PDA

View Full Version : Чувствам се ужасно сама ...



ImNotBroken
08-13-2010, 20:10
Здравейте! Не знам как да започна ... чувствам се сама, въпреки че имам приятели, но имам чувството, че на тях не им пука за мен. Не ми се излиза никъде с никого, сякаш всички са ми омръзнали, а у нас постоянно лежа и си мисля ... Най- добрият ми приятел е гей и постоянно се оплаква от живота, че има проблеми с хората като цяло и че никой не го харесва ... казвал ми е че мога да разчитам на него, но когато му споделя нещо винаги казва, че това е маловажно ... другата ми по- близка приятелка постоянно оглежда момчетата и повтаря колко много искала да си намери гадже, че всички си имали половинки, а само ние сме нямали ... оттова също започвам да се чувствам гадно, защото и на мен ми се иска да си намеря някого ... и аз искам да усетя какво е чувството да си влюбен, да си истински щастлив.... не знам, може да е просто настроение, но исках да споделя...

Благодаря на всички, които отделиха време за темата ми.

Valento
08-13-2010, 20:17
Здравейте! Не знам как да започна ... чувствам се сама, въпреки че имам приятели, но имам чувството, че на тях не им пука за мен. Не ми се излиза никъде с никого, сякаш всички са ми омръзнали, а у нас постоянно лежа и си мисля ... Най- добрият ми приятел е гей и постоянно се оплаква от живота, че има проблеми с хората като цяло и че никой не го харесва ... казвал ми е че мога да разчитам на него, но когато му споделя нещо винаги казва, че това е маловажно ... другата ми по- близка приятелка постоянно оглежда момчетата и повтаря колко много искала да си намери гадже, че всички си имали половинки, а само ние сме нямали ... оттова също започвам да се чувствам гадно, защото и на мен ми се иска да си намеря някого ... и аз искам да усетя какво е чувството да си влюбен, да си истински щастлив.... не знам, може да е просто настроение, но исках да споделя...

Благодаря на всички, които отделиха време за темата ми.

В същото положение съм и аз,така че не се натъжавай..в един момент ще ти налазят момчета кандидати и ще си избираш ....всяко нещо с времето си,не можеме да насилваме нещата!

mArMaLaDkA
08-13-2010, 20:26
Промени си средата. С нарцистични и вечно депресирани хора няма как да ти е весело никога. То не е въпроса ''всяко нещо с времето си'', а да се стегнеш и да почнеш да се завързваш приятелства с много и най-различни хора, да се измъкнеш от черупката си и да спреш да си мислиш за това, което нямаш. Кандидати около теб сигурно има много, просто ти си вечно провесила нос и си забила поглед в асфалта, неспособна да видиш очарованието на другите към теб. И не бързай да се впускаш във връзки - първо се научи да ти е забавно сама със себе си, и да си решаваш проблемите самостоятелно, 'щото е много тягостно да си избиваш проблемите и негативната енергия върху половинката.

JDeel
08-13-2010, 20:31
Наистина, намери някои нови приятели

dimi93
08-13-2010, 20:33
Здравейте! Не знам как да започна ... чувствам се сама, въпреки че имам приятели, но имам чувството, че на тях не им пука за мен. Не ми се излиза никъде с никого, сякаш всички са ми омръзнали, а у нас постоянно лежа и си мисля ... Най- добрият ми приятел е гей и постоянно се оплаква от живота, че има проблеми с хората като цяло и че никой не го харесва ... казвал ми е че мога да разчитам на него, но когато му споделя нещо винаги казва, че това е маловажно ... другата ми по- близка приятелка постоянно оглежда момчетата и повтаря колко много искала да си намери гадже, че всички си имали половинки, а само ние сме нямали ... оттова също започвам да се чувствам гадно, защото и на мен ми се иска да си намеря някого ... и аз искам да усетя какво е чувството да си влюбен, да си истински щастлив.... не знам, може да е просто настроение, но исках да споделя...

Благодаря на всички, които отделиха време за темата ми.


