PDA

View Full Version : И двамата се харесваме но тя си има приятел



Kalimist
08-12-2010, 23:30
Здравейте.

Значи ще започна отначало...
Преди може би месец и половина се запознах с едно момиче да едино купонче обаче почти не сме имали допирни точки на купона.. но след това се намерихме у facebook и кво стана нещо се заприказвахме и след това си разменихме скайповете защото у facebooka чата малко не става :P
и така почнахме да си пишим всеки ден по няколко часа на ден без да спираме в продължение на бая време... но преди 2 седмици решихме да се видим пред тях на една пейка и докато си говорехме неусетно минаха няколко часа.. на другия ден излязохме вечерта през ноща отидохме на дискотека... до тук добреее нооо момичето си има сериозен приятел от може би 2 години и аз незнам и на другия ден след дискотеката трябваше да замине на море с него за една седмица... аз вече бях толкова хлътнал че се чуствах отвратително... една седмица не спрях да си мисля за нея... върна се тя пак продължихме да си пишем но поради ред причини нямаше как да се видим няколко дена... но ето че тази вечер излязохме и я закарах извън града на едно високо място с добър изглед за да гледаме звездния дъжд(понеже тази вечер има много падащи звезди)
всичко беше много яко... чуствах се великолепно... точно тогава докато гледахме звездите аз си признах чуствата към нея... тя ми каза че е забелязала от доста време че я харесвам... също така ми каза че изпитва същото...
и все пак се чуствам отвратително защото знам че в момента съм втора цигулка... отделно че не е хубаво да се вижда с други момчета зад гърба на приятеля си и ми е малко гузно... но просто немога да се спра... искам я ... направо ме подлудява...
но незнам какво да направя че да бъде с мен... незнам какво да и кажа... направо ще се побъркам... какво да правя моля ви кажете ми

tuzaro
08-12-2010, 23:34
така е, като се занимаваш с заети гажета.

Kalimist
08-12-2010, 23:44
охх това нищо не ми помага :( но да... така е...
ама какво да направя не съм искал всичко стана просто ей така... даже не съм се мъчил да я свалям

tuzaro
08-12-2010, 23:46
щом не си се опитвал тя ше реши майна

xdennyx
08-12-2010, 23:57
Питай я кого предпочита,теб или гаджето си,и готово.Щом изпитва същото към теб,значи чувствата към приятеля и са отминали.Не знам,не мисля,че е възможно да е влюбена в двама човека едновременно.Поговори с нея и ако те иска,ще скъса с това момче. :)

Justify
08-13-2010, 05:25
Струва ми се ,че ще хапнеш дръвцето. Аз ако разбера ,че някои ми задева жената ше го смачкам, а после и нея ще смачкам.

MaLkaTa_LaDy
08-13-2010, 05:47
Струва ми се ,че ще хапнеш дръвцето. Аз ако разбера ,че някои ми задева жената ше го смачкам, а после и нея ще смачкам.
Ей това ви е тъпото на вас - винаги другото момче ви е виновно, не приятелката ви.

По темата: Поговорете и я попитай какво тя иска да става между вас. След това вече можеш да и кажеш, че не смяташ за редно това, което прави и индиректно да поставиш въпроса пред нея - Аз или той.

Justify
08-13-2010, 06:07
Струва ми се ,че ще хапнеш дръвцето. Аз ако разбера ,че някои ми задева жената ше го смачкам, а после и нея ще смачкам.
Ей това ви е тъпото на вас - винаги другото момче ви е виновно, не приятелката ви.

По темата: Поговорете и я попитай какво тя иска да става между вас. След това вече можеш да и кажеш, че не смяташ за редно това, което прави и индиректно да поставиш въпроса пред нея - Аз или той.

Виновен е когато знае ,че тя си има приятел! А курвенското и поведение е отделен въпрос.

izlishna
08-13-2010, 06:30
Поговорете и я попитай какво тя иска да става между вас. След това вече можеш да и кажеш, че не смяташ за редно това, което прави и индиректно да поставиш въпроса пред нея - Аз или той.

