PDA

View Full Version : хаха



DenBr
08-13-2010, 15:30
8-)

kyka1
08-13-2010, 15:33
Земи го блокирай и толкова бе :D

DenBr
08-13-2010, 15:45
8-)

mArMaLaDkA
08-13-2010, 15:50
Кво се държи като психопат, той си е. 8-) Ебати болния тип, чес'но, за такива само електрически стол. Явно е ''леко'' мръднал и не може да си преодолее личните проблеми и вътрешните борби, и затова се хваща като удавник за сламка за теб. Никакъв не ти е, мамка му, стегни се! Тва е някакъв пълен ретард, на който единствения му социален живот се върти около компютъра. Не се поддавай на шашми и не се страхувай да сложиш край - ти си човешко същество и ти се нарушават човешките права. Щом е такъв нещастник и ревнивец от сега, смятай, ако нещата между вас се задълбочат и в реалния живот. Ужас направо. Не му звъни, блокирай го отвсякъде и се спасявай, докато можеш от такива. Нищо не може да ти направи. Ако толкова те е страх - гледай да не оставаш сама и обясни на някой приятел за какво става дума, въпреки че ме съмнява да се наложи момчето да му шибне 2 шамара на тоя филмар.

Сама си влошаваш положението. Няма кво да ти пука. Бил е интересен и забавен отначало, колкото да те впечатли. Единствения начин е просто да го изключиш от живота си, и да спреш да се измъчваш, заради някакъв, който очевидно не е с акъла си.

GossipGirl89
08-13-2010, 16:02
Подкрепям мнението на mArMaLaDkA с две ръце. Няма кво да ти пука и да ти е съвестно. Ти си се държала добре с него, дори си му угаждала на болния мозък и си му пращала хронологии и т.н. Той отдавна е пресякал границите. Започнал е да навлиза в личното ти пространство, а никой няма това право. Напиши му на скайпа, че ти е писнало от обсебването му и си се опитала да се отнасяш човешки към него, да разбереш проблемите му и да му помогнеш, но той е пресякал всякакви граници и е започнал да те задушава и притиска. Обесни му, че не можеш да продължаваш по този начин и колкото и да ти е мъчно и кофти си решила да прекратиш всичко. След това го блокирай и изтрий отвсякъде. И недей да се връщаш назад - просто няма смисъл. Този човек няма да се промени и да се оправи. Замисли се - щом само по скайп без дори да сте се виждали се държи по този начин с теб представи си ако започнете връзка какво чудо ще е ...

bebe7o
08-13-2010, 16:09
Подкрепям мнението на mArMaLaDkA с две ръце


Още един положителен вот в полза на mArMaLaDkA =D> =D> =D>

marti93
08-13-2010, 16:13
разбирам те и аз имам такъв приятел, но никога не е злоупотребил ,не ми търси сметка и т. н. !кажи му ,че не си вещ и не искаш да се държи така ,ако продължи ти препоръчвам да прекрътиш всякакви контакти

FernandoTorresIkerCasilla
08-13-2010, 16:35
Btw, ти да си го виждала по камера .. И да си сигурна че е той??Защото има много такива педо*или .. :? Може да е някакъв психясъл чичко, който си те е харесал .. :( Абсолютно е възможно .. Но ако си го виждала пред камера, тогава го блокирай! Ако почне да те заплашва по някакъв начин, и да идва в твоя град, си изкарай ограничителна заповед . :) :)




Само на мен ли темата ми напомня на филма "Prom night"?? :smt017

Biskfitka
08-13-2010, 16:37
Блокирай го.Няма какво да си изясняваш с него,няма да те разбере,пък не ти е никакъв,че да му даваш отчет...

InloveAgain
08-13-2010, 16:43
Мааммааа Миаа..
Според мен е трябвало отдавна да го поставиш на мястото му. :) Но ти пак като нормален човек си решила да седнеш и да му обясниш.Доказвала си му,че не си го лъгала,оттук натам няма какво да направиш.Всеки човек има нужда от свобода,от неща,които да прави сам за себе си.. :-o ,да не трябва да се отчита пред никого.Замисли се,ако той проявява такъв контрол върху теб само от скайп и интернет пространството,какво ли ще стане,ако се видите. :?
На твое място бих го блокирала,ако виждам,че не възприема думите ми..
Какво да ти кажа.. обясни му го пак,виж има ли промяна или няма.. ако няма,то по-хубаво го разкарвай.Мисля,че такъв човек не би ти трябвал .

DqVoLsKoJeLaNiE
08-13-2010, 16:55
Пробвай да говориш с него и му кажи, че ти е кофти като се държи така. Ако не се получи и с разговора,просто го разкарай, нямаш друг изход. А за опората- по-добре разчитай на приятелите си, но само тези които са доказали, че винаги ще са до теб.
...и той няма как да ти отмъсти, каквото и да започне да разправя или да прави отричай,ако се раздрънка и го игнорирай това е. :) Няма какво да му мислиш толкова, сега ще се ограничава само с писане и искане на хронологии и т.н., обаче ако не направиш нещо, нищо чудно да почне да тормози и приятелите ти, да почне да се появява, където ти живееш и т.н. Не искам да те плаша, ама тва е положението, ако този действително е толкова психясал, колкото ти ни го описа.

7227
08-13-2010, 17:15
Вкараваш се във филм! Ти изобщо не знаеш кой е на среща!!! Може да е някоя пенсия на 50-60 години :shock: Я не се занимавай! Тегли му една майнааа! Оле тоя скайп е станал място за семейни интриги :razz:

DenBr
08-13-2010, 17:24
8-)

ameli
08-13-2010, 17:25
Стой на инкогнито 1 седмица и не му давай обяснения. Ти си имаш личен живот и не си длъжна да го споделяш с никой. Още по-малко с непознат от друг град. Ако го блокираш - още по-добре.