Можеше да говориш с мен, вместо да си правиш фалшиви профили! Щях да престана да ти се оплаквам!

vagarious
08-13-2010, 20:50
Авторке, аз също се чувствам по абсолютно същия начин.Никакво настроение нямам, за да обърна внимание на приятелите си.И най-близките ми от тях знаят как се чувствам и от какво имам нужда, казват, че ме разбират, но по всичко личи, че не е точно така.А внимание от тях имам,поддържаме си контактите, но просто не ми се излиза и им обръщам внимание, просто защото ми е съвестно да ги зарежа изведнъж и после хоп- пак да съм в играта.Сърдят ми се, упрекват ме, но на мен така ми е по-добре.Имам нужда от усамотение.Даже вкъщи се чувствам не на място..всичко ми омръзна.Оф нз ... знам само, че много добре те разбирам .....

ForzaFelipe
08-13-2010, 20:59
Аз съм в почти същото положение,много е гадно,все едно завинаги ще си останеш самотен и ще ти дам съвета който ми дадоха и ми помогна.

Не мисли за това.Всеки човек се нуждае от себе си.Никой друг не му е нужен.Е сега не казвам да зарежеш всички и да го удариш соло.Казвам щом си здрава значи всичко е ок :) усмихни се на живова и той ще ти се усмихне

Ако пък толкова ти трябва някой да споделян неща и да ти помогне пиши ми,аз с удоволствие помагам на "изгубени души" и се опитвам да помогна на когото с каквото мога :)

truculent
08-13-2010, 21:15
другата ми по- близка приятелка постоянно оглежда момчетата и повтаря колко много искала да си намери гадже, че всички си имали половинки, а само ние сме нямали ... оттова също започвам да се чувствам гадно, защото и на мен ми се иска да си намеря някого ... и аз искам да усетя какво е чувството да си влюбен, да си истински щастлив.... не знам, може да е просто настроение, но исках да споделя...

Благодаря на всички, които отделиха време за темата ми.

Незнам дали може да има друга причина.. Намери си приятел \:D/

HandOFDooM
08-13-2010, 21:28
Промени си средата. С нарцистични и вечно депресирани хора няма как да ти е весело никога. То не е въпроса ''всяко нещо с времето си'', а да се стегнеш и да почнеш да се завързваш приятелства с много и най-различни хора, да се измъкнеш от черупката си и да спреш да си мислиш за това, което нямаш. Кандидати около теб сигурно има много, просто ти си вечно провесила нос и си забила поглед в асфалта, неспособна да видиш очарованието на другите към теб. И не бързай да се впускаш във връзки - първо се научи да ти е забавно сама със себе си, и да си решаваш проблемите самостоятелно, 'щото е много тягостно да си избиваш проблемите и негативната енергия върху половинката.

ReaDy
08-13-2010, 21:54
А то значи за тебе съм писал песен...

Да не си някое emo-metal ? :D
Намери си просто нови приятели...

tuzaro
08-13-2010, 22:01
Здравейте! Не знам как да започна ... чувствам се сама, въпреки че имам приятели, но имам чувството, че на тях не им пука за мен. Не ми се излиза никъде с никого, сякаш всички са ми омръзнали, а у нас постоянно лежа и си мисля ... Най- добрият ми приятел е гей и постоянно се оплаква от живота, че има проблеми с хората като цяло и че никой не го харесва ... казвал ми е че мога да разчитам на него, но когато му споделя нещо винаги казва, че това е маловажно ... другата ми по- близка приятелка постоянно оглежда момчетата и повтаря колко много искала да си намери гадже, че всички си имали половинки, а само ние сме нямали ... оттова също започвам да се чувствам гадно, защото и на мен ми се иска да си намеря някого ... и аз искам да усетя какво е чувството да си влюбен, да си истински щастлив.... не знам, може да е просто настроение, но исках да споделя...

Благодаря на всички, които отделиха време за темата ми.


Можеше да говориш с мен, вместо да си правиш фалшиви профили! Щях да престана да ти се оплаквам! ти ли си педала мейна, баx та в лудия

truculent
08-13-2010, 22:07
Здравейте! Не знам как да започна ... чувствам се сама, въпреки че имам приятели, но имам чувството, че на тях не им пука за мен. Не ми се излиза никъде с никого, сякаш всички са ми омръзнали, а у нас постоянно лежа и си мисля ... Най- добрият ми приятел е гей и постоянно се оплаква от живота, че има проблеми с хората като цяло и че никой не го харесва ... казвал ми е че мога да разчитам на него, но когато му споделя нещо винаги казва, че това е маловажно ... другата ми по- близка приятелка постоянно оглежда момчетата и повтаря колко много искала да си намери гадже, че всички си имали половинки, а само ние сме нямали ... оттова също започвам да се чувствам гадно, защото и на мен ми се иска да си намеря някого ... и аз искам да усетя какво е чувството да си влюбен, да си истински щастлив.... не знам, може да е просто настроение, но исках да споделя...

