PDA

View Full Version : Странен въпрос



riverrgirl
08-14-2010, 20:29
Здравейте на всички от форума :) Това е първата тема, която пускам и се надявам да разбера отговора на въпроса ми,който се появи докато си бъбрихме няколко приятелки, а той е: ако при първия път момичето е пило обезболяващи това значи ли, че ще я боли по-малко или изобщо? И вие конкретно бихте ли постъпили така? Благодаря предварително :)

mnogoznaikO
08-14-2010, 20:32
Здравейте на всички от форума :) Това е първата тема, която пускам и се надявам да разбера отговора на въпроса ми,който се появи докато си бъбрихме няколко приятелки, а той е: ако при първия път момичето е пило обезболяващи това значи ли, че ще я боли по-малко или изобщо? И вие конкретно бихте ли постъпили така? Благодаря предварително :)


Кое ви кара да мислите , че болката е няква нетърпима ?! Глубаво е да пиете хапчета.. по добре обърнете 1 шише водка :razz:

7227
08-14-2010, 21:19
Не боли кой знае колко,ще го изтърпиш,все пак ти е за първи и последен път :D Поне да имаш спомен как е било първият път ! Не се излагай с хапчета!
ааааа за водкатааа :razz: :razz: :razz: =D>

ohluv
08-14-2010, 21:38
Е викайи погребално бюро.Никой не може да оцелее от след тая болка харабия

BiGBaDWolF
08-14-2010, 22:00
Ех боже ... Това шубето е голем страх ... Ти земи се обеси па после като те отварат хич няма да боли :)

Smrazqvashta
08-15-2010, 01:31
Няма нужда от обезболяващи, спокойно.

dPa3HuTeJl
08-15-2010, 01:58
Мале хора УНИКАЛНО сте оригинални с тия шеги,казвам ви! 8) И все пак както ти казаха леко "по-нормалните" така да се каже хора не е болка за умиране ,нема как да знам щото не съм момиче ама съм отварял доста ,нема се притесняваш 8) :lol:

Paramour
08-15-2010, 08:06
Как можа да си помислиш да правиш секс изобщо?!?! :shock: Болката е убийствена!!! Недей ти казвам!! :shock:








:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DarkTemplar
08-15-2010, 10:34
Не ти трябват обезболяващи, по-скоро гледай момчето да те предразположи.

Princessani
08-15-2010, 11:45
Здравейте на всички от форума :) Това е първата тема, която пускам и се надявам да разбера отговора на въпроса ми,който се появи докато си бъбрихме няколко приятелки, а той е: ако при първия път момичето е пило обезболяващи това значи ли, че ще я боли по-малко или изобщо? И вие конкретно бихте ли постъпили така? Благодаря предварително :) Няма нужда от хапчета или каквото и да е там.Ако беше ужасна болка никой никога нямаше да прави секс.Търпимо е и не е кой знае какво.Ще усетиш лек натиск първите 10 мин и след това всичко е нормално.

ilia_92
08-15-2010, 12:25
Обезболяващи :D Ако можете и като спите да го правите ще ви призная... Отваряйте се със скалпел - по малко боли. Успокояващите подтискат нервната система и не знам какъв секс би станало ... Верно че първият път е disaster ама защо да си го правите пълен disaster.

ии между другото му се вика bull shit демек голямо кафяво гадно, а не full

riverrgirl
08-15-2010, 12:27
Благодаря за всички оригинални изказвания.... но дори не става въпрос за мен. Просто се опитвам да разубедя приятелката ми, да направи някоя глупост и или да се надруса с някакви такива таблетки, или да се напие... защото ако нямаш доверие на момчето до себе си, нищо няма да помогне :) Тя не търпи никаква болка и затова обаче си го е втълпила. Мерси на тези, които се опитаха да помогнат :)

BouH
08-15-2010, 13:22
Както казва един колега ... "малцина уцеляват след тази зверщина" ...съветвам те да не си хабиш силите за секс щом те е страх от болката ...земи прочети някоя книжка и след няколко годинки пак помисли за секс 8)

Shia
08-15-2010, 16:25
Няма да ти помогнат,все пак се къса кожа не те бои стомаха.

xrusinka
08-15-2010, 16:49
Кви хапчета бе ... не е болка за умиране ... стига с глупостите ... :)

teodorakehaiova
08-19-2010, 16:03
Кви обезболяващи .. вземи си бий една опойка и готово :D :D

InfinityLife
08-19-2010, 16:17
Е викайи погребално бюро.Никой не може да оцелее от след тая болка харабия
Тъкмо нямаме работа от 1-2 дена, дайте адрес. :D :lol: :D

Както казаха не е болка за умиране, то ако е така... никой няма да прави секс. :) :-D :D


една опойка
Незнам но Упойка може да си бие. :?

henrietta
08-20-2010, 08:35
Господи, до там ли се стигна. И после до какво водело ранният секс...:X

Paramour
08-20-2010, 09:27
една опойка
Незнам, но Упойка може да си бие. :?

Пише се НЕ ЗНАМ... а тръгнал/а да поправя :?

ScorpionGirl
08-20-2010, 09:37
Налага се да те разочаровам - ще трябва да изтърпиш. Не е толкова гадно, споко. 8)

lifelover
08-20-2010, 12:05
Абе,момиче,болката е за секунди.. и не е чак толкова болезнено.

Qnkishhh
08-20-2010, 13:15
Това с обезболяващите е абсурд. Едно, че приятелката ти трябва да е хаху, за да пие такива за сефтето, второ, че няма да помогнат, защото, както каза някой по-нагоре, се къса кожа, не я боли корем (приятелката ти). Успех с разубеждаването!

nezabelejimata
08-20-2010, 13:26
Момиче внимавай чух че едно момиче е умряло докато е правило секс защото не е издържало на болката :shock: :D :D Ае от къде си ги изкарвате тия изтрещяли въпроси е :lol: :lol: направо... наскоро бях чела една тема от момче " възможно ли е да ми се счупи пишката защото тя е девствена " :razz: :razz:

FuckedUp
08-20-2010, 13:38
Full of shit. Вие да не сте на хероин?

xNiKx
08-20-2010, 23:02
шшш само от хапчета ако ставало, ти знаеш за каква болка иде реч??? Никой не е издържал без болкоуспокояващи, приспивателни, пълна упойка, бутилка водка и 2 аспирина! Подготвяй се, че скоро ще станеш на 13 пък си още девствена! Де се е чуло и видяло такова нещо.

StriPPeD
08-21-2010, 23:21
шшш само от хапчета ако ставало, ти знаеш за каква болка иде реч??? Никой не е издържал без болкоуспокояващи, приспивателни, пълна упойка, бутилка водка и 2 аспирина! Подготвяй се, че скоро ще станеш на 13 пък си още девствена! Де се е чуло и видяло такова нещо.

:D :D :D :D не не не.. не мога :razz: :razz: :razz:
ненормална работа :lol: :lol: :lol:

SparkyIsSad
08-21-2010, 23:54
Много момичета са ми казвали, че първия път не е болка за умиране - ще живееш, радвай се :smt023