PDA

View Full Version : Останах без приятели



allaballaaaa
08-13-2010, 15:01
Здравейте...преди 2 дена заминах на море със най-добрата ми фр,с която от малки сме неразделни.Понеже майка и работи в една станция на морето и ние трябваше да ходиме там,и тя ми каза,че стаята е мн хубава и тн,че ще бъдеме само 4те в стаята,4 момичета трябваше да сме,обаче се оказа,че другите 2 ще дойдат по-късно и бяхме в стаята с майка и аз,тя и маика и,в стаята има 3 кревата и като дойдеха другите 2 трябваше да се бутаме на креват по 2,а аз сепак си плащам за тва нещо.Mайка и е мн странна за всяко нещо вика и се кара.Tая станция е между Равда и Несебър и зада отидеш до Равда или Несебър трябва да ходиш 2 часа пеша,а на мен ми бяха обяснили,че си е в Несебър.Общо взето ме излъгаха,и за стаята също била мн хувава,имало интернет даже,а то дори нямаше топла вода и трябваше да си давам парите е така,а майка и взима стаята безплатно,апък аз да си плащам,демек тя да си прибере паричките.И аз реших да си отида,седях два дена и на втория ден през ноща се качих на рейса и се прибрах.и сега тая моя уж най-добра фр ми казва,че вече не иска да излиза никъде с мене,сега била осъзнала,че не и било конфортно и тн.Добре сега се питам тя приятелка ли ми е била или какво,ако беше истинска приятелка така ли щеше да постъпи и да не ме разбере...аз просто не се чувствах добре там и си отидох,не мога да седя на сила сепак...

BaffaLsc
08-13-2010, 15:05
Темата не е за този раздел !

zlonamerena
08-13-2010, 15:07
няма приятели.. ! тя явно е искала да се съберете момичета,да не е сама.. тя да не си плаща.. вие да си платите.. но да сте там.. да не и е много скучно само с майка й.. майната й.. не се ядосвай.. виждаш каква приятелка ти е била..да те излъже.. не се занимавай,на нея така й е било по изгодно..може би й майка й й казала да не се занимава с теб,щом така си я изоставила.. на третия ден.. (но това си е твое решение!) ;) оставия сама да се спасява.. намери си друга партия :-P

allaballaaaa
08-13-2010, 15:22
да ама сега няма да има с кой да излизам щото сме в една компания и тя ще си излиза с тях,а аз няма да мога и сме от един клас

InloveAgain
08-13-2010, 17:25
да ама сега няма да има с кой да излизам щото сме в една компания и тя ще си излиза с тях,а аз няма да мога и сме от един клас

Да не ти пука!
Това е най-тъпото.Щом тя е там аз няма да излизам .. :? .Игнорираш и тва кво ти пука,че е там,,няма да си седиш у вас,я..

987654
08-13-2010, 17:53
Сложи една точка бе, ужас.

7227
08-13-2010, 17:54
До сега не разбрахте ли,че няма истински приятели,има интереси!Това е гадната реалност.

InloveAgain
08-13-2010, 17:58
До сега не разбрахте ли,че няма истински приятели,има интереси!Това е гадната реалност.

Не е така.
Донякъде това е вярно .. има и такива,но истински приятели не липсват,стига да ги откриеш ;).

7227
08-13-2010, 18:06
До сега не разбрахте ли,че няма истински приятели,има интереси!Това е гадната реалност.

Не е така.
Донякъде това е вярно .. има и такива,но истински приятели не липсват,стига да ги откриеш ;).
Да,така е,наистина има истински приятели,но са на изчезване.Най-добре е да имаш познати,но да не им се доверяваш много,да не споделяш всичко с тях..защото след време може всичко да се обърне срещу теб.

mnogoznaikO
08-13-2010, 18:14
Сложи една точка бе, ужас.


На един дъх го изчетох :D .


Да знаеш , че и аз бих си тръгнал :) . Реакцията на приятелката ти не е мн адекватна , но нищо не е загубено. Поговорете :)

7227
08-13-2010, 18:17
[quote=987654]Сложи една точка бе, ужас.


На един дъх го изчетох :D .


:razz: голям дъх имаш :razz: :razz: :razz:

InloveAgain
08-13-2010, 18:28
До сега не разбрахте ли,че няма истински приятели,има интереси!Това е гадната реалност.

Не е така.
Донякъде това е вярно .. има и такива,но истински приятели не липсват,стига да ги откриеш ;).
Да,така е,наистина има истински приятели,но са на изчезване.Най-добре е да имаш познати,но да не им се доверяваш много,да не споделяш всичко с тях..защото след време може всичко да се обърне срещу теб.

Да но ако имаш в предвид това ,то никога няма да намериш истински приятел.Разочарование винаги ще има,зависи разбира се на какъв човек ще попаднеш отсреща.

7227
08-13-2010, 18:30
До сега не разбрахте ли,че няма истински приятели,има интереси!Това е гадната реалност.

Не е така.
Донякъде това е вярно .. има и такива,но истински приятели не липсват,стига да ги откриеш ;).
Да,така е,наистина има истински приятели,но са на изчезване.Най-добре е да имаш познати,но да не им се доверяваш много,да не споделяш всичко с тях..защото след време може всичко да се обърне срещу теб.

Да но ако имаш в предвид това ,то никога няма да намериш истински приятел.Разочарование винаги ще има,зависи разбира се на какъв човек ще попаднеш отсреща.

Така е,така е :) Много е важно нагласата на човек и мисленето.