Благодаря на всички, които отделиха време за темата ми.


Можеше да говориш с мен, вместо да си правиш фалшиви профили! Щях да престана да ти се оплаквам! И*аму мамата тос на намери

babity
08-13-2010, 23:08
Здравейте! Не знам как да започна ... чувствам се сама, въпреки че имам приятели, но имам чувството, че на тях не им пука за мен. Не ми се излиза никъде с никого, сякаш всички са ми омръзнали, а у нас постоянно лежа и си мисля ... Най- добрият ми приятел е гей и постоянно се оплаква от живота, че има проблеми с хората като цяло и че никой не го харесва ... казвал ми е че мога да разчитам на него, но когато му споделя нещо винаги казва, че това е маловажно ... другата ми по- близка приятелка постоянно оглежда момчетата и повтаря колко много искала да си намери гадже, че всички си имали половинки, а само ние сме нямали ... оттова също започвам да се чувствам гадно, защото и на мен ми се иска да си намеря някого ... и аз искам да усетя какво е чувството да си влюбен, да си истински щастлив.... не знам, може да е просто настроение, но исках да споделя...

Благодаря на всички, които отделиха време за темата ми.

В същото положение съм и аз,така че не се натъжавай..в един момент ще ти налазят момчета кандидати и ще си избираш ....всяко нещо с времето си,не можеме да насилваме нещата!

На теб точно мога бързо да ти реша проблемите. :-P :D :D :D

pentxayc
08-13-2010, 23:13
iskam палачинки

7227
08-14-2010, 06:33
И аз съм в такова положение,ама какво да умирам ли?Няма да е все така.Намери си някакво занимание,което ти харесва,не се затваряй,излизай и приятел ще се намери..ама той няма да те намери у вас. :-D

GossipGirl89
08-14-2010, 08:48
Настройте си по-оптимистично към живота. Вие сте се сдухали отвсякъде, постоянно мислсите за това колко сте сами, как нямате гадже и как едва ли не света ви е крив... Гледайте с усмивка на всичко. Това че за момента нямате половинки или подходящи приятели не значи, че цял живот ще е така. Завързвайте нови контакти, запознавайте си с нови хора - бъдете по-отворени към живота. Гаджетата рано или късно сами ще си дойдат, но приятелите вие си ги избирате. Преценявайте по-добре хората, с които да общувате :)

ReaDy
08-14-2010, 08:56
Настройте си по-оптимистично към живота. Вие сте се сдухали отвсякъде, постоянно мислсите за това колко сте сами, как нямате гадже и как едва ли не света ви е крив... Гледайте с усмивка на всичко. Това че за момента нямате половинки или подходящи приятели не значи, че цял живот ще е така. Завързвайте нови контакти, запознавайте си с нови хора - бъдете по-отворени към живота. Гаджетата рано или късно сами ще си дойдат, но приятелите вие си ги избирате. Преценявайте по-добре хората, с които да общувате :)

Абсолютно.

xinfamous
08-14-2010, 09:18
Мисля че започваш да имаш ранни признаци на депресия..И аз бях така в началото и за жалост не потърсих решение на време и нещата се влошиха..ся съм мн sad 8)

ForzaFelipe
08-14-2010, 10:01
Ква депресия бе,това се нарича пубертет :D :D Всеки 14-18 че и отгоре се чуства така понякога.Ей тъй скимва ти ебахти къф съм крачул и то самотен :D То ако не се чустваш веднъж в месеца така значи нещо си се развалил :razz: :razz:

sonsta
08-16-2010, 19:53
iskam палачинки

ела ще ти направя :D :D :D :razz: :razz:

xinfamous
08-16-2010, 23:00
Ква депресия бе,това се нарича пубертет :D :D Всеки 14-18 че и отгоре се чуства така понякога.Ей тъй скимва ти ебахти къф съм крачул и то самотен :D То ако не се чустваш веднъж в месеца така значи нещо си се развалил :razz: :razz:

Момата споделя че се чувства така по-често.

radeberger
08-16-2010, 23:11
И аз понякога се натъжавам и размишлявам за разни неща , но за 1-2 дни ми минава . Най - вече ми се случва през късната есен като е някак мрачно навън ..

Ще се оправиш ;)