все му прощавам,даже и на една приятелка все и прощавам,която го наговаря против мен,ама не го виждам често и го забравям,скоро ще отшуми сигурно,та и ти не се излагай,да ревеш за тоя идиот дето те зарязва точно за седмица,намира си друга и после пак тича след теб...абе времето лекува,намери си някой готин,за който да мисллиш и забрави за тоя :P виж в БГ-то колко сладури има :lol: :lol:

inatche
08-13-2010, 13:37
и аз съм като теб,не мога да забравя момче,което ме тъпче като боклук и все му прощавам,даже и на една приятелка все и прощавам,която го наговаря против мен,ама не го виждам често и го забравям,скоро ще отшуми сигурно,та и ти не се излагай,да ревеш за тоя идиот дето те зарязва точно за седмица,намира си друга и после пак тича след теб...абе времето лекува,намери си някой готин,за който да мисллиш и забрави за тоя :P виж в БГ-то колко сладури има :lol: :lol:





Мм да така е права си... благодаря .. Ам аз уж го бях забраила.. ама кото го видя тточно с нея се побърквам :o
Иии скоро ще им тегля едни путки майни и да се спасяват не скоро ами още днес :)

sonsta
08-13-2010, 18:38
и аз съм като теб,не мога да забравя момче,което ме тъпче като боклук и все му прощавам,даже и на една приятелка все и прощавам,която го наговаря против мен,ама не го виждам често и го забравям,скоро ще отшуми сигурно,та и ти не се излагай,да ревеш за тоя идиот дето те зарязва точно за седмица,намира си друга и после пак тича след теб...абе времето лекува,намери си някой готин,за който да мисллиш и забрави за тоя :P виж в БГ-то колко сладури има :lol: :lol:





Мм да така е права си... благодаря .. Ам аз уж го бях забраила.. ама кото го видя тточно с нея се побърквам :o
Иии скоро ще им тегля едни п**** майни и да се спасяват не скоро ами още днес :)

ами така се прави.... :grin: :grin: :grin: давай и хич да не ти пука.. :P

7227
08-13-2010, 18:41
Не е нещастно момичето загубило любовта на един глупак, а е нещастен глупакът изгубил последния шанс да стане човек... :-)
+1 абе ти все ме изпреварваш с коментарите си :D ,тъкмо нещо такова мислех да напиша :)

InloveAgain
08-13-2010, 18:42
Точно така.Съгласна съм с предните мнения .."Далеч от очите, далеч от сърцето."Повярвай ми - така е.От опит го знам.

+.Най-вярното. ;)
Като не го виждаш искаш,не искаш-ще го забравиш,няма начин,но се иска и малко желание все пак ; )