PDA

View Full Version : My dick



onlyCSKA
08-14-2010, 12:30
Здравейте! От около месец гледам като съм в ерекция на кура имам едни грапави на главичката, ама такива не навсякъде, ами по към тялото, и отдолу под главичката има пак едни като бели точици, знаете ли какво е и ако е някаква болест, какво да взема за да се излекува, сигурно е от плажа, защото там бях по-често гол :oops:

Paramour
08-15-2010, 09:12
Отиди на лекар?

Claymore
08-15-2010, 15:50
Ъмм...може да е защото не съм разбрала, но има вероятност да е кожно раздразнение. Може да се развие по цялото тяло, зависи то вида на раздразнението. Забелязвал ли си да ги имаш някъде другаде по тялото освен на половия си член?

xrusinka
08-15-2010, 17:34
Иди на лекар ... :)

onlyCSKA
08-26-2010, 12:24
Сори за късния отговор, но да кажа, начи само околко главичката нямам другаде по тялото и незнам от какво е :( Кажете при кой доктор да отида или някакво лекарство за самолечение. :)

kalpazanka
08-26-2010, 12:27
Всеки, който препоръча медикамент за самолечение, ще си изпроси бан!
Авторе, хващай си онова там и се консултирай с уролог. Може да са РРР, но може и да е нещо полово предавано.

onlyCSKA
08-26-2010, 12:33
Приятелката ми няма нищо, само аз :/ И къде има Урлози в София, но такива който са квалифицирани и знаят какво говорят.

LipSy
08-26-2010, 13:10
Посети лекар. Може да се е получило някакво раздразнение!

krizko
08-26-2010, 23:13
Всеки, който препоръча медикамент за самолечение, ще си изпроси бан!
Авторе, хващай си онова там и се консултирай с уролог. Може да са РРР, но може и да е нещо полово предавано.

А това ППП с какво се маже? Чувал съм, че със Окси, но нито знам какво представлява, нито от къде да го купя. Един приятел има такъв проблем и е страшно притеснен, че няма да може да води нормален полов живот. Искам да му помогна.

Claymore
08-27-2010, 09:30
Твоят приятел като е притеснен да отиде на уролог. Не е лекар и не знае какво му има с точност, че да предприема самолечение!!!

krizko
08-27-2010, 09:57
Има му PPP, но в най-слабата фаза. Не е като на картинките в нета. PPP-тата са му много по-слабо развити и по-малко на брой. За това се интересувам с какво мазило се мажат. Моля някой, които ги е излекувал или поне знае как става да помага. Благодаря предварително. :)