PDA

View Full Version : :)



Acquire
08-12-2010, 22:24
Здравейте.Може би ще прозвучи малко странно.Аз съм момче от София на 18 год и от доста време не съм имал приятелка а и честно казано не съм имал възможността да се занимавам.Мислех утре да ходя на дискотека и след като повечето ми приятели са нанякаде мисля да поканя някое момиче тук,ако разбира се няма нищо против.Съвсем нормално и обикновенно момче съм (нито грозен,нито от най-красивите) мога да испратя снимка който желае.Това не е поредния спам,напротив абсолутно сериозно е.Която има желание нека ми драсне на лично,бих се радвал да се запознаем :)

OneGuy
08-12-2010, 22:25
:shock: :shock: :shock:

mnogoznaikO
08-12-2010, 22:27
има сайтове за запознанства :) направи една бърза свалка и си готов :)

vagarious
08-12-2010, 22:28
О Боже .. :shock: :-o

zlonamerena
08-12-2010, 22:29
хахахахаа ... !!! :grin:

tuzaro
08-12-2010, 22:29
Да се възползваме от темата мейна 8-)
Значи аз съм от Пловдив, красив съм, умен, издържам на пиене, почти не взимам наркотици, има кола, разполагам с няква цифра пари. Търся някоя от тука утре да се видим, може да прескочим дискотеката и направо в нас :lol:

OneGuy
08-12-2010, 22:29
Да се възползваме от темата мейна 8-)
Значи аз съм от Пловдив, красив съм, умен, издържам на пиене, почти не взимам наркотици, има кола, разполагам с няква цифра пари. Търся някоя от тука утре да се видим, може да прескочим дискотеката и направо в нас :lol:
Зависи с каква кола разполагаш точно "мейна"

valdesbg
08-12-2010, 22:31
Я уточни само - момичето дето ще поканиш ще я сваляш ли или ще ти вдига акциите пред куклите?

Че така написано е доста неразбрано. Иначе ако не бях на бачкане утре щях да те замъкна на по една бира да видиш от къде духа вятъра. Че доста неща свързани с момичетата и свалките не са ти ясни.

OneGuy
08-12-2010, 22:32
Я уточни само - момичето дето ще поканиш ще я сваляш ли или ще ти вдига акциите пред куклите?

Че така написано е доста неразбрано. Иначе ако не бях на бачкане утре щях да те замъкна на по една бира да видиш от къде духа вятъра. Че доста неща свързани с момичетата и свалките не са ти ясни.

Брей ... за момент си помислих че духов инструментал ще му изнасяш ...

Sirius
08-12-2010, 22:34
Здравейте.Може би ще прозвучи малко странно.Аз съм момче от София на 18 год и от доста време не съм имал приятелка а и честно казано не съм имал възможността да се занимавам.Мислех утре да ходя на дискотека и след като повечето ми приятели са нанякаде мисля да поканя някое момиче тук,ако разбира се няма нищо против.Съвсем нормално и обикновенно момче съм (нито грозен,нито от най-красивите) мога да испратя снимка който желае.Това не е поредния спам,напротив абсолутно сериозно е.Която има желание нека ми драсне на лично,бих се радвал да се запознаем :)

Тва си е направо тъжно. :-o :?



Направо аз да дойда с тебе и там ше си забием мацки, те там не ходят да си говорят за литература. :D

tuzaro
08-12-2010, 22:34
Да се възползваме от темата мейна 8-)
Значи аз съм от Пловдив, красив съм, умен, издържам на пиене, почти не взимам наркотици, има кола, разполагам с няква цифра пари. Търся някоя от тука утре да се видим, може да прескочим дискотеката и направо в нас :lol:
Зависи с каква кола разполагаш точно "мейна"черна е колата и отпред има емблема. Стига си се натискал няма да те чукам, тва че ти си гей не означава че всички сме.

OneGuy
08-12-2010, 22:37
Да се възползваме от темата мейна 8-)
Значи аз съм от Пловдив, красив съм, умен, издържам на пиене, почти не взимам наркотици, има кола, разполагам с няква цифра пари. Търся някоя от тука утре да се видим, може да прескочим дискотеката и направо в нас :lol:
Зависи с каква кола разполагаш точно "мейна"черна е колата и отпред има емблема. Стига си се натискал няма да те чукам, тва че ти си гей не означава че всички сме.
а 124ка ли е или 210-ка ?

valdesbg
08-12-2010, 22:43
OneGuy няма да познаеш.. наистина :) Колата на тузаро е.. тузарска :)

Иначе аз духови неща не умея и не практикувам.

tuzaro
08-12-2010, 22:45
OneGuy няма да познаеш.. наистина :) Колата на тузаро е.. тузарска :)

Иначе аз духови неща не умея и не практикувам.ти няма ли да си пуснеш твойта оферта, все пак тая тема не съм я пуснал аз тоя път 8-)

valdesbg
08-12-2010, 22:48
Тузи.. мънички са ми девойките тук...

Иначе аз примамката съм я заложил отдавна. Ако има някоя с повечко акъл... тя няма начин да ме пропусне :)

tuzaro
08-12-2010, 22:49
Тузи.. мънички са ми девойките тук...

Иначе аз примамката съм я заложил отдавна. Ако има някоя с повечко акъл... тя няма начин да ме пропусне :)малки ама в раздел секс виж за кво става въпрос :lol:

valdesbg
08-12-2010, 22:50
Виждам виждам... плашещо е положението.

Acquire
08-12-2010, 22:51
Я уточни само - момичето дето ще поканиш ще я сваляш ли или ще ти вдига акциите пред куклите?

Че така написано е доста неразбрано. Иначе ако не бях на бачкане утре щях да те замъкна на по една бира да видиш от къде духа вятъра. Че доста неща свързани с момичетата и свалките не са ти ясни. xaxaxaxa Не че не са ми ясни а просто от много време на съм се занимавал.

valdesbg
08-12-2010, 22:54
Авторе - същото е :)

Тука принципа на колелото не важи.

LadyDi
08-13-2010, 05:32
Грешен сайт.