PDA

View Full Version : Имам проблем и все ми пречи.



rihanamiley
08-13-2010, 08:25
Здравейте,надявам се вие да ми помогнете,преди време се обличах с кецове и по-мъжки но от известно време започнах да дружа с една стара приятелка,която вече се облича с токчета и по-женствено и аз изведнъж реших,че няма да се обличам мъжкарски,защото тя не го харесва,пък и аз вече не го.Не завися от нея,но не знам чувствам се странно аз да съм единствената различна и когато облиам малко по-женствени дрехи не се чувствам мн добре в кожата си,но и вече не бих сложила кецове и т.н,а се страхувам от старите ми приятели,които мразят такъв стил обличане как ще реагират.Помогнете ми.

CrystalEye
08-13-2010, 08:37
:P Аз ходя с кецове .... хич да не ти пука, ако така наречените ти приятели имат не6то против стила ти, не са ти приятели.. да го ду*ат !!! Освен това може да съчеташ стиловете ... кецове с къса пола или не6то такова... :P :P :P

Mitkoni
08-13-2010, 09:58
Носи всичко което те кефи!Да не ти пука кой какво мисли...

venelinka
08-13-2010, 15:09
Намери своя стил и не се притеснявай да го показваш. Има много момичета, които се обличат по-мъжкарски, така че не се притеснявай. Ако приятелите ти са истински ще те приемат всякаква.

lozanovaa
08-13-2010, 15:19
попринцип истинските приятели не ти търсят кусури защото ако са ти истински те приемат каквато си.Но за да се почувстваш ти по-добре,пробвай да съчетаеш стиловете - например спортно-елегантния. Сега достатъчно си е на мода,та хем си женствена,хем си в твоя стил :)

SmilezZz
08-13-2010, 17:15
Това да смениш стила си,заради една приятелка е много тъпо..И какво като тя се облича по-"женствено"...Т.е. се облича по различен начин от тебе..Това не означава,че и ти трябва да й подражаваш и да си смениш стила..Щом ти харесват кецовете - носи си ги..Да не ти пука кой какво мисли за това..

rihanamiley
08-13-2010, 18:44
ами всъщност вече не ми харесва по-спортният стил,но просто се чувствам много странно в рокли,токчета или поли.И ме е страх предишните ми приятели да не ме вземат за кифла и да ме зарежат. :(

elito96
08-13-2010, 18:51
Ти сама си избираш стила, не може никой да ти се меси . Това , че един приятел се облича по един начин, а друг по съвсем друг не трябва да те притеснява. И щом не се чувстваш удобно, просто не обличай такива дрехи. :-|

Paramour
08-13-2010, 21:43
Ако хората, с които се движиш, ще те заебат само защото си си сменила стила на обличане, то те не са ти приятели.
Ти си прави изводите.

Smrazqvashta
08-13-2010, 22:41
Ако твоите "приятели" решават по облеклото ти дали да дружът с теб - те не са ти приятели.
Ако ти се променяваш, заради някого - това е огромна грешка.
Бъди такава, каквато си, а не такава, каквато другите искат да бъдеш.

amnessia
08-14-2010, 12:21
Ако на тях не им харесва как се обличаш просто им кажи че в това се чувстваш най-добре и носи това ,което ти е удобно :) Както казаха може да съчетаеш стиловете.Например кецовете с някой дънки по теб и с един потник по шарен , гривна, обеци , грим :) Както прецениш. Но не се подчинявай на другите!Неможе те да ти казват как да се обличаш..

mnogoznaikO
08-15-2010, 06:43
Никога не е късна за промяна. Понякога тя е наложителна. Не се притеснявай за излишни работи. Не е станало кой знае какво :) Не си направила нищо лошо :)

LipSy
08-15-2010, 10:13
Щом става въпрос за дрехи, мен въобще не ме интересува мнението на други! Ти си си ти, така че носи това, което искаш и което ти харесва, а не това, което на другите им харесва! Аз пък си нося и кецове и токчета, и дънки и поли...всичко, което ми е грабнало окото. Приятлките ми са същите. :) :grin: :)

BakuTo
08-17-2010, 15:19
Защо се интересуваш от мнението на другите?Важно е на ТЕБ да ти е удобно!

geni20
08-18-2010, 23:20
зн че сички ти повтарят да си смениш приятелите и че тези не са ти истинските щом ти критикуват стила ако приятелките ти се от тези мазни кифли (съжалявам за израза) дето ходят по света и си берат безмозъчни мочета то това е нормално да искат да не ходиш мъжествено * глупости на туркалета даже ако си по различна от кифлите свестните идват по лесно нз поне аз не си падам по кифли та моя отговор е жиевей и людеи както си знаеш !!

