PDA

View Full Version : Искам да спя с него. Дали ме харесва?



iolito789
08-13-2010, 11:40
az sam momi4e na 13 hareswam edno mom4e na 14 mnogo go hareswam .toi parwoto mom4e s koeto iskam da prawq sex. no ne znam dalitoi me hareswa

аз съм момиче на 13 харесвам едно момче на 14 много го харесвам .той първото момче с което искам да правя секс. но не знам далитои ме харесва

Кирилицата е задължителна.
Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

pisety000
08-13-2010, 11:42
малка си за секс...всичко по реда си..има още много години пред теб в които може да правиш секс..прекалено малка си.. Като го харесваш кажу му го и го попитай дали и той те харесва иначе няма как по друг начин да разбереш освен с това как се държи с теб

SmilezZz
08-13-2010, 13:51
О.о.. Какви ги "ръсиш" бе момиче ?
Била на 13,а вече искала да прави секс..
Малка си,не осъзнаваш ли това.. :?

venelinka
08-13-2010, 13:59
На тази възраст трябва да учиш, а не да мислиш за глугости. Малка си за секс. Ако го харесваш кажи му го.

mnogoznaikO
08-13-2010, 14:01
Намери си хобита... не се занимавай с момчета , колкото и да ти се иска :)

Paramour
08-13-2010, 20:18
1. Разбери дали те харесва.
2. Излезте няколко пъти само двамата(ако те харесва! Ако ти каже: "Ай' идвай в нас да са чукаме" или нещо такова още на първата "среща" значи иска само секс, т.е. не те харесва, а иска да те използва.)
3. Много си малка за секс... емоционално имам предвид(лично мнение)
4. Ако не те харесва няма нужда да пускаш нова тема тук!! Ще го забравиш с времето, въпреки че се съмнявам да го харесваш повече от седмица-две.
5. Кирилицата е задължителна!!!

Smrazqvashta
08-13-2010, 21:44
:shock: Ти или си родена плиткоумна или ти липсва едно нещо наречено възпитание ? Направо ме прати в девета глуха с тоя пост, имай милост.

kalpazanka
08-16-2010, 05:10
След време ще съжаляваш, че си започнала на такава ранна възраст. Готова ли си да си носиш последствията от воденето на полов живот? Бас хващам, че ще се изчервиш като домат в момента, в който влезеш в аптеката и си поискаш презервативи. Ако ти лепне нещо, ще умираш от срам, че трябва да идеш при гинеколог. Ще умираш от ужас, че той /гинекологът/ ще каже на майка ти, че не си девствена. Ще умираш от ужас при всяко закъснение. За капак ще те е срам и страх да вземеш тест за бременност.
Кажи ми, струва ли си?!

LipSy
08-16-2010, 07:18
Едва на 13 си! Много си малка!

rosencetooo
08-16-2010, 08:08
Малка си за секс :) това , че го харесваш , не означава , че той те харесва или че само защото го харесваш той трябва да е първото момче , с което да правиш секс :) Едва ли в момента знаеш какво искаш и т.н
Тцтц.. детска му работа ;д

MidnightTornado
08-16-2010, 09:51
Ако го направиш, след това 100% ще съжаляваш.

xrusinka
08-16-2010, 09:56
На 13 и вече иска секс ...... Ти тепърва ще кандидатстваш, учи си там, след няколко годинки пак пиши тук да те посъветваме ако не можеш да решиш сама ... :)

tarlyo
08-16-2010, 11:59
секс, секс алеле майко :grin:

danibebi
08-16-2010, 22:50
az sam momi4e na 13 hareswam edno mom4e na 14 mnogo go hareswam .toi parwoto mom4e s koeto iskam da prawq sex. no ne znam dalitoi me hareswa

аз съм момиче на 13 харесвам едно момче на 14 много го харесвам .той първото момче с което искам да правя секс. но не знам далитои ме харесва

Кирилицата е задължителна.
Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

не прави тази грешка.Преди година аз също (бях на 13) исках да пусна на едно момче, обааче ся си мисля каква глупачка съм била :? :lol: повярвай ми,след време ще съжеляваш.Помисли добре,имаш си глава на раменете.Успех. :)

Blackhaloo
08-17-2010, 21:25
Естествено, kalpazanka за пореден път даде най-точното мнение. :)

a1a2b3v
08-17-2010, 21:42
След време ще съжаляваш, че си започнала на такава ранна възраст. Готова ли си да си носиш последствията от воденето на полов живот? Бас хващам, че ще се изчервиш като домат в момента, в който влезеш в аптеката и си поискаш презервативи. Ако ти лепне нещо, ще умираш от срам, че трябва да идеш при гинеколог. Ще умираш от ужас, че той /гинекологът/ ще каже на майка ти, че не си девствена. Ще умираш от ужас при всяко закъснение. За капак ще те е срам и страх да вземеш тест за бременност.
Кажи ми, струва ли си?!

Съгласна съм с това ии искам да попитам авторката... Как така решаваш ей така щото "харесваш" някого да искаш да спиш с него?! Та ти сама каза, че само го харесваш- НЕ ХОДИТЕ.

Kesha
08-17-2010, 21:42
хахахахахахахаха 8-)
Имам чувството ,че темата е несериозна.

DieselBlood
08-17-2010, 23:46
Мойто момиче,аз съм на 17 и не мисля за секс,а ти как реши,че ще ти се отвори парашута с това момче.Ето ти няколко чисто приятелски съвета:
1)Гледай си образованието,а момчета има под път и над път.
2)Не взимай пример от другите "друсалки",които биват опъвани във тоалетните.
3)Както ти казаха по-горе,много си малка за секс.А и момчето не е по-голямо.Малки сте и двамата.Не рискувайте,че след седмица-две ще пуснеш тема"Свърши в мен-бременна ли съм?".

Hipitooo
08-18-2010, 09:14
ОМГ :shock: нагъде Боже на къде отива този свят збъркани деца. ДНешната младеш...Всяко поколение сте все по збъркани презстаам си след 2 години племеницата ми да ми каже а уе бай х.й а уе харесвам езно момче от мойта група в градинката и следопед кът легнем да спим как мислиш да го направя ли с него ...!!!! МЧЕ ЧЕ ЧЕ

cvetitoyoy
08-24-2010, 23:27
много си заблудена :P ако ти минават такива неща из главата всеки път когато харесаш някое мамче ......

rns92
08-25-2010, 10:46
Щом сега ти минават такива неща през главата, представям си те като станеш на 17-18 години. Ти си потенциална ку*ва, моето момиче...не се излагай с такива теми

gab4i7o
08-25-2010, 13:42
Щом сега ти минават такива неща през главата, представям си те като станеш на 17-18 години. Ти си потенциална ку*ва, моето момиче...не се излагай с такива теми
Абслолютно!!

dreamerrr
08-27-2010, 18:04
лелей братле закопа ме ве :razz: тцтцтцтцтцтц ай у лево с тоа секс на 10 години ве :D бббббббббббббббббоже на 13 хората излизат с приятли и се кефят на детството си докато все още могат муцку ;]] късмет с мама и тати кат разберат за еякия секс ,който се напрайла на 13 години за да си "яка" :razz: :-D

purehate
08-28-2010, 19:29
Оооо... прекалено малка си и и аз съм хар мн момчета и с почти всяко то тях съм искала да спя затова недей да се занимаваш с такива неща още си малка а и след него ще има още мн ..! ;)