PDA

View Full Version : Голям проблем ..



xrusinka
08-13-2010, 17:27
Изпих четири различни хапчета с бира, " кокстрал ", " нощ-па ", " валериан глог и мента " и " кукулин " ... Знам че съм тъпа знам, че не трябваше да го правя, но просто вече не издържам ........ Ще ми стане ли нещо сериозно или? .... Честно да ви кажа не се притеснявам въобще ......

Slamdancer
08-13-2010, 18:28
Нищо няма да ти стане от 1 път , но недей да правиш повече така.

solarKiss
08-13-2010, 19:16
Ти какво искаш..?? |( Да се натровиш ли ;хх ужс...защо изобщо си смесила лекарства с алкохол...(ДОБРЕ,ЧЕ НЕ СИ ВЗЕЛА В ГОЛЕМИ КОЛИЧЕСТВА)ммм..предполага ,че нищо няма да ти стане ...,но до колкото разбрах " кокстралА " е доста силно лекарство.."нощ-па"..т`ва за болки от него нищо не може да ти стане...сега прочетох в интернет за "кокулин" ... та и кокулинът няма да ти давреди..май...ама друг път НЕДЕЙ!!!

mnogoznaikO
08-13-2010, 19:30
Изпих четири различни хапчета с бира, " кокстрал ", " нощ-па ", " валериан глог и мента " и " кукулин " ... Знам че съм тъпа знам, че не трябваше да го правя, но просто вече не издържам ........ Ще ми стане ли нещо сериозно или? .... Честно да ви кажа не се притеснявам въобще ......


Не се притеснявала въобще . :razz: Ако беше така нямаше да си играеш да пишеш и да ни отнемаш времето :)

xrusinka
08-14-2010, 08:28
Аз го написах веднага щом ги изпих, нищо не ми стана само се напих с тъпата бира и ми беше ужасно, все пак благодаря, не съм искала да се натровя беше ми адски смотано и гадно ..... Все пак отмина :)

amnessia
08-14-2010, 12:18
Ха :shock: Недей го прави повече! :D Луда си :razz: аз ако изпия толкова хапчета с алкохол ше умра веднага... изключително слаба имунна система (от много употреба на антибиотици) .

changess
08-14-2010, 17:50
Да бе, ти хубаво не си искала, ама то веднъж ще ти се получи. Айде мисли малко.

xrusinka
08-15-2010, 08:11
Ха :shock: Недей го прави повече! :D Луда си :razz: аз ако изпия толкова хапчета с алкохол ше умра веднага... изключително слаба имунна система (от много употреба на антибиотици) .

Ми и при мен е така тази година съм изпила 6 различни вида антибиотици, но слава на богу нищо не ми стана хапчетата са много слаби :) ... Един път ще ми се случи да, но втори няма да има ;)! Алкохол повече няма да близна освен ако не е на празник и тогава ще е само по една глъдка! :)

December
08-15-2010, 08:50
Оххх тва болките когато си в цикъл са бахти чудото,ужасс!Понякога толкова те боли и е толкова гадно,че губиш представа кво си взел,що си зел,колко си зел.
Веднъж изпих полувин кутийка със но шпа ли как се казва там.
Ужас,ужас,а как ще раждаме не ми се мисли :lol:

А от витамин це пак нищо не става нали :lol: Като бях 6 клас исках да изпия много хапчета като по филмите :lol: Тъпа ра'ота знам,ама на 12 кво искаш.
И изпих около 20 хапчета :razz: Ама нищо не ми стана,все пак витамин це.Май че само имах разтройство или нещо от тоя род.Не помня точно :lol:

amnessia
08-15-2010, 11:07
Ха :shock: Недей го прави повече! :D Луда си :razz: аз ако изпия толкова хапчета с алкохол ше умра веднага... изключително слаба имунна система (от много употреба на антибиотици) .

Ми и при мен е така тази година съм изпила 6 различни вида антибиотици, но слава на богу нищо не ми стана хапчетата са много слаби :) ... Един път ще ми се случи да, но втори няма да има ;)! Алкохол повече няма да близна освен ако не е на празник и тогава ще е само по една глъдка! :)

Аз в годината около 6 пъти боледувам..много е гадно :x и се се тъп4а с антибиотици :-s така и постепенно отслабвам #-o