PDA

View Full Version : Бандички



unstopable3girl
08-13-2010, 10:31
Привет на всички. Имам следният проблем(не знам дали може да се нарече проблем,но все пак..) ТАКАА значи сега завърших 7ми клас и съм приета в ново училище. Знам ,че там ще се запознавам с мн нови хора, но все пак искам това да се случи още през лятната ваканция. В моят град има много скейтъри бяйкъри метали и хип хопари и всякакви други. Аз слушам хип-хоп, но моите приятели- не. Аз искам да се запознавам с хип-хопари и горе изредените, но не и сама, искам те да са с мен а те не искат, не им е интересно. И въпросите ми са два- как мога да се сприятеля с една или няколко от тези бандички и как да стана част от тях :? :)

BebYlzZz
08-13-2010, 11:58
ами ако имаш такива в новото училище просто се запознаваш с тях...какво има за обяснение...ако интересите ви наистина съвпадат ще си допаднете...що за тъпи въпроси :?
ПП:от кой град си?

venelinka
08-13-2010, 12:42
Можеш да отидеш на местата, където те се събират и да им се представиш и ако интересите ви съвпаднат може и да успееш да се присъединиш към групичките им. Успех! :)

MidnightTornado
08-13-2010, 14:32
Все ще си допаднеш с някого, най-малкото заради общите ви интереси.

mnogoznaikO
08-13-2010, 14:39
Покажи им , че това ти харесва и искаш да си една от тях :)

ameli
08-13-2010, 17:06
Музиката не прави човека. Сама каза, че приятелите ти не слушат хип-хоп. Още малко остана до училище, можеш да поизчакаш.

Иди при другите групички, запознай се с един, той ще те запознае с друг и така.. :)

SuperMan23
09-09-2010, 20:41
запознай се с един, той ще те запознае с друг и така.. :)
+1 точно така се прави .. ;)

Tempest
09-09-2010, 20:44
а защо са ти другите, да се запознаеш? Срам те е? Ако живееш в срам, страх и притеснения, какъв живот живееш? А и това е просто запознанство.. няма нищо странно да отидеш при една групичка и да се запознаеш с тях... да, не се среща често, но не е странно ;)