PDA

View Full Version : Вина



miroandonow
08-13-2010, 17:21
Абе тука чета разни теми за аналния секс,разни мнения и ми хрумна следното:
"Според вас,кой има вина за това да стане гаф(момичето да се изпусне) след аналния - момичето или момчето?"

mnogoznaikO
08-13-2010, 18:25
Представи си >>> Седим 2мата един срещу друг :) Вадя си онази работа и ти пикая върху дрехите ... кой е виновен , че си мокър ? ти или аз ? :)

Съжалявам за бруталния пример. Нищо лично към автора на темата , просто пример ;)

Princessani
08-13-2010, 19:27
Според мен и двамата.Момиче преди секс трябва да ходи до тоалетна,а също има и правене на клизма.А момчето по време на секс трябва да го вади по бавничко и да не я напъва толкова много.

GreenFairy
08-13-2010, 20:18
Зависи от гледната точка... За момичето- момчето е виновно, защото е простак, не е внимателен и защото не знае какво прави! А за момчето - момичето е виновно, защото е мърла, защото не се е погрижила за себе си преди това и защото не знае какво прави!

miroandonow
08-13-2010, 20:55
Тази тема е нещо подобно на предната ти :lol: Какво стана тогава,нали приятелката ти много я болеше? А сега май се е изпуснала... :lol: :razz: :lol:
Браво,темата кефи :razz:

Ам не съм казвал,че я боли,а че просто и е кофти сядането.А за изпускането,бившата се изпусна.

MarietaS
08-13-2010, 20:57
Не съм се изпускала след анален и дано не се изпускам,но нз защо ми се струва,че момчето ще е виновно.

JakesInsanity
08-13-2010, 21:00
И двамата са виновни - ама НАПЪЛНО. Щото дали ще го направят зависи и от двамата, така че недейте ми прехвърля вина "на момчето", сякаш путката си няма мозък. На мене ми се случи веднъж една и през оная си работа да издаде гаден звук, от тогава спрях да я ближа, кофти. Не знам кво ще стане ако и ми пръдне докато я пляскам отзад. Нещо, което - както повечето неща, завият и от двамата които участват.

Shia
08-15-2010, 13:56
Аз като нр мога да контролирам сама аналния си мускул и след като съм почистена на няколко пъти-вината няма да е в мен,а в неговата прецизност в работата. 8-) 8-) 8-) 8-)

xinfamous
08-17-2010, 09:15
Представи си >>> Седим 2мата един срещу друг :) Вадя си онази работа и ти пикая върху дрехите ... кой е виновен , че си мокър ? ти или аз ?
ХАХАХАХА :razz: :razz:


Някои го правят умишлено момичето да се изпусне.
Ако е с тебе,директно 2 юмрукa в бъбреците и ща източа (;


Момчетата.
Неможе без тая 96' която вече е пробвала всичко и има опит повече от каките и батковците тука :D

Брех тоз форум :grin:

obichamgo
08-17-2010, 09:39
Maceto96 написа:
Момчетата.


Неможе без тая 96' която вече е пробвала всичко и има опит повече от каките и батковците тука

м как..;дд сигорно съм назад с модата щом още не съм правила анален ;дд... :( :D :D :D :D :D :D

Jessie
08-17-2010, 11:53
Представи си >>> Седим 2мата един срещу друг :) Вадя си онази работа и ти пикая върху дрехите ... кой е виновен , че си мокър ? ти или аз ?
ХАХАХАХА :razz: :razz:


Някои го правят умишлено момичето да се изпусне.
Ако е с тебе,директно 2 юмрукa в бъбреците и ща източа (;


Нямаше по-дебилско изказване .... :grin:

Не правя анален, тъй че не ме интересува кой е виновен и кой не.

robertdowney
08-17-2010, 16:32
Момчетата имат 2/3 от вината.Някои го правят умишлено момичето да се изпусне.
И според теб какво целят, много ли им е хубаво да плуват в..... както и да е.
И двамата са виновни- момичето може поне през тоалетната да мине, НАЙ-МАЛКО, а момчето може по-бавно да го вкарва и изкарва... :)

Какво целят ли?Ами много просто - целта им е момичето да бъде унижено!