+ 8)

venelinka
08-13-2010, 07:55
Поговори с нея и я питай какво очаква от връзката ви. Кажи ѝ, че не ти се струва редно да има приятел и в същото време да излиза с теб. Ако наистина те харесва, ще зареже приятеля си, а ако - не значи не струва и няма смисъл да бъдеш "втора цигулка" както ти сам се изрази. Това не е последното момиче на Земята.
Успех! :)

zlonamerena
08-13-2010, 09:01
тя сама трябва да реши с кого от двамата ви иска да бъде, но не се оставяй да ви върти и двамата.. :? или изкачай още малко .. и тогава я попитай.. ;)

vagarious
08-13-2010, 10:05
Съгласна съм с всички мнения до сега, но пък от друга страна - 2год. връзка не се захвърля току-така.Все пак вие отскоро излизате и мисля, че е твърде рано да й поставиш ултиматум ... но пък и е грозно да се виждате зад гърба на приятеля й.Дай й малко време, после пак поговорете и може би тогава я попитай "Аз или Той" ... сложно е наистина. :?

justonegirlwithonehope
08-13-2010, 10:22
Връзката и живота са си нейни.Лично нейно решение е как ще постъпи в случая и кого да избере.Не постъпва правилно, но всеки си знае за себе си.Би трябвало конкретно да и зададеш въпроса дали си заслужава времето, което хабиш за нея и дали сегашните ви отношения ще се реализират в нещо повече.

sasha_90
08-13-2010, 12:49
Всеки иска,но не винаги получаваме нещата,които искаме.В твоят случай наистина е гадно-тя е заета.Можете да имате връзка,само ако тя прекрати нейната връзка.Според мен не трябва да се занимаваш с нея.Много е ....не знам.За мен е глупаво да си имам приятел и да излизам с друг.Това за мен е изневяра,въпреки че само си говорите.И сега ще си кажеш защо съм против ваша евентуална връзка?Ще ти дам отговор.Тя си има гадже,а харесва теб.Представи си следната ситуация:след време се раздели с приятеля си и тръгнете.А ако след време постъпи с теб по същия начин т.е. те зареже заради друг?Приятно ли ще ти е?Не вярвам да ти трябва момиче,което не може да е само с един,а търси друг(теб).Замисли се!Никой,включително и ти,не заслужава да бъди "другия" или "резерва".

silvencety
08-13-2010, 13:19
Струва ми се ,че ще хапнеш дръвцето. Аз ако разбера ,че някои ми задева жената ше го смачкам, а после и нея ще смачкам.
Ей това ви е тъпото на вас - винаги другото момче ви е виновно, не приятелката ви.

И мен това ме дразни ,грам не се замислят че ако приятелките им не дават никаква почва за развитие на нещо си ,няма да ги има тези ситуации ..

Justify ,да се замисли какво ще направи той ако някое момиче го сваля и му се натиска .. :-o

Kalimist
08-13-2010, 15:50
Благодаря ви за съветите наистина има смисъл в това което казвате...
говорих с един приятел и тои ми каза че ако наистина ситуацията е такава каквато му я обяснявам тя всеки ден си мисли за избор м/у мене и него и рано или късно трябва да се стигне до избор защото това неможе да продължава постоянно... и също така ми каза да не и казвам да избира ами да я остая с времето тя да избере сама като през това време да и докажа че аз съм по добрия вариант...
според вас дали това е удачно или направо да и кажа че немога повече така и да избира?

GossipGirl89
08-13-2010, 16:18
Поговори си с еня и я попитай какво смята да прави занапред. Не я притискай и не й казвай директно "Аз или той", а просто поговорете. Виж какво ще ти каже и от отговора й ще се поизяснят малко нещата. Може вече да не обича приятеля си както преди, но все пак 2 години е с него... едва ли ще й е толкова лесно да прекрати всичко

7227
08-13-2010, 18:43
Струва ми се ,че ще хапнеш дръвцето. Аз ако разбера ,че някои ми задева жената ше го смачкам, а после и нея ще смачкам.
:razz: еее като и двамата се обичат излишния ще си ти 8-)