PDA

View Full Version : Тя ме харесва а аз...



BlackCross
08-14-2010, 19:49
Значи проблема ми е ,че има 1 момиче което ме харесва симпатично е ,но е малка за мен и странно се държи не знам какво да правя... нито я отблъсквам нито и показвам ,че чуствам нещо към нея (преди като бях малък ходих с нея... лапешка работа :) ) ,а днес и поиска телефония ми номер. На скоро ми се сабра доста много ,изникнаха ми проблеми и кофти случки.

bratignat
08-14-2010, 19:51
Значи проблема ми е ,че има 1 момиче което ме харесва симпатично е ,но е малка за мен и странно се държи не знам какво да правя... нито я отблъсквам нито и показвам ,че чуствам нещо към нея (преди като бях малък ходих с нея... лапешка работа :) ) ,а днес и поиска телефония ми номер. На скоро ми се сабра доста много ,изникнаха ми проблеми и кофти случки.

Отрежи я - не губи времето и на давама ви.

BlackCross
08-14-2010, 19:53
Познавам я от бебе не мога просто ей така да я зарежа...

bratignat
08-14-2010, 19:54
Познавам я от бебе не мога просто ей така да я зарежа...

Перфектно - изтърсваш и нещо от сорта - винаги съм те чувствал, като по-малката ми сестра. Или че винаги си имал закрилнически чувства към нея. Тогава е в шах.

teddyx33
08-14-2010, 19:56
Ми кажи и ,че ти е страшно симпатична и сладка,но не я харесваш както тя теб или ако искаш да отбиеш от положението и кажи ,че все пак я познаваш от малка и ще ти е яко ако има едно такова дълго "приятелство" (или какво е там) с момиче. (:

BlackCross
08-14-2010, 19:57
Първата ми целувка беше с нея :-D бяхме лапита и бях на рождения и ден и ...

mnogoznaikO
08-14-2010, 20:16
Значи проблема ми е ,че има 1 момиче което ме харесва симпатично е ,но е малка за мен и странно се държи не знам какво да правя... нито я отблъсквам нито и показвам ,че чуствам нещо към нея (преди като бях малък ходих с нея... лапешка работа :) ) ,а днес и поиска телефония ми номер. На скоро ми се сабра доста много ,изникнаха ми проблеми и кофти случки.

Отрежи я - не губи времето и на давама ви.

Още си е лапешка работа ми се струва :) нищо лично. Ще я карате само на целуфки , ако ще сте заедно , само това мога да ти кажа . :)

britzy
08-14-2010, 20:17
Ми пич и ти изпитваш нещо ЯВНО,щом не искаш да я режеш-тръгнете тогава. :-o

teddyx33
08-14-2010, 20:21
Ми пич и ти изпитваш нещо ЯВНО,щом не искаш да я режеш-тръгнете тогава. :-o
Kaто се замислих и аз за това си помислих. :lol:

britzy
08-14-2010, 20:22
Ми пич и ти изпитваш нещо ЯВНО,щом не искаш да я режеш-тръгнете тогава. :-o
Kaто се замислих и аз за това си помислих. :lol:

:lol: :lol: нормално някак си-не знае ко иска и той

Valento
08-14-2010, 20:23
Още си е лапешка работа ми се струва Smile нищо лично. Ще я карате само на целуфки , ако ще сте заедно , само това мога да ти кажа .

ти дойде голям спец бе брато...

по темата,ти сам си каза че е малка за теб...режеш с голямата ножица и точка да припада !

VinDiesel
08-14-2010, 20:24
По-добре недей,ще съжалявате и двамата :)

BlackCross
08-14-2010, 20:45
Има цели 3 години разлика. :smt042

silvencety
08-14-2010, 20:48
Кво симпатично лапенце .. :D
Казваш и че като порастне се взимате и това е .. !

BlackCross
08-14-2010, 20:50
Да ,но аз почти нищо не чуствам към нея сигурно ,защото все още е малка и не искам да я отблъсна така ,че да не ми приговори...

vagarious
08-14-2010, 20:50
'Що си намираш оправдания, само и само да не я резнеш!?За всеки един съвет от горните, намираш оправдание.Или не ти стиска да я резнеш, защото може би и ти изпитваш нещо повече към нея, но си мислиш, че разликата ви в годините е ебаси големия проблем, или .... просто, защото не ти стиска да го направиш. :?

BlackCross
08-14-2010, 20:54
Да има проблем с годините ... аз съм 10-ти тя е 7-ми

pepilota96
08-14-2010, 21:01
да ти кажа.. не е чак такъв проблем, ако и двамата се обичате..
ако ти не изпитваш нищо към нея по-добре и го кажи защото когато я държиш в неведение на нея и е още по-гадно ..
просто и обясни че не я харесваш,но искаш да запазите приятелството си и че е мн скъпа за теб ..

BlackCross
08-14-2010, 21:04
Аз без да и казвам ,че е скъпа за мен тя го знае.
Можете да локнете темата ще се оправя.

RomantiCBoY
08-16-2010, 05:22
Братле, като не изпитваш нищо към нея и го кажи така поне тя няма да храни някакви надежди, а и щом сте близки би трябвало да те разбере, предполагам, че и ти ще измилиш, как да и го кажеш по- тактично. Айде със Здраве :P

MegiBoOm
08-16-2010, 07:33
според мен ще е най-добре да проведете един личен и честен разговор :)

al3ks
08-16-2010, 08:48
Според мен момиченце на 7 години, едва ли иска връзка..доста е малка. Аз на 7 си игаех с кукли още :D .. Останете си приятели, има време да мислите за други работи :)

pisety000
08-16-2010, 08:55
Според мен момиченце на 7 години, едва ли иска връзка..доста е малка. Аз на 7 си игаех с кукли още :D .. Останете си приятели, има време да мислите за други работи :)Тя не е на седем годинки а е 7 клас :D :D :D а по темата: Поговори с нея...изясни си какво точно чувстваш към нея за да не съжаляваш след години...разликата в годините ви не е чак толкова голяма и фатална..

al3ks
08-16-2010, 08:58
Според мен момиченце на 7 години, едва ли иска връзка..доста е малка. Аз на 7 си игаех с кукли още :D .. Останете си приятели, има време да мислите за други работи :)Тя не е на седем годинки а е 7 клас :D :D :D а по темата: Поговори с нея...изясни си какво точно чувстваш към нея за да не съжаляваш след години...разликата в годините ви не е чак толкова голяма и фатална..

о извинявам се тогава :D ..и все пак съм на мнение, че е по-добре да си останете приятели..ама ти си знаеш най-добре :)