Теб унижавали ли са те? :razz: :razz: :razz:

по темАТА момичетата разбира се

Awesomness
08-17-2010, 16:33
Момчетата имат 2/3 от вината.Някои го правят умишлено момичето да се изпусне.
И според теб какво целят, много ли им е хубаво да плуват в..... както и да е.
И двамата са виновни- момичето може поне през тоалетната да мине, НАЙ-МАЛКО, а момчето може по-бавно да го вкарва и изкарва... :)

Какво целят ли?Ами много просто - целта им е момичето да бъде унижено!
Ми ти още си давай гъза на произволни индивиди пък после говориш глупости...
Колкото е мъжка вината, толкова е и женска ! Секса е за двама ! Виновните там са и двамата !

MarietaS
08-17-2010, 17:01
Не мога да разбера какво толкоз се нападате едни други.Кажете си мнението и готово...бати коментаторите и критиците!

DarkTemplar
08-18-2010, 08:25
Може би и в двамата.
Подкрепям.

Whoopdedoo
08-18-2010, 08:43
Никой не е виновен, трябва и 2мата да внимават, особено мъжа, жената само трябва да се изчисти... трябва да се изкарва бавно и да се вкарва по същия начин, че да няма пица...

loliii
08-18-2010, 09:14
Момчетата имат 2/3 от вината.Някои го правят умишлено момичето да се изпусне.
Че кой иска да му се изсерат на оная работа? Виждам, че познаваш всякви психопати. :D Иначе помпат ли те докато не се изпуснеш или ти си го правиш нарочно? :D :D

mirchetu
08-18-2010, 13:58
....

xinfamous
08-18-2010, 14:16
Толкова истории има как момчетата го правят умишлено, че вече и име си има процедурата - розов чорап.


Това даже и да го знаех не бих го споделил.Явно доста си е интересувала по темата :-&

whysosad
08-18-2010, 14:21
Ако момичето си е направило клизма преди това... не виждам начин да стане гаф. Независимо колко бързо й го изкарва и колко грубо й го вкарва. Само как звучи...
Затова мисля, че зависи повече от момичето. Дали се е подготвила достатъчно добре.

xinfamous
08-18-2010, 14:45
Ако момичето си е направило клизма преди това... не виждам начин да стане гаф. Независимо колко бързо й го изкарва и колко грубо й го вкарва. Само как звучи...


Права си! Пък и то спецялно на мене не ми е кеф да и го вадя и да и го вкарвам леееека-полееееека все 1 че ще я счупя (; От момата зависи.

miroandonow
08-21-2010, 11:15
Май трябваше да е анкета още в самото начало...?

FunkyBoy
08-21-2010, 18:40
каквото и да стане по време на секс, вина имат, малко или много, всички участници (може да са повече от 2ма 8-) )... аз така го мисля :P

Neutral
08-21-2010, 18:56
Представи си >>> Седим 2мата един срещу друг :) Вадя си онази работа и ти пикая върху дрехите ... кой е виновен , че си мокър ? ти или аз ? :)

Съжалявам за бруталния пример. Нищо лично към автора на темата , просто пример ;)

Той си е виновен ,бе !!
Защо не си се е*ете в правилната дупка вместо да умувате кой за какво бил виновен ?

LDto
08-21-2010, 20:11
Ами според мен и двамата .... едно мнение ме подразни добре де .... 2 са 8-) тъй сега тва за звука през п*****а е вакум и няма срамно в тва вие кат пърдите кат свине и се оригвате по тази логика нетрябва даже да ви целуваме или пък Секс ....


правила съм 3 пъти анален не съм имала гафове,но ме болеше и от тогава аналния ми е :shock: пък нали си имам п*ка за кво да съ пълня дупета с излишни неща .... от там излиза не влиза глоба рядко щастие :D :D :D

Slamdancer
08-21-2010, 20:40
В момичетата :?

miroandonow
08-25-2010, 17:00
9 на 9 ....много странно

0y7ofCon7roL
08-25-2010, 17:48
9 на 9 ....много странно вече е 10 на 9 http://www.pic4ever.com/images/acigar.gif

Stela94
12-31-2010, 08:37
Абе тука чета разни теми за аналния секс,разни мнения и ми хрумна следното:
"Според вас,кой има вина за това да стане гаф(момичето да се изпусне) след аналния - момичето или момчето?"


Момчетата!

DarkTemplar
12-31-2010, 09:59
Толкова истории има как момчетата го правят умишлено, че вече и име си има процедурата - розов чорап.
кАжи ми защо ми пука за чорапа... :D

DarkTemplar
12-31-2010, 15:32
^Не се газирай мацко, Ъпсурт са виновни*. 8)

*за справка парчето "Искам твойто тяло".

