PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет...Как да постъпя



withdrawsmoke
08-14-2010, 16:07
Значи много се чудих дали да пуна темата но все пак любопитството ми надделя.Има едно готино момиче с което преди много години си играехме заедно,защото бяхме в един квартал,но непомня добре(защото беше отдавна) със семейството и се преместиха...Минаха години по точно около 7-8 и започнах пак да я виждам в квартала ми , в един и същи автобус бяхме буквално на 1 седалка растояние,но не говорехме,аз мислех че не ме помни..... Оначе забелязах няколко пъти докато аз съм навън баба й я кара с колата и тя винаги ме поглежда и ми се усмихва, ето днес минаха с колата си покраи мен тя се завъртя и гледаше назад за да ме види и след това забелязах (колкото и да е странно ) отражението и в страничното огледало, отново гледаше мен. Знам каде живее в квартала ми,но от чисто любопитство какво да направя да утида до утях или (обаче много ме е срам като се замисля това да направя) Но проблемът е че е 1 година по голяма от мен на 17 е а аз съм на 16 .... ??? някакви съвети ?

(много зле е написано и неграмотно,Извинявам се за което ...пиша го наистина много бързо. )

InloveAgain
08-14-2010, 17:39
Ами какво лошо има.Отиди, кажи и кой си,нищо,че знае :-D .Излезте да се видите,все ще имате какво да си говорите,пък и би било интересно.А пък оттам насетне каквото стане :).

mnogoznaikO
08-14-2010, 17:48
Хубаво е когато след време се срещнеш с стар приятел. Потърси я или я заговори когато я видиш :) Сигурен съм , че ще ви стане приятно :)

teddyx33
08-14-2010, 17:57
На твое място ,ако пак я засега бих и казала нещо от сорта..
"Извинявай ама ми изглеждаш адски позната.Холивудска звезда ли си или преди време беше в моя квартал?"
хаха.

awesomesheepy
08-14-2010, 18:27
Нищо не ти пречи,като я видиш пак,да идеш да и се представиш,тя ще те познае,едва ли ще те забрави де.
смисъл..щом те е заглеждала,може да се е сетила за нещо преди. ( :
И такова,не седи като пън пред нея. 8-)

withdrawsmoke
08-14-2010, 18:31
Нищо не ти пречи,като я видиш пак,да идеш да и се представиш,тя ще те познае,едва ли ще те забрави де.
смисъл..щом те е заглеждала,може да се е сетила за нещо преди. ( :
И такова,не седи като пън пред нея. 8-)

е да де ама не излиза не съм я виждал.... та какво да правя ?

mnogoznaikO
08-14-2010, 18:38
Нищо не ти пречи,като я видиш пак,да идеш да и се представиш,тя ще те познае,едва ли ще те забрави де.
смисъл..щом те е заглеждала,може да се е сетила за нещо преди. ( :
И такова,не седи като пън пред нея. 8-)

е да де ама не излиза не съм я виждал.... та какво да правя ?


Все някой твой познат , знае лъде живее момичето. Отиваш , чукаш (имам предвит на вратата) и се представяш на момичето кой си :)

withdrawsmoke
08-14-2010, 19:19
Нищо не ти пречи,като я видиш пак,да идеш да и се представиш,тя ще те познае,едва ли ще те забрави де.
смисъл..щом те е заглеждала,може да се е сетила за нещо преди. ( :
И такова,не седи като пън пред нея. 8-)

е да де ама не излиза не съм я виждал.... та какво да правя ?


Все някой твой познат , знае лъде живее момичето. Отиваш , чукаш (имам предвит на вратата) и се представяш на момичето кой си :)

И аз знам каде живее и баба и познава майка ми, един път баба и ме докара до вкъщи и ми каза че тя е казала: Нйе с него се возим в 1 автобус и го хваща от центара,но се чудя каде учи...
През 10 къщи е тя е точно на края на квартала, обаче как да утида да званна на вратата или ако баба и и майка и са отвън какво да кажа ? Каде е **** може ли да излезе и после забивам.

BlackCross
08-14-2010, 19:52
Покани я на кафе и поговорете...

Elenichkaa
08-14-2010, 19:54
мен би ме било срам да званя на вратата 8-)
може би трябва първо да си измислиш причина
не просто да отидеш и да кажеш:"хей ти мен помниш ли ме?" 8-)
Сега сериозно....отиди и кажи на бабай че майка ти те праща за нещо...измисли нещо,знам ли....(открадни писмо от пощенската им кутия и после кажи,че по погрешка са го оставили у вас 8-) )
и като влезнеш вътре заговори момичето и заговори за детството ви......
ако имам др идеи ще ти пиша ;)

mnogoznaikO
08-14-2010, 20:26
мен би ме било срам да званя на вратата 8-)
може би трябва първо да си измислиш причина
не просто да отидеш и да кажеш:"хей ти мен помниш ли ме?" 8-)
Сега сериозно....отиди и кажи на бабай че майка ти те праща за нещо...измисли нещо,знам ли....(открадни писмо от пощенската им кутия и после кажи,че по погрешка са го оставили у вас 8-) )
и като влезнеш вътре заговори момичето и заговори за детството ви......
ако имам др идеи ще ти пиша ;)

не го слушай .. вкавай широка усмивка , високо настроение и всичко ще е ок ;)

Ако си сиг , че те е познала може да и кажеш. Чукаш , тя излиза , ти се усмихваш и й казваш : Не се прави , че не ме познаваш , обличай се и да ходим на кафе да те видя как я караш , че отдавна не сме се виждали :)

withdrawsmoke
08-15-2010, 08:54
мен би ме било срам да званя на вратата 8-)
може би трябва първо да си измислиш причина
не просто да отидеш и да кажеш:"хей ти мен помниш ли ме?" 8-)
Сега сериозно....отиди и кажи на бабай че майка ти те праща за нещо...измисли нещо,знам ли....(открадни писмо от пощенската им кутия и после кажи,че по погрешка са го оставили у вас 8-) )
и като влезнеш вътре заговори момичето и заговори за детството ви......
ако имам др идеи ще ти пиша ;)

не го слушай .. вкавай широка усмивка , високо настроение и всичко ще е ок ;)

Ако си сиг , че те е познала може да и кажеш. Чукаш , тя излиза , ти се усмихваш и й казваш : Не се прави , че не ме познаваш , обличай се и да ходим на кафе да те видя как я караш , че отдавна не сме се виждали :)

Добри идей, ама мен лично доста ме е срам да утида и да званя на вратата.Сигурен съм че ме познава щом е говорила с баба си за мен и щом ме заглежда винаги,обаче е 1 година по голяма от мен,едва ли би била с мен повече от приятел.Вчера минах уж случаино пред утях и бяха навън баба и ме погледна и тя сащо ама аз срам и се направих на разсеян...Та какво да правя стига ми само да излезем из квартала дето се вика за 10 мин. да се видим.

mnogoznaikO
08-15-2010, 09:10
Така повече те хваща срам , като ги правиш тези работи. Достатъчно си закъснял , НО НИЩО НЕ Е ЗАГУБЕНО. Щом казваш , че те е познала няма страшно. Все пак искаш отново да сте приятели нали ? направи нещо по въпроса.... ТИ МЪЖ ЛИ СИ ИЛИ ПУ*КА А ?! Я ОТИВАЙЙЙЙЙ 8)

soul1199
08-15-2010, 12:27
отиди пи нея и я заговори