PDA

View Full Version : Help! Проблем с лицето Xx



bunnypux
08-13-2010, 14:47
Здравейте на всички ,които ще влязат в моята тема.Значи от дълго време търся най-подходящата маска ,която трябва да си направя на лицето за да получа бляскавият ефект на кожата ,който всяка от нас желаем.Ще прикача снимка и ,ако можете да ми кажете кой продукт ще е най-подходящ за да оправя това ужасно лице или каква маска да използвам дори и в домашни условия.Реших ,че тук ще е най-подходящо да попитам :)

http://prikachi.com/images.php?images/27/2420027Y.jpg

Проблемната ми зона е между веждите тези вдлъбнати черни точки ,които дори немога да ги изтискам и най-вече на носа .Виждате сами за какво бедствие става на въпрос.Имам едни малки подути пъпчици ,които повечето от тях са като черни точки и отново черни точки по носа.А до носа и под окото имам много вдлъбнати места .Всичко набива ужасно на очи.Моля ви ако някой знае как да си изчистя лицето ще му бъда наистина задължена :)

ameli
08-13-2010, 15:07
Описа го доста плашещо, но не си чак толкова зле. Черните точки на носа не се забелязват много, много, можеш да ги махнеш със стрит аналгин/аспирин(не съм сигурна) и малко розова вода. Има ефект, но за ден максимум. После пак се появяват, а не е хубаво да я правиш тая маска често, щото изсушава. Да, маха и мазното по носа. Силицилов спирт също можеш да си намериш, не е никак скъп.

За пъпките - като се появят можеш да ги замаскираш с малко ФДТ/пудра, а в другата тема казаха, че крем "Здраве" помага много. Прочети я, ще ти е от полза.

Ако настояваш за качествена козметика и си убедена, че тя ще ти помогне- иди на дерматолог и той ще ти изпише нещо. Акне аут също помага, но и доста изсушава. Ще ти предпише и разни хапченца.

Това е от мен, дано да съм помогнала поне малко 8-)

bunnypux
08-13-2010, 15:18
мерси за полезните съветчета
начи да кажа сега :
сацилиновия спирт го използвам от година почти -без никакъв ефект..

Маската с аспирина и розовата вода си я направих в понеделник и лицето ми единствено се омекоти . нищо не махна маската..

на тази снимчица имам малко фондютен така че ще направя скоро нова с истинската трагедия.
А иначе за козметиката използвах преди 4 5 месеца използвах
Garnier Pure -3 in 1 deep cleanser много мъничак резултат ,виждаше се само ако се загледаш ,че една я няма втора е там :D


сега изпозвам Clean & Clear - Shine Control
отново без резултат

друг тоник или крем ако можете да ми кажете ,който да е подходящ за това красиво лице :lol:

zoreto
08-13-2010, 15:23
ами да ти кажа това,което ми помогна на мен е хума смесена с трици (обаче изсушава кожата) хубаво е ,защото тея тризи да трърдички и почистват като пилинк (то си е де) , а хумата матира кожата и не седи лъскава и мазна :)