Mario95
12-31-2010, 15:35
^Не се газирай мацко, Ъпсурт са виновни*. 8)

*за справка парчето "Искам твойто тяло".
Колега...Не ме занимавай с глупости бе

SwEeTMuFFiN
12-31-2010, 18:26
зависи от обстоятелствата. момчето ако износили. понякога от двете страни но ако не е изнасилване вината е в момичето все пак тя е позволила :booooomb:

NomNomNom
12-31-2010, 18:35
Значи ..

1) От жената се изисква много повече когато става дума за анален секс. А мъжете в повечето случаи не поемат никаква отговорност , само си чукат колкото им е кеф.

2) Само си вкарвате някаква вина тука, като че ли не са ви достатъчно "проблемите" та и съвестта да ви съди за едната простотия (аналният секс и гафовете).

3) Никой май не е коментирал вариантите жена да чука мъж с дилдо или хомосекса.
Ама тук става дума за едно ограничено общество (ограничено го приемайте и в двете му значения)

kiki1991
01-01-2011, 07:01
хаха мн ясно че в момичето ако не е си е напрайла клизма!!!Която е задалжителна.Защо да са и двамата???Когато момичето се е очистило отзад момчето колкото и да го ръга няма какво да стане защото е чиста!!!

christina98877
01-01-2011, 18:57
И всички вие , които коментирате правилили сте анален секс , за да знаете в кого е вината , а чак и спорите :Д :Д



По темата : Момичетата са виновни .. толкова ли е трудно да си направиш клизмата и се кефи след т'ва ....

taratorcho
01-01-2011, 22:28
... хахахааахаха бре преди 3-4 дена чета заглавието на темата "вина" и си мисля за вина --- вино (алкохол и си викам тея модераторите ще я преместат) днеска гледам пак тука, цъкам то за вина (кой е виновен ) :razz: :razz: :razz: :razz: оо0о колко съм прост :razz:

по темата: вината е в двамата, добре ще е момичето да земе да се изсере преди секса, щото колкото и бавно да й го вкарваш, на нея ако са й пълни червата няма значение :? вината може и да е в момчето, защото е груб ... кръста се да не земе верно някой път да земе да ми се изпусне на оная работа ,,, леле добре че е момиче иначе да съм й хвърлил един добър бой, след добрия секс :D :D :D (простете ме за дългия пост) : )))

KokoDjambo
01-01-2011, 22:35
Толкова истории има как момчетата го правят умишлено, че вече и име си има процедурата - розов чорап.
кАжи ми защо ми пука за чорапа... :D


Гадняри!!!

Мацето96,да не са ти го правили бе?Посирала ли си се :D :D :D

А иначе по темата в повечето случаи момичетата са виновни!!!

taratorcho
01-01-2011, 22:40
Толкова истории има как момчетата го правят умишлено, че вече и име си има процедурата - розов чорап.
кАжи ми защо ми пука за чорапа... :D


Гадняри!!!

Мацето96,да не са ти го правили бе?Посирала ли си се :D :D :D

А иначе по темата в повечето случаи момичетата са виновни!!!








:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ... разби ме :razz: :razz: :razz: :razz: .... кво само ебавате момичето бе ... явно е пробвала, за да коментира, сега дали се е насирала :razz: ,,, ще си замълча :D

Stela94
01-01-2011, 23:42
Оффф,ужасни сте!

tanch3t093
01-02-2011, 00:46
Колкото е мъжка вината, толкова е и женска ! Секса е за двама ! Виновните там са и двамата ![/quote] ++

kiki1991
01-02-2011, 05:11
И всички вие , които коментирате правилили сте анален секс , за да знаете в кого е вината , а чак и спорите :Д :Д



По темата : Момичетата са виновни .. толкова ли е трудно да си направиш клизмата и се кефи след т'ва ....

Тъка е съдя по себе си..като спазвам хигиена никога съм нямала проблеми и правя около от година и то много често..имало е и 4-5 дни подред да правя и никога не съм имала проблеми.Изопщо не казвайте че зависи от момчето защото моя приятел го е вкарвал мн бързо и никога е нямало нищо колкото и да е бил бурен секса.Като се прави клизма се прави няколко пъти докато водата не стане чиста!!!Тогава си сигорен че нямаш нищо и каквото и да ти вкарат няма как да се изпуснеш!!!

kiki1991
01-02-2011, 05:12
И всички вие , които коментирате правилили сте анален секс , за да знаете в кого е вината , а чак и спорите :Д :Д



По темата : Момичетата са виновни .. толкова ли е трудно да си направиш клизмата и се кефи след т'ва ....