OrdinaryGirl
08-19-2010, 11:39
Ще е хубаво да съчетаеш стиловете например аз си нося и токчета, но и обожавам кецове и понякога съчетавам двата стила. Например си обличам клин,поличка,потниче и кецове. На мен това ми харесва, както и на моите приятели. :)

kikityyyy
08-19-2010, 11:55
мила виж обли4аи се както си иска6 не гледаи другите както ти е одобно а ако ти се расардят фр зна4и не са ти били истински фр

babyy123
08-30-2010, 19:38
Щом става въпрос за дрехи, мен въобще не ме интересува мнението на други! Ти си си ти, така че носи това, което искаш и което ти харесва, а не това, което на другите им харесва! Аз пък си нося и кецове и токчета, и дънки и поли...всичко, което ми е грабнало окото. Приятлките ми са същите.
+1

djigitoriq
08-31-2010, 05:58
Бъди в стила, който ти обичаш, и в който ще ти е най-удобно.
Не се влияй от хората около себе си.

weedman123
08-31-2010, 18:17
Виж тфа да носиш кецове си е съвсем нормално аз те съветвам да се обличаш както си искаш и да не се влияеш от стила на другите. :)

Paramour
08-31-2010, 20:54
Емии вчера бях с кецове и ме помислиха за по-голяма. Днеска бях с токчета и едни чужденци искаха да се снимат с мен :lol: :lol: Е сега ако ми го разгадаете що се случва така... Оо
по темата: Изобщо да не ти пука какво мислят хората, за това как се обличаш. Приятелите са с теб не заради дрехите, ами заради теб самата. Ти дори и с чувал да си облечена добрите приятели ПАК ще са при теб.

MiglenaMitkova
09-04-2010, 19:14
Бъди си в своя стил.Не се интерсувай толкова много от мнението на другите. 8) Апък и е сладко момиче да носи кецове :-) Измисли си твой стил и подражавай на него,ако приятелите ти наистина те обичат,няма да се скарате заради стила,който ти харесва.Все пак-твое си е тялото и мнението за дрехи/обувки. 8-)

Bukmopu
09-06-2010, 18:32
Не живей заради другите-това е първото,което ми хрумва.
Приятелката,приятелите,кец овете,токчетата...а къде си ти в тази ситуация?Някъде по средата между детето и жената.
Комбинирай двата стила и ще получиш това,което си ти.Например,когато не се чувстваш комфортно с токчета и знаеш,че не пасват на идентичността ти-купи си някакви ниски обувки,например от онзи тип `пантофки`,които носят,но не кецове.Така си хем женствена,хем не съвсем далеч от старото си аз....Това е само една идея,но мисля,че ще ме разбереш.
:)

Di
09-06-2010, 19:22
Ходи както ти е удобно..
Да не ти пука от никой,защо изобщо се съобразявате с всички?? :-o

sasha_90
09-07-2010, 19:08
ами всъщност вече не ми харесва по-спортният стил,но просто се чувствам много странно в рокли,токчета или поли.И ме е страх предишните ми приятели да не ме вземат за кифла и да ме зарежат. :(
Като не искаш да те отхвърлят,носи това,което ти харесва.А пък който иска да ти е приятел.Не си се родила да слушаш другите.

InfiNity09
09-07-2010, 22:45
Ако искаш да се промениш трябва да е защото ти самата го искаш и мислиш, че ще се чустваш по добре, а не защото хората не те приемат такава каквато си. Ако след 1 година се сприятелиш с някой, който не харесва високи токчета и рокли нито сегашния ти стил пак ли ще се нагаждаш според неговите вкусове ?!?! :?

