PDA

View Full Version : Проблем...



P4RAd0X
08-14-2010, 17:01
Още от малък , не ми върви с момичетата(не че съм много голям де - 14 години 8-) )...До сега не съм имал приятелка (звучи ми банално използването на думата "гадже") ... винаги става така , че момичетата , които харесвам ме мразят , след като разберат ... И така си изминават годините и аз си съм все още самотен... Основното нещо , което ме тормози и заради него пиша темата е последното момиче , което ми завъртя главата.Тъкмо когато си мислех , че тя е перфектната стана така , че ми каза , че нямам шанс нея . Първоначално тръгна добре имаще много момети , в които сме оставали сами и тя се държи странно (като че ли ме харесва , но я е срам да го покаже) , но в последно време започна да ме отбягва ... на 2-3 пъти я засякох с друго момче , отново попаднахме в една и съща компания , но тя не ми обръщаше внимание , както преди... След всико това реших да "действам" и резултата както винаги един и същ - No Chance ...Вече около месец се тормоза , не мога да я забравя ... мисля постоянно за нея и като я вида с другото момче ми става гадно... :( Лошото е че още и се надявам , макар да не го искам... всичко ми е объркано сега и незнам какво да правя и ви моля за помощ :) .

П.С. Казват , че "любовта идва отново" , и аз съм на това мнение и очаквам следващата любов...

loliii
08-14-2010, 17:09
Първо да те успокоя. Чудех се наистина ли днешното поколение е толкова развратно и всички се е*ат на по 13... пък да не говорим за гаджета... Но всъщност осъзнах, че ДА, има и такива, но честно казано повечето само се хвалят. 50-60 % та и отгоре не са се целували до 15-16-годишна възраст. Това, че си измислят и се филмират не трябва да те комплексира. А относно момичетата - значи според твоите думи като разберат, че ги харесваш и почват да те отбягват. Еми момичетата са така. Те и момчетата са така май. Когато получат каквото са търсили им омръзва. Дори на мен когато едно момче постоянно ми се сваля, досажда ми и е толкова настойчив, на мен ми става противен. Трябва да си по-дръпнат, по-спокоен. Колкото повече се дърпаш, толкова повече ще ти се лепят. Не отивай веднага при някое момиче и да му казваш "здравей, харесвам те, ще напарвя всичко за теб!". Бъди по-мистериозен. А относно онова момиче, като си го видял с друг не се опитвай.

Jumbie483
08-14-2010, 17:11
Няма за къде да бързаш. Цял живот имаш пред себе си. Това, че на 14 нямаш голям успех с момичетата, не означава нищо. Порасни още малко и ще видиш как нещата ще се оправят сами. ;)

InloveAgain
08-14-2010, 17:29
Всичко става с времето.Не се ядосвай,че не се е получило.
Пък и според мен на тези години нещо истинско така или иначе не може да има.. :).

mnogoznaikO
08-14-2010, 17:31
Пиши ми на скайп: pua_92
Ако преценя , че си свястно момче , ще ти помогна отностно момичетата и ще ти дам сайт , който ще преобърне представите ти за тях и ще те научи на много неща :)

loliii
08-14-2010, 17:32
Всичко става с времето.Не се ядосвай,че не се е получило.
Пък и според мен на тези години нещо истинско така или иначе не може да има.. :).
Че кой търси нещо истинско? В пуберска възраст всички се влюбваме и разлюбваме колкото да си начешем крастата. Никой не очаква нищо истинско, всичко е заради секса, квото и да си говорим.

teddyx33
08-14-2010, 17:33
Пиши ми на скайп: pua_92
Ако преценя , че си свястно момче , ще ти помогна отностно момичетата и ще ти дам сайт , който ще преобърне представите ти за тях и ще те научи на много неща :)
wtf?

Naive
08-14-2010, 17:33
Защо се чувстваш самотен? Нужно ли е да имаш приятелка, за да не ти е самотно? Влагай енергията/чувствата си някъде другаде.

На 14 си, тепърва 'идват' трепетите, няма закъде да бързаш и да се отчайваш, че си сам.))

InloveAgain
08-14-2010, 17:34
Всичко става с времето.Не се ядосвай,че не се е получило.
Пък и според мен на тези години нещо истинско така или иначе не може да има.. :).
Че кой търси нещо истинско? В пуберска възраст всички се влюбваме и разлюбваме колкото да си начешем крастата. Никой не очаква нищо истинско, всичко е заради секса, квото и да си говорим.

Мисълта ми беше,че не може да очаква сериозна връзка на тези години .. та затова нищо не губи и да не бърза.

SemperFidelis
08-14-2010, 17:58
Пиши ми на скайп: pua_92
Ако преценя , че си свястно момче , ще ти помогна отностно момичетата и ще ти дам сайт , който ще преобърне представите ти за тях и ще те научи на много неща :)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

mnogoznaikO
08-14-2010, 18:01
Пиши ми на скайп: pua_92
Ако преценя , че си свястно момче , ще ти помогна отностно момичетата и ще ти дам сайт , който ще преобърне представите ти за тях и ще те научи на много неща :)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:


Много ти е смешно , но ако те изправя наживо пред момиче , ще видим кой на кой се смее ;) Като не разбираш , мълчи ! Айде да не спамим излишно :)
Може и момиче да си ама не ме интересува :]

Chicharito
08-14-2010, 18:02
Пхахахаха абе момченце на 14 ми говори за следваща любов :razz: къде бягате и говорите за любов всички 13-14 годишни :D аре успокой се ще ти дойде времето и на тебе,нидей бърза :D

tarlyo
08-14-2010, 18:05
Пиши ми на скайп: pua_92
Ако преценя , че си свястно момче , ще ти помогна отностно момичетата и ще ти дам сайт , който ще преобърне представите ти за тях и ще те научи на много неща :)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:


Много ти е смешно , но ако те изправя наживо пред момиче , ще видим кой на кой се смее ;) Като не разбираш , мълчи ! Айде да не спамим излишно :)
Може и момиче да си ама не ме интересува :]
Казанова :razz:

Chicharito
08-14-2010, 18:07
Пиши ми на скайп: pua_92
Ако преценя , че си свястно момче , ще ти помогна отностно момичетата и ще ти дам сайт , който ще преобърне представите ти за тях и ще те научи на много неща :)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:


Много ти е смешно , но ако те изправя наживо пред момиче , ще видим кой на кой се смее ;) Като не разбираш , мълчи ! Айде да не спамим излишно :)
Може и момиче да си ама не ме интересува :]
Казанова :razz:
Казанова ряпа да яде :razz: :razz: :D

Reaper93
08-14-2010, 19:30
Пиши ми на скайп: pua_92
Ако преценя , че си свястно момче , ще ти помогна отностно момичетата и ще ти дам сайт , който ще преобърне представите ти за тях и ще те научи на много неща :)

Сайта да не е този --> цъкни! (http://www.bgpua.com/)

Няколко пъти съм му засичал рекламата в замунда, има интересни раоти 8-) 8-)

mnogoznaikO
08-14-2010, 20:14
Пиши ми на скайп: pua_92
Ако преценя , че си свястно момче , ще ти помогна отностно момичетата и ще ти дам сайт , който ще преобърне представите ти за тях и ще те научи на много неща :)

Сайта да не е този --> цъкни! (http://www.bgpua.com/)

Няколко пъти съм му засичал рекламата в замунда, има интересни раоти 8-) 8-)


Един , от няколкото български сайта . Ако трябва да ги подредя , този е чак на 3то място :grin: