PDA

View Full Version : Помощ!



GybqTeBavno
08-13-2010, 12:00
Здравейте,искам да ви помоля да ми обясните къде точно се намира химена,и най вече защо не мога да се отворя?Първия път опитах с момче,но той не успя да проникне,пробвам,бъркам с пръсти,но не мога никъде да намеря дупка..а не е възможно да съм се родила без вагина,защото имам цикъл...и тампона не мога да си сложа,колко съм чела по темата,гледах картинки,схеми,но нищо...моля ви помогнете ми!

темата не е ебавка

CrystalEye
08-13-2010, 12:10
лелееее горката ;( за п1рви п1т чувам такова не6то ... доста сериозно ми зву4и :shock: :shock: :shock:

mnogoznaikO
08-13-2010, 12:31
:D Ами то май вече нищо не е останало от химена :lol: Намира се на входа на влагалището (покрива го) :wink:

gaska
08-13-2010, 12:31
Ако си бъркаш в ушите, няма да го намериш.
Момчето не успя ли да влезе?
Тампон може да си вкараш и ако си девствена.

Princessani
08-13-2010, 12:32
Здравейте,искам да ви помоля да ми обясните къде точно се намира химена,и най вече защо не мога да се отворя?Първия път опитах с момче,но той не успя да проникне,пробвам,бъркам с пръсти,но не мога никъде да намеря дупка..а не е възможно да съм се родила без вагина,защото имам цикъл...и тампона не мога да си сложа,колко съм чела по темата,гледах картинки,схеми,но нищо...моля ви помогнете ми!

темата не е ебавка ми може би химена ти е малко по на вътре знам ли? А може и да се е разкъсал вече ако си спортиска.При някой момиче ,когато спортуват се случва .А може би вече си отгорена знам ли !? Все от някой опит момчето ще оспее да те отвори не се притеснявай.

Whoopdedoo
08-13-2010, 12:42
С кози крак пробвай

Emilen
08-13-2010, 15:22
На колко си години?

0y7ofCon7roL
08-13-2010, 15:29
Може би вече си отворена но пък викаш че момчето не можал да проникне :-o иди до чичко Гинеколога или пусни тук снимка на вагината си 8-) за да дадем по конкретно становище иначе ето снимка на въпросния химен http://kuliahbidan.files.wordpress.com/2008/07/hymen_virginal.jpg

GybqTeBavno
08-13-2010, 17:57
На 16 съм
Не мога да пусна снимки,понеже скоро съм регистрирана...ами и аз я гледах тази ^,но не прилича на моята...

FuckedUp
08-13-2010, 18:00
ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ . АХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХХАХ ААХ
КАК Е?
не е спам..

Jumbie483
08-13-2010, 18:04
Като не е ебавка, отивай на доктор да ти търси дупката.

FuckedUp
08-13-2010, 18:06
Който си вярва, че не е ебавка да ходи на лекар.. :razz: :razz: :razz: :razz:

mnogoznaikO
08-13-2010, 18:22
Айде бе , айде спрете , като си мислите , че е ебавка НЕ ПИШЕТЕ... няма да влизам по 1000 да гледам момичето дали има др въпрос и да ви чета безмислините тъпи коментари ... лапешка работа :(

BiGBaDWolF
08-13-2010, 21:34
Като навършиш 12 питай пак :)

pentxayc
08-13-2010, 23:23
ела у маалата ние ке ти намерим/направим дупка

A_Loving_Girl
08-14-2010, 01:38
ей...беше ми много забито ама със тая поста ме разбихте..... :grin:

DarkTemplar
08-14-2010, 07:30
Пускай снимки да видим къв е проблема. 8)

yamaha436
08-14-2010, 12:01
Пускай снимки да видим къв е проблема. 8)

Бахти перверзника :D

leviafana
10-16-2010, 09:57
Пробвай с кран! :shock: Бахти извратените хора... Като незнаеш кое какво е занчи НЕ си готова да те отварят.

PinkMojo
10-16-2010, 14:09
а бе тва не много забавно, :-o Има момичета, при които хименът трябва да се отвори хирургически, по-добре отиди на гинеколог

ladykeisy
10-16-2010, 15:02
Хименът е тънка ципа, стесняваща входа на влагалището при девствени момичета и жени. Той е гънка на влагалищната мукоза, която покрива входа на влагалището, без да го затваря напълно.

Видове:
Hymen annularis - пръстеновиден химен — хименалният отвор е разположен почти централно
Hymen semilunaris - полулунен химен — хименалният отвор лежи по-високо, така че долният ръб на химена е по-високо. Много честа форма.
Hymen falciformis - сърповиден химен — липсва вентралната част на химена, така че хименалното отвърстие има формата на сърп.
Hymen fimbriatus - краищата на химена са назъбени. Тази форма на химена има важно практическо значение, тъй като може да даде повод да се допусне неправилно станала дефлорация
Hymen bifenestratus (septus) - хименът има два отвора, разделени най-често с разположена вертикално преградка
Hymen cribriformis - решетъчен химен — има множество малки отворчета. Обикновено се налага разсичане на преградата.
Hymen imperforatus s. atresia hymenalis — атрезия на химена, отворът му липсва. Това е рядко състояние, при което влагалището е затворено към външните полови органи. При първата менструация менструалната кръв не може да се оттече свободно навън и се натрупва във влагалището (на латински: haematocolpos), а в по-тежки случаи и в матката (на латински: haematometra). Това налага оперативното отваряне на химена.
Обикновено при първия полов акт хименът се разкъсва до основата на едно или няколко места. Когато хименът е много месест (hymen carnosus), той може да затрудни половия акт и при разкъсване да се получи по-силно кръвотечение. Когато е назъбен или широк и ненормално разтеглив, хименът може да не се разкъса при сношението. При първото раждане хименът се разкъсва така, че остават малки висулки (на латински: carunculae hymenales s. myrtiformes).

От задното съединение на малките срамни устни до основата на химена се намира малка ямка, наречена ладийна ямка.

Бягай на лекар.