DenBr
08-13-2010, 17:30
8-)

7227
08-13-2010, 17:37
Само да добавя, че не е никакъв педофил или дядка; имам достатъчно негови снимки, снима си и личната карта, имам му и адреса даже, и телефона. Нали ви казах, бяхме близки, ама сега.. откачи.
Няма значение. Минало.
Много си доверчива!Никога не бъди сигурна щом не си видяла с очите си!Може да е снимал картата на негов приятел,дори и на сина си!Има ги всякакви!

ReaDy
08-13-2010, 17:37
Тоя е бил напушен...к0зззкиИ Як0оо

zlonamerena
08-13-2010, 17:44
поредния педофил.. дори и вманиачен.. както се пише по-нагоре стой икогнито и не му пиши извесно време.. може да спре да ти досажда.. но и ти сама си го правиш като постоянно го отблокирваш.. слагаш край и това е блокираш ли един път до там.. какво сто пъти ще искаш да се изяснявате.. ти самата незнаеш какво искаш.. ;)

7227
08-13-2010, 17:49
поредния педофил.. дори и вманиачен.. както се пише по-нагоре стой икогнито и не му пиши извесно време.. може да спре да ти досажда.. но и ти сама си го правиш като постоянно го отблокирваш.. слагаш край и това е блокираш ли един път до там.. какво сто пъти ще искаш да се изяснявате.. ти самата незнаеш какво искаш.. ;)
ааа каза и го :razz: и тя не знае какво иска,оплаква се иска помощ ,ама тя ако не си помогне ние не можем,няма ние да и блокираме абонатите! 8-) :razz:

987654
08-13-2010, 17:49
Абе ти нормална ли си, да седиш и да снимаш доказателства, за някой, дето носа си не е поадавал навън, бог знае от кога.
Изобщо с кой акъл позволяваш да ти се търси сметка от някой, който дори не си виждала на живо?
Нормално да се стигне до тук, като си му позволила.
Стегни се бе!
Ако пък вярваш на историите за личните му проблеми, си много зле, честно!

Jumbie483
08-13-2010, 17:59
Не се чувствай длъжна да го търпиш, след като никакъв не ти е. Така както го описваш, съдя, че този човек има сериозни проблеми и за теб ще е по-добре въобще да не се занимаваш повече с него.
Разбирам, че сте били близки преди, но това не е оправдание сега да се тормозиш заради него.
Аз съм си имала работа с такава откачалка. Почти същата история.. В началото много близки, после започна да ми държи сметка за всичко. Като го отрязах каза, че от него не мога да се скрия и още куп глупости наговори.
Та от личен опит ти казвам - нищо няма да направи. Такива хора са силни само на думи и то пред компютъра.

Monstre
08-13-2010, 18:06
Най-добре прекъсни всякакви контакти с него. Била съм в същата ситуация и тормозът ('щото то си е тормоз) няма да престане, докато самата ти не сложиш край. Да, в началото ще ти е гадно, ще ти е съвестно и постоянно ще си мислиш, че си сгрешила, но след време ще разбереш, че всичко е било за добро.
Нищо няма да си направи, ще го преживее след известно време.

Хайде, успех!

danibebi
08-17-2010, 10:18
Миличка,и снимки да ти дава,наистина незнаеш кой стои отсреща :shock: по-добре му кажи,че си направила каквото е трябвало,но ти е писнало и той няма право да проявява контрол върху теб.И след това го блокирай.Неговите проблеми не те засягат,все пак са негови, а и той си е виновен,че се държи така с теб.Той сам си го прави.Хич не му мисли. :)

Dyvkaaa
08-17-2010, 10:55
Oбесни му че това негово държание те притеснява и отблъсква и ако тогава не те разбере спри да общуваш с него

Hiph0pgirl
08-17-2010, 12:05
Кой е той, че ти държи сметка с кой си чатиш? Ама чакай малко.. чак ти си била кучката, дего го е предала?!? :shock: Тегли му една майна на тоя и спирай всякакви контакти :?

BakuTo
08-17-2010, 12:45
а ако му спре нета сигурно ще се самокастрира... :D

mnogoznaikO
08-17-2010, 13:28
Кажи му да отиде някъде на почивка , за да релаксира малко :-D :D :) К'во му се обясняваш... минаваш на отпочиваш и му казваш , че имаш работа и толкова :)

Marietchety
08-17-2010, 13:40
Отдавна е трябвало да спреш да се занимаваш с тоя ненормалник. :?

sasha_90
08-17-2010, 15:56
Донякъде сама си си виновна.Защо на непознати споделяш толкова за себе си.Никога не можеш да си сигурна на кого ще попаднеш.Единствения начин да се оттървеш от него,е да го блокираш.Този път обаче завинаги.

sedefchoto
08-17-2010, 16:17
Всякакви психопати има.Пак , че твоя седи вкъщи.А по темата пълен игнор.

chester849
08-17-2010, 18:22
а ако му спре нета сигурно ще се самокастрира... :D

:razz: :razz: :razz:

loliii
08-17-2010, 19:48
Как по-точно станахте близки по скайп??? :-o Обещал ти е, че ще останете най-добри пирятели за цял живот??? На колко си?

Имам един съвет за всички скайп-маниаци : Приятели и гаджета САМО НА ЖИВО!