PDA

View Full Version : Въпрос: ЕЕфектът на пеперудата?



MiZzBl0ndiE
08-14-2010, 18:59
Имам въпрос към всичи, които са гледали ефектът на пеперудата и с двата края: В единия край излиза, че Евън никога не се е раждал, нали? :shock: :?

SuperBadSuperFresh
08-14-2010, 20:26
Той така си го направи никога да не се е раждал.Мен другия край ми хареса повече :D

MiZzBl0ndiE
08-16-2010, 08:10
На мен също. =)) :grin:

TrustNobody
08-16-2010, 09:35
има и край как се самоубива в корема на майка си.за него ли говорите?брутален е. 8-)

gabi_94
08-16-2010, 10:42
Добре де, аз отдавна го гледах, но нямам спомен за край със самоубиване в корема на майка си...нещо съм пропуснала ли...не знам. Нали той като беше дете каза на момиченцето да се маха и тя отиде да живее при майка си...нещо такова и ги дават като големи после как се разминават...Това че не се е раждал всички го коментират...но аз не си го спомням...нещо след този момент с разминаването с тая ли е?

shutUp
08-16-2010, 10:47
накрая той се върна още от началото когато се запознаха с момиченцето..
още тогава я отблъсна от себе си, за да не страда тя в бъдеще /което той беше видял/..
и двамата са отраснали разделени, не са се познавали :-o

за филма с Аштън става въпрос.

gabi_94
08-16-2010, 10:54
Та значи има два края? Интересно...ще потърся този със самоубиването в корема на майка му...

ImTheBest
08-16-2010, 14:22
Всъщност има 4 КРАЯ .На мен най-интересен ми се вижда края, в който се самоубива.В него има много дълбоко послание, свързано с целия филм.

1 КРАЙ - Разминават се без да си кажат нищо
2 КРАЙ - Разминават се на улицата и той тръгва след нея
3 КРАЙ - Заговарят се на улицата
4 КРАЙ - Той се самоубива в корема на майка си (Най-добрият завършек)

bbbrs
08-16-2010, 15:14
daite link s filma det sa samoobiva nakraq ako moje

MiZzBl0ndiE
08-17-2010, 09:21
Чакайте, че ми стана любопитно: кои са другите два края, освен този в който се самоубива в корема на майка си и този в който казва, на Кейли да се маха. Дайте линк, pls. grin:

ези дни се замислих, за нещо което беше казъл Шелдън в The Big Bang Theory за грешките на хорАТА, пътуващи във времето.
Ако се е самоубил в корема на майка си, няма как в бъдещето да се върне да го направи. Абе има някаква странна логика, но общото е, че пак щеше да е жив.
А на мен този край въобще не ми хареса.