PDA

View Full Version : Мнение от момче



barbi7a
08-14-2010, 09:58
Здравейте искам мнение на момчета или мъже понеже мсиля, че по тази тема те са по- компетентни.
С приятеля ми сме от 1 год. и 6 месеца заедно и сме постоянно заедно само двамата излизаме, много рядко той излиза с приятели. Кога излизаме и видиме някой мой бивш приятел той полудява много се ядосва, става нервен и почва на мен да си го изкарва, а аз нито говоря с тях нито ги поздравявам дори си обръщам главата на другата страна. От около 3 4 месеца това става нетърпимо и преди се дразнеше щом ги види, но не беше както сега. Винаги е бил мил дори когато аз съм го обиждала той нищо не е казвал. А от това време (3 4 месеца) насам ме обижда когато се ядоса вика ми упреква ме за миналото ми. Съжелявам и аз, но не мога да го поправя. Почти всеки ден ме разплаква и наранява като се държи така хладно с мен. Преди постоянно ми казваше колко ме обича постоянно ме целуваше и прегръщаше, а напоследък само за чао ме прегръща и целува и ми отговори като го попитах какво има не му било до целувки в тея горещини. Моля ви кажете защо е това държание дали не ме обича вече или какво? Благодаря ви предварително! :cry:

dunce
08-14-2010, 10:33
Трябва да му покажеш, че не си някоя мижитурка, която ще понася обиди и грубости и то от авера си, вдигни скандал някой път и му кажи, че ако не се оправи ще го режеш без изобщо да ти мигне окото. Това те съветвам, защото от това което прочетох, всичко е без причина.
Отначало може да се отдръпне, но след време ще те потърси, ако наистина те харесва.

radeberger
08-14-2010, 10:45
А той от къде знае , че са ти бивши приятели след като не ги поздравяваш .
Мисля , че просто когато една връзка стане по-продължителна започвате да се приемате за даденост . Двамата започвате да се показвате и от лошата страна . Поговорете си сериозно за това . :)

eXxXciTeD
08-14-2010, 10:55
Пффф... утре ще почне да ти проверява телефона, да те разпитва каде си била еди кога си познаваш ли тоя и оня, ама откъде... недей да го позволяваш това ама хич, кажи му че си с него, но животът ти нито се е въртял, нито ще се върти само и единствено около него, кажи му че не си му собственост и ако иска да го разбере, ако ли не не вярвам да искаш да продължава всичко така...

truculent
08-14-2010, 11:44
Нз но според мен ви трябва малко време разделени :(

RomantiCBoY
08-14-2010, 11:50
На колко години си ?

ReaDy
08-14-2010, 11:53
Тоя е мноо тъп.Сериозно.Разкарай го щом те обижда...лол аз никога не бих си позволил да обидя приятелката си зариди бившите и гаджета...

m1nik
08-14-2010, 12:26
Има нещо, което не ти казва и повярвай ми тук няма да го разбереш. Седни и поговори с него - и му кажи точно това което си мислиш.

Iria
08-14-2010, 16:15
Е как така ще те обижда? Как ще стоиш с някого, който дори не те уважава? Ако съм на твое място бих го зарязала.. :) Друг вариант е да говориш с него и да му кажеш, че не желаеш да те обижда и упреква за миналото, така или иначе сега си с него. Той няма смисъл да се меси в стари неща.

tuzaro
08-14-2010, 17:07
кажи кво ти е било миналото майна

BlackCross
08-14-2010, 17:40
Не може просто ей така да ти вика :) поговори с него попитай го дали има проблеми с които ти можеш да му помогнеш. :) Желая ти успех!

bratignat
08-14-2010, 17:40
Време ти е да отлетиш от неговата компания .... По една или друга причина не те харесва. Не се и опитвайд а го впечатляваш. Давай напред.

Elenichkaa
08-14-2010, 19:48
първо-момиче съм
пт: за какво изобщо се замисляш???? не би трябвало да му ПОЗВОЛЯВАШ изобщо да се държи така,камо ли да го търпиш! :-o

deqngeorgiev
08-15-2010, 11:25
това държание е само когато срешнете твои бивш или попринцип ? ако е попринцип има нещо коет не му харесва ако е когато срещнете твой бивш е много ревнив :)

ForzaFelipe
08-15-2010, 11:53
Ами незнам какво ти е миналото,но да те разплаква всеки ден почти...може би ви трябва малко време разделени ако и тогава продължава така значи вече не сте един за друг.

VinDiesel
08-15-2010, 11:54
Нещо сте се изхабили,щом ти отговаря така за целувките....Имаш ли желание,жега студ,безпаричие,проблеми,н ма да се държиш така.Поговори с него и се изяснете,до къде сте я докарали и в бъдеще има ли смисал,така да продължавате.Успех!

barbi7a
08-15-2010, 14:16
Само когато види мой бивш се държи така. Не му е приятна тази тема болна му е. Казах му че те не означават нищо за мен и не са означавали, именно той ме научи да обичам, с него разбрах какво е любов. Аз съм много чувствителна и при най- малката обида или хладно държание плача. Държи се така около половин 1 час след това му минава не е постоянно... Но нз как да го тълкувам това преди беше толкова мил и нежен и като ги видеше не се дразнеше толкова или просто го прекриваше доста умело, никога не ми беше правил скандали и т.н. Много ви благодаря! :)

Nevyzmutim
08-15-2010, 14:24
Следващия път като се опита да ти вдигне такъв скандал - направи го ти. Ако не разбере, че те наранява по този начин, ще става все по-лошо с всеки изминал ден.

umri
08-15-2010, 14:45
Това, че се ядосва като види твой бивш е комплекс, ниска самооценка и слабо самочувствие.

Ако търсиш мнение... най-добре се разделете. На тая възраст трябва да правиш много нови запознанства, да си с различни момчета, а не да се задомяваш с някой мръшляк. След време цял живот ще трябва да търпиш някой пяница, живей докато имаш възможност. Аз чак немоа да си представа да съм една седмица всеки ден с едно момиче, камоли ГОДИНА И ПОЛОВИНА КОПЕЛЕ.

TheJin
08-15-2010, 15:31
Предполагам един сериозен разговор би хвърлил малко повечко светлина върху връзката ви.. :)

nimfernal
08-15-2010, 15:46
Според мене си сгафила некъде ... земете си поговорете

Iria
08-15-2010, 19:29
Според мене си сгафила некъде ... земете си поговорете

Защо тя да е сгафила? Той я обижда и разплаква... А ако съм с бъдещо гадже, бих поздравила бившия си приятел. К'во право има той да и държи сметка?