Blo0dRos3
09-07-2010, 22:54
Хич да не ти пука :) Ако не ти е приятно в рокли примерно един ден отиди в голям магазин за дрехи и си пробвай на поразия,все нещо ще ти залепне,споко :) Важното е да си такава каквато си - ако някой примерно не те харесва щото носиш токчета значи е супер задръстен и не вижда отвътре каква си,така че бъди себе си и тва е...успех :-)

p0lina
09-08-2010, 08:28
Да не ти пука какво ще кажат другите ! Ти решаваш как да се обличаш, ти си знаеш какво ти е удобно и какво - не. Все пак всеки си има собствен стил и какво ще се водиш по акъла на другите ти приятели.. Носи каквото ти се носи и не обръщай внимание на това, което ще кажат другите. Те се носят по тяхен избор както и ти ! :)

DaNGeRousLy
09-08-2010, 10:48
ебати проблема :(

BiebEarth
09-11-2010, 22:46
Няма да повтарям това, което са писали другите преди мене, че "приятелите" ти, които биха те зарязали само заради стила ти не са ти никакви приятели и т.н.

Аз съм пробвала най-различни стилове. Обичам да нося кецове и рядко да нося обувки на ток, но това не значи, че изглеждам мъжкарски. Кецове съчетани с тесни дънки и някое готино потниче или тениска стоят супер готино! Просто си комбинираш разни дрешки и аксесоари и носиш това, което ти харесва!

thefolenangel
09-12-2010, 00:35
Сменяш стила, сменяш приятелите, които са те харесвали само заради дрехите и всичко е ОК
Да не говорим, че приятелите не са най-важното нещо на света, нито пък са незаменими.

kotetyyyy
09-17-2010, 15:09
Обличай каквото си искаш и ако някой ти каже че не харесва как си се облякла и ти му кажи че не ти харесва как той се е облякал е в случея е тя но азбра какво сикам да и кажа. Защо тенхния стил да е правилен. Па и сега на мода са кецовете всички са тръгнали с кецове. Аз например съ .м вечно с дънкиа мразя поли нече ги мразя, но и аз не се чувствам в кожата си когато с тях. Нося анураци с дънкита и маратонки и никой нищо не ми казва. И си се кефя. Ха някой ти е казал нещо заеби го набързо и ще млъкне. Ти си супер такава каквато си :-)

bettyblackdewil
09-17-2010, 20:43
аз пък съм различен случаи :д .. аз хем нося кецове хем дрехите не са ми мъжкарски.. а мн мн ми харесва мъжкарския стил.. смисъл имам и такива дрехи ноо не са много.. аз ако стилът ми се водеше по характера щтях да съм нещо между рапарка и метълка :д амаа не трябва говорим за мен а за теб.. или за приятелките ти.. не трябва да мислиш на кой ще се харесаш и на кой не.. носи каквото ти харесва но най-добре е каквото ти е най-удобно..то тжоите приятелки ако са ти приятелки няма да ти правят проблем за обличането..

PinkMojo
09-18-2010, 23:35
Обличай това, в което се чувстваш удобно, дръж сес приятелите ти както преди и не се притеснявай какво мислят за стила ти- тва си е лично твой избор. Покажи им , че нищо не се променило, ако пък те зарежат ще си намериш хора, които те приемат заради тебе самата, а не се отказват от тебе щото си сложила къса пола

flearness
09-19-2010, 09:46
Здравейте,надявам се вие да ми помогнете,преди време се обличах с кецове и по-мъжки но от известно време започнах да дружа с една стара приятелка,която вече се облича с токчета и по-женствено и аз изведнъж реших,че няма да се обличам мъжкарски,защото тя не го харесва,пък и аз вече не го.Не завися от нея,но не знам чувствам се странно аз да съм единствената различна и когато облиам малко по-женствени дрехи не се чувствам мн добре в кожата си,но и вече не бих сложила кецове и т.н,а се страхувам от старите ми приятели,които мразят такъв стил обличане как ще реагират.Помогнете ми.


ъмм....според мен не траа веднага да си смениш стила а постепенно...а и на твоите фр ко им пречи?? има и женски кецове :-) когато човек си сменя стила изведнъж изцяло е по-трудно да свикнеш. Щом твоя стил не ти хар бавно по бавно го промени и ще свикнеш и ще ти е добре в кожата :)