Тъка е съдя по себе си..като спазвам хигиена никога съм нямала проблеми и правя около от година и то много често..имало е и 4-5 дни подред да правя и никога не съм имала проблеми.Изопщо не казвайте че зависи от момчето защото моя приятел го е вкарвал мн бързо и никога е нямало нищо колкото и да е бил бурен секса.Като се прави клизма се прави няколко пъти докато водата не стане чиста!!!Тогава си сигорен че нямаш нищо и каквото и да ти вкарат няма как да се изпуснеш!!!

kiki1991
01-02-2011, 05:16
Колкото е мъжка вината, толкова е и женска ! Секса е за двама ! Виновните там са и двамата ! ++[/quote]

Пулни глупости ти правиш ли анален и изпускала ли си се когато си си правила преди това клизма???Много хора пишат без да знаят,и без да са сигорни!!!Няма как да си се очистил напълно и след 2 часа кат праиш да се изпуснеш...!Стига сте писали глупости,или поне ако спорите за нещо,на вас да ви се е случило да се изпуснете!

KokoDjambo
01-02-2011, 06:57
Колкото е мъжка вината, толкова е и женска ! Секса е за двама ! Виновните там са и двамата ! ++

Пулни глупости ти правиш ли анален и изпускала ли си се когато си си правила преди това клизма???Много хора пишат без да знаят,и без да са сигорни!!!Няма как да си се очистил напълно и след 2 часа кат праиш да се изпуснеш...!Стига сте писали глупости,или поне ако спорите за нещо,на вас да ви се е случило да се изпуснете![/quote]

Ти май си се изпускала а?Ама що ли ми струва,че се праиш само на момиче?!Някак си момиче да защитава така момчетата не ми се връзва!Пък и в стила на писане на някои твои мнения има разлики - големи.Не ми се търси сега ама като попадна пак ще ти линкна!Или пишете момче и момиче от ника!

kiki1991
01-02-2011, 07:39
KokoDjambo хАХА туй е най голямата глупост коят съм чувала,що си мислиш че защитавам момчетата ???Просто казвам както е!Що ти как мислиш?Че мъжета имат вина за нещо ли?И най-важното е че го казвам от страната на човек който прави анален секс често!!!И кво искаш да кажеш за мненията че съм момче ли ?хахаххх мн грешиш!

Отностно това дали сам се изпускала казах че не съм никога!Затва си казвам и мнението,изопщо не защитавам никого.Ти праиш ли анален секс ???Явно ти си се изпускала щот като гледам много знайш а!!!?

Stela94
01-04-2011, 15:12
Аз мисля,че ако правиш клизма значи трябва аналния секс ,тоест,не ей така да си я правиш когато ти скимне.Четох някъде ,че колкото е полезна толкоз и вредна може да е.
А относно изпускането мисля,че все пак е нормално да се случи и то например ако момчето е по грубо и ако е момичето пък е пило.

SonyaPld
03-03-2011, 05:45
Аз не съм се изпускала ,но мисля,че момчетата имат вина.

Amateur
03-05-2011, 02:08
Princessani мацката се изказа много правилно!!!! {} :*

DevilWish
03-05-2011, 18:33
Според мен и двамата.Момиче преди секс трябва да ходи до тоалетна,а също има и правене на клизма.А момчето по време на секс трябва да го вади по бавничко и да не я напъва толкова много.
Определено.

housse
03-05-2011, 20:30
Абе какво сме ви виновни момчетата, че вие неможете да стискате.

Schneeflocke
03-05-2011, 21:00
Повечето коментари ги пропуснах.

Всеки път е момичето. Тва за споделена вина и груби момчета е глупост.

anonymous768631
03-06-2011, 10:13
Без да исках цъкнах "Момчетата"...

Абсолютно е в момичетата.
Зная за една, която се е изпускала вече. То е ясно, че няма да си каже, но всички я разбраха... Маце96, ти си тази. Ама така е, никой не ви кара в тези малки гъзинки да пускате да ви ебат...

П.П.: Какво е това с чорапа, че терминът не ми е познат?

prinko
03-06-2011, 10:37
ПФФФф в момчетата била вината И ква е вината на момчетата като неможете да стискате ?????

housse се изказа много правилно както и kiki1991 !

Тъй като те се изтърват и са засрамени, и веднага обвиняват момчетата!
Като незнайте кво да правите не давайте да ви ръчкат в гъ*а