PDA

View Full Version : само ми кажете дали да се занимавам или не



definition
08-13-2010, 12:59
Еми заглавието е ясно..та са да ви кажа какво стана:

Не знам откаде да почна..то е толкос много :D .Ами има едно момиче което преди ме хар. ама аз не, бях глупав на 13 год(са съм на 15 и не съм поумнял много :D )и така станах на 15 и на братчеда ми майка му и баща му заминаха в Англия и той сам у тях и айде купоните всяка вечер. Една сутрин дофтасах у тях и кого да заваря онова същото момиче..ама този път като я погледнах и тай да кажа се влюбих(незнам просто седях и гледах със зяпнала устица)Нейната най-добра фр дойде и започна да ми се натиска ама супер много, а аз само бягам из стаите щот я неща искам нейната фр.И така накрая се отказа и се спря.И хубаво, с въпросното момиче започнахме да се прегръщаме в леглото комай всяка вечер и аз вече на седмото небе...Ама всичко хбаво има край(то се знае). Нейните й забраниха да ходи у братчеда щото си мислат че пием пушим и т.н.(има нещо вярно).И спряхме да се събираме.От тогава се държи СУПЕР гадно с мене.Аз се издъних пред брачеда и един негоф фр че я хар. и тя ми се разсърди че съм казал първо на тях а не на нея..и ми се цупеше сиг. 2 месеца :shock: .Ама и това мина са вече по хубаво се държи с мене пишем си всеки ден в скайп излизаме около квартала всичко както преди купоните. И един ден ми изръси ето това:

ti mi stana priqtel ot kogato vs mi izrusiha che podqvolite ti me xaresvash ... togava vs me molixa da ti dam shans a az dori ne znaeh dali lujat i se ebavat ili sa seriozni prosto kazuh nqma da go luja nqma da luja sebe si i vsichki nqmam shans prosto , prosto shte se odrapna ivs shte svarshi
opitah se no onzi den kogato odari bilqn i pobqgna sled men i me sprq si dadoh smetka che nemoga da izbqgam
a trqbva da ostana
i ostanah
..
i zapochnah da susipivam vs da si izgrajdam stuklen kupol da me pazi
...
(от скайп е sry че не е на БГ) И аз просто нз кфо да и кажа и казах хайде лека нощ лягам си..е не ми се разсърди че така бързо избягах и по добре. Та връщаме се към главният въпрос какво да правя сега ?

Извинявам се ако има правописни грешки.

zlonamerena
08-13-2010, 13:05
Хванияя и сериозно поговорете! По думите ти се вижда,че се искате взаимно.. не ти остава друго освен да говориш с нея.. или да чакаш един дден сама да те потърси.. подобре първото :)

definition
08-13-2010, 13:32
Ами да добавя че се познаваме от децката и че тя е с 2 год. по-малка от мене..за друго питайте.

InloveAgain
08-13-2010, 17:56
Само не можах да разбера какво ти е написала..
Тя изречения да съставя може ли :?:.
Е все тая де. Според мен ,доколкото разбрах тя иска да бъде с теб и ти искаш,ами говори с нея :).

Jikich
08-13-2010, 18:08
Мене днеска ме е хванала музата да пишем попринцип съм наи-лошият пример затва неме зимай много насериозно.
Така спри да биеш хората заради жени! След това точно на тая възраст тепърва откривате топлата вода и незнаеш утре тя кво ще мисли нито пък ти ама може не пречи да се опита.
А сега най-важната част фани натисни тва некаде и ако даде даде ако не малшанс.

BlackCross
08-13-2010, 18:54
Кажи й и ти какво чустваш към нея... :smt023

mArMaLaDkA
08-13-2010, 20:16
И за такава простотия такъв чаршаф? И то неграмотно написан? Не те ли е срам, бе? Искам си 3-те минути обратно!

Прави се на много лирична. Вместо да се почесваш, взЕми се замисли искаш ли да си с нея, или не искаш. От теб зависи.

umri
08-14-2010, 00:00
Детски девствен филм е тая. Натискате се и тя разбираш ли не знае, че я харесваш... и чак се сърди. Такива филмарки стоят девствени до към 18-19-тата им година.

Виж тая нейната приятелка, дето ти се е натискала.... Eби и майката на тая дет ти се отваря и хвани приятелката й, която ти се е вряла. Да видиш тогава какво ще стане. :lol: Са чудиш коя кокошка първо да заколиш.