PDA

View Full Version : Лято



sashto22
08-13-2010, 05:14
Веднага щом завърших миналата учебна година, ме заведоха на село, стоях там в продължение на близо 2, сама със баба ми.Омръзна ми, тя не е от класическите баби, тя е лицемерна, нагла и чудеща се как да навреди, как да ме злепостави прид родителите ми, лъщяшта от злоба, психически не издържам да седя вече с нея, прибрах се за една седмица вкъщи, и съм толкова спокойна както никога а сега идва момента , в който отново ще се завърна там при нея, още две седмици, незная как ще ги издържа, толкова ми е дотегнало, там няма деца, аз съм единственото, писна ми да гледам лицата на някакви баби, и да слушам само за смърт и пенсии,изоставих приятелите си за да отида там, те се промениха, както и аз, и комуникирме толкова трудно, едва ли нещата е се подобрят....Моля ви дайте съвети какво да правя през идните две седмица, освен телевизията, за да отминат по-бързо

EsteticLoff
08-13-2010, 05:45
ПОГОВОРИ С ВАЩЕ !!

iiordanova
08-13-2010, 07:06
Щом не искаш - никой не може да те накара да ходиш там.
Говори с родителите си , без заобикалки! Кажи им това , което каза на нас.Дано те разберат. ((:
Успех! :-|

iveetyy
08-13-2010, 07:08
Мда , и аз да си кажа . . говори с ваще !

venelinka
08-13-2010, 08:12
Поговори с родителите ти, дано те разберат. А ако все пак се наложи да отидеш при баба си, по-добре си намери хоби, което да те развлича и да не мислиш само за баба си. Успех! :)

Sladurchoo
08-13-2010, 12:31
ми недей да ходиш там

MidnightTornado
08-13-2010, 14:34
А защо си отишла изобщо, като знаеш каква е? :(