PDA

View Full Version : анджелина остаря и погрозня



maroin
08-13-2010, 01:05
Гледах наскоро интервю с Анджелина Джоли и е много погрозняла и е малко остаряла,не е мацето което беше преди 5-6 години.Изглежда зле,не остарява по хубав начин.Ако и Джесика Алба и Меган Фокс си съсипят външността сериозно ще се депресирам.

December
08-13-2010, 06:30
Гледах наскоро интервю с Анджелина Джоли и е много погрозняла и е малко остаряла,не е мацето което беше преди 5-6 години.Изглежда зле,не остарява по хубав начин.Ако и Джесика Алба и Меган Фокс си съсипят външността сериозно ще се депресирам.Сериозно ли :lol: А не ми се мисли,ако имаше по-сериозно проблеми кво щеше да направиш.

Аз Анджелина никога не съм я харесвала.Няква продивна ми е.Не знам защо всички толкова я говорят.
А Меган Фокс...леле тя определено си заслужава.Бих й пуснала :D
Джес си е сладурана.По-точно беше сладурана.От 2008 там някъде не ми харесва с новият "сериозен" имидж.Но все пак няма на къде...

Violenza
08-13-2010, 06:35
Аз гледах част от филма Солт и наистина е много по-различна. В никакъв случай не бих й дала по-малко от 40 и нещо, а тя май е към 35.
А пък Фокс винаги ми е била е адски противна, не знам какво толкова й харесвате, има възможно най-баналните черти.

LadyDi
08-13-2010, 06:38
Анджелина много отслабна. Структурата й не е за толкова слаба жена. Явно има някакъв проблем. Но наистина се състари и погрозня.

ImTheBest
08-13-2010, 12:28
Наистина е отслабнала много, което по някакъв начин я състарява. Аз много и се кефя на филмите, но последният...не е така добър като предишните :?

ПРЕДИ:
http://www.dylanblog.com/imArt/AngelinaJolie.jpg

СЕГА:
http://assets.gearlive.com/filmcrunch/blogimages/angelina_salt1.jpg

BlackEyedPeas
08-13-2010, 17:28
К'во пък я хвалите тази прехвалена Мегън Фокс? Толкова ми е противна, няк'ва овца, 'дет до 4-5 години и и ще се зомбира като Анджелина и всички ще викате това, което в момента викате за Анджелина. За Мегън ще викате "Ех, преди 3-4 години колко красива беше, а сега на нищо не прилича"! Толкова зле играе! Въобще не става за актриса!

FashioN
08-13-2010, 22:15
Банда лекомислен тапаци!Какво коментирате,че Анджелина е погрозняла,та вие да не сте се разхубавили? Какво я коментират всички тия месеци оставете човека намира,остаряла и погрозняла на баба ти главата , айде моля ти се .. Тя е грозна да,а Джъстин Биийбър е ебахти сладкото лапе направо ше си го намажа на филийката и ше си го хапна за закуска .. ареееее къшшшш!

maroin
08-14-2010, 00:07
Банда лекомислен тапаци!Какво коментирате,че Анджелина е погрозняла,та вие да не сте се разхубавили? Какво я коментират всички тия месеци оставете човека намира,остаряла и погрозняла на баба ти главата , айде моля ти се .. Тя е грозна да,а Джъстин Биийбър е ебахти сладкото лапе направо ше си го намажа на филийката и ше си го хапна за закуска .. ареееее къшшшш!
Абе ти какъв си да казваш за какво ще говорим.Да баба анджи одъртя и не става вече-факт.Прилича досущ на виктория бекъм-скелетоподобни мумий.Къв си ти да ми викаш къш бе айде fuck you.

SummerDream
08-14-2010, 00:11
Сега на мода е Фокс-чето 8-)

UNITED2
08-14-2010, 00:17
Наистина е отслабнала много, което по някакъв начин я състарява. Аз много и се кефя на филмите, но последният...не е така добър като предишните :?

ПРЕДИ:
http://www.dylanblog.com/imArt/AngelinaJolie.jpg

СЕГА:
http://assets.gearlive.com/filmcrunch/blogimages/angelina_salt1.jpg
На втората снимка има фотошоп до припадък :razz:
Не,че на първата няма :razz:

7227
08-14-2010, 08:39
Много е отслабнала,направо се е съсухрила и ми прилича на бабичка,а не на сексапилната мацка,която беше.

ameli
08-14-2010, 10:57
На мен пък никога не ми е харесвала. Винаги са я хвалели, най-красивата била.. моля ти сее - има къде къде по-хубави!

Слаба или по-слаба - ми се ми е тая [-(

wali00
08-14-2010, 12:38
Чак пък погрозняла.. Просто е леко състарена и мноого отслабнала.. И все пак никога не ми е била любимка.. Дженифър Анистън пък (която е дори по-възрастна, мисля) изглежда супер.. С ръка на сърцето мога да кажа, че прилича на една 30-35 годишна жена.. 8)

December
08-14-2010, 12:44
Аз това го разправям от някакво време, а толкова ме кефеше преди...Кво,кво яка ли била?Направо 100 процентово момиче :D
100% баба по-точно.Както и да е.И аз като ameli никога не съм я харесвала.

Иначе и аз като валю съм за Джен.Дано Брат пак да се върне при нея.

wali00
08-14-2010, 12:52
Аз това го разправям от някакво време, а толкова ме кефеше преди...Кво,кво яка ли била?Направо 100 процентово момиче :D
100% баба по-точно.Както и да е.И аз като ameli никога не съм я харесвала.

Иначе и аз като валю съм за Джен.Дано Брат пак да се върне при нея.


Той уж щеше да се връща, ама.. :?


Иначе някой гледа ли я във "Агент Солт"..

Аз още се чудя да го гледам ли тоя филм..

ri41
08-16-2010, 10:54
никога не ми е била еталон за жена въпреки, че постоянно се говори за нея, че била най-голямата красавица, глупости къде къде по-хубави от нея има....

ri41
08-16-2010, 12:03
http://cm1.theinsider.com/media/0/33/62/ajskinny.0.0.0x0.344x864.jpeg
WoW #-o

LadyDi
08-16-2010, 12:37
Това, което ви убягва сигурно е, че за нас мъжете беше абсолютно подлудяваща...

преди, а не сега като тапициран скелет...


Имаше една особена харизма и присъствие, които я правеха просто неустоима.
Не само при вас мъжете. Красива беше, спор няма. Особено красива, нетипично и не-сладникаво. Много я харесвах. Но сега е много далеч от това, което беше.
Ама така е. Като е решила да става майка на шест+ деца и в същото време да прави и кариера в киното, и да обикаля света и т.н... Всичко това се отразява по някакъв начин.