PDA

View Full Version : Моля ви...ако може помогнете



bro0talGirl
08-14-2010, 15:21
Здравейте,
моля ако може да ми дадете някакви съвети какво да направя! :(
Значи... има едно момче от миналото ми у-ще,което от доста време е лудо влюбено в мен и не се спира пред нищо за да тръгнем. Предлагал ми е над 20 пъти и съответно аз и двайсетте не приех,не спира да ми праща СМС-си и да ми досажда с глупостите си.Та...работата е там,че аз си имам наистина сериозно гадже,с което съм вече от 7 месеца и много държим един на друг. Страх ме е да споделя на гаджето си за този нахалник,защото ще стане наистина ужасен скандал и се притеснявам да не се стигне до побоища и други такива идиотщини,от които някой може да пострада и още повече,че гаджето ми може да си навлече доста проблеми,а аз не искам да страда заради мен.Не знам вече какво да направя,защото наистина опитах всички възможни варианти за да го разкарам без никой да разбере,но той не се отказва-като се започне от заплахи до молби да ме остави да си живея живота....Наистина искам да го разкарам.
Ще съм ви благодарна ако ми дадете някоя идейка
:cry:
Мс предварително :)

w0sh
08-14-2010, 15:28
кажи му, че си фригидна лезбийка.

tarlyo
08-14-2010, 15:48
Развикай му се, че е ебати грозния нещастник, никога няма да го обичаш и ако не спре да те тормози ще се обадиш в полицията. :razz:

mnogoznaikO
08-14-2010, 15:57
Кажи му , че не го харесваш и няма да се получи и че ако пак продължи да те заплашва , ще си навлече проблеми (с приятеля ти) :)

bro0talGirl
08-14-2010, 16:05
Развикай му се, че е ебати грозния нещастник, никога няма да го обичаш и ако не спре да те тормози ще се обадиш в полицията. :razz:


Да ти кажа... до такава степен съм го хранила,че чак някой може да си помисли,че съм отраснала в някое селце... човека стоеше насреща ми и ми викаше,че съм сладка като съм ядосана :smt071 :smt071 #-o

tarlyo
08-14-2010, 16:07
Развикай му се, че е ебати грозния нещастник, никога няма да го обичаш и ако не спре да те тормози ще се обадиш в полицията. :razz:


Да ти кажа... до такава степен съм го хранила,че чак някой може да си помисли,че съм отраснала в някое селце... човека стоеше насреща ми и ми викаше,че съм сладка като съм ядосана :smt071 :smt071 #-o
Е такива са за бой само :-x

bro0talGirl
08-14-2010, 16:07
кажи му, че си фригидна лезбийка.

Казах му,че съм хермафродит,ама той не се върза мн...все пак ме следи от година и половина вече

Iria
08-14-2010, 16:11
Щом не искаш да казваш на приятеля си, кажи на някой добър приятел да си поговори с него. :)

BlackCross
08-14-2010, 17:48
Поредния досадник кажи на приятеля си да го сплаши малко ,а не да дига скандал и малко там да го потупа естествено ,ако е по-силен. ;)

teddyx33
08-14-2010, 17:54
Пребий го ти.С токове е най-ефектно.