PDA

View Full Version : Имам проблем ..



silvencety
08-14-2010, 21:11
Значи с приятеля ми сме вече около 6 месеца,им авсякакви смесени емоции при нас обачеее последния месец-два забелязвам че някак си се сближаваме повече като приятели.
Прекалено много си споделяме,говорим и плачем и се смеем заедно..
Спряха сексуалните закачки от моя страна,на мен вече не ми е интересен сексуално ,а по скоро да си говорим и споделяме ,като приятелка..
Снощи беше капака ,почна да ме опипва ,но го излъгах че не ми се прави секс защото ме боли главата и стояхме до 4 сутринта да си говорим..
Дали секси момчето с което тръгнах преди 6 месеца се превърна в моя най-добра приятелка?.. 8-)

Valento
08-14-2010, 21:36
Значи с приятеля ми сме вече около 6 месеца,им авсякакви смесени емоции при нас обачеее последния месец-два забелязвам че някак си се сближаваме повече като приятели.
Прекалено много си споделяме,говорим и плачем и се смеем заедно..
Спряха сексуалните закачки от моя страна,на мен вече не ми е интересен сексуално ,а по скоро да си говорим и споделяме ,като приятелка..
Снощи беше капака ,почна да ме опипва ,но го излъгах че не ми се прави секс защото ме боли главата и стояхме до 4 сутринта да си говорим..
Дали секси момчето с което тръгнах преди 6 месеца се превърна в моя най-добра приятелка?.. 8-)

явно е било временно сексуално привиличане и твоите очаквания за това как той ще се престави в леглото са били недостатъчно задоволителни и за това вече не ти е интересен "сексуално" !Ако си тръгнала с него само заради това ... то вярвай ми ако е чувствителен и те обича много ще го засегнеш и убидиш,за това поговерете малко за личните си неща за сексуалните ви възгледи един към друг !

7227
08-14-2010, 21:37
Изчерпали сте се сексуално,омръзнал ти е.Нормално е,явно го имаш вече като приятел,ама той като каква те има???? Щом е така оставайте приятели и това,щом няма привличане :P

ohluv
08-14-2010, 21:40
каква поредна драма

silvencety
08-14-2010, 21:56
Значи с приятеля ми сме вече около 6 месеца,им авсякакви смесени емоции при нас обачеее последния месец-два забелязвам че някак си се сближаваме повече като приятели.
Прекалено много си споделяме,говорим и плачем и се смеем заедно..
Спряха сексуалните закачки от моя страна,на мен вече не ми е интересен сексуално ,а по скоро да си говорим и споделяме ,като приятелка..
Снощи беше капака ,почна да ме опипва ,но го излъгах че не ми се прави секс защото ме боли главата и стояхме до 4 сутринта да си говорим..
Дали секси момчето с което тръгнах преди 6 месеца се превърна в моя най-добра приятелка?.. 8-)

явно е било временно сексуално привиличане и твоите очаквания за това как той ще се престави в леглото са били недостатъчно задоволителни и за това вече не ти е интересен "сексуално" !Ако си тръгнала с него само заради това ... то вярвай ми ако е чувствителен и те обича много ще го засегнеш и убидиш,за това поговерете малко за личните си неща за сексуалните ви възгледи един към друг !Да не е най-добрия с които съм била,но дали това е определящия фактор?Грешка е че и аз самата го лъжа че е добър,след като грам не успява да се справи.. Наистина утре ще поговорим за тези неща,но наистина ме е страх много да не го нараня.Днеска видях че у тях си оставил мои снимки в стаята,опсипва ме с любов,ама ми стана безразличен вече и не знам вече .. ; с

7227
08-14-2010, 21:58
каква поредна драма
:razz: :razz: :razz:

mnogoznaikO
08-14-2010, 22:00
Значи с приятеля ми сме вече около 6 месеца,им авсякакви смесени емоции при нас обачеее последния месец-два забелязвам че някак си се сближаваме повече като приятели.
Прекалено много си споделяме,говорим и плачем и се смеем заедно..
Спряха сексуалните закачки от моя страна,на мен вече не ми е интересен сексуално ,а по скоро да си говорим и споделяме ,като приятелка..
Снощи беше капака ,почна да ме опипва ,но го излъгах че не ми се прави секс защото ме боли главата и стояхме до 4 сутринта да си говорим..
Дали секси момчето с което тръгнах преди 6 месеца се превърна в моя най-добра приятелка?.. 8-)

Ако се е превърнал в това , виновен си е само той ;)

silvencety
08-14-2010, 22:06
Да прав си,момчето е ръководно в една връзка..
Бившия въпреки че сстана пълен идиот и се наложи да го оставя,още като го видя и настръхвам.Не знам вината не е в мен..

tuzaro
08-14-2010, 22:20
къв е проблема като те боли глава да не можеш да правиш секс?? Няма да те чука в устата майна, виж ако те болеше клитура или пичkата е друго нещо вече.

silvencety
08-14-2010, 22:24
Проблема е че не ме боли глава,а НЕ ми се прави секс с него и болките са предтекст,явно бавно загряваш.. ;]

OneGuy
08-14-2010, 22:28
Кофти раута ... а той наистина ли е толкова зле в леглото ....

silvencety
08-14-2010, 22:31
Еми да раздава се ,но не е това което искам и желая..

tuzaro
08-14-2010, 22:32
Проблема е че не ме боли глава,а НЕ ми се прави секс с него и болките са предтекст,явно бавно загряваш.. ;]Говоря хипотетично погледнато майна

silvencety
08-14-2010, 22:41
Впрочем кати ти видях подписа,да установя че има татоо на Ботев моя злетак .. ;дд
Лягам си че почнах да дрънкам глупости,лека ви и мерси за отговорите.. ;*

OneGuy
08-14-2010, 22:42
Еми да раздава се ,но не е това което искам и желая..
Говори с него какво те кефи ... как те кефи ... може да му покажеш ... да го понаучиш ... има доста теми във форума казват "Ще правя секс не знам какво да правя а тя има опит" и всички казват не бой е ако се обичате ще се справите все някак или спокойно ако не се ооправиш няма да те зареже ... ама ей го на жената си иска своето ...

OneGuy
08-14-2010, 23:20
Кофти раута ... а той наистина ли е толкова зле в леглото ....

Chicharito
08-14-2010, 23:35
каква поредна драма


:D :razz: :D :razz: :D :razz:

Голям проблем,говорите си :D аре спокойно,случва се и да си кажете по някоя дума не може само люш люш :D

OneGuy
08-14-2010, 23:51
Вие нормални ли сте ... момичето си има проблем .. вие ...

Chicharito
08-14-2010, 23:54
Ми и аз съм сериозен,да поговорят там да сменят позите и толкова

RomantiCBoY
08-15-2010, 05:33
Решението:
Няколко дена не се виждате и спирате кореспонденциите за да видите как ще се чувствате. След това сядате на масата разкривате картите и според тях решавате какво да правите :D :)

mnogoznaikO
08-15-2010, 05:56
Не , че лошо ако си споделяте , но ако все пак искаш да те ползва по др предназначение , се отдръпни малко ... може да зацепи или ти се захвани и го стегни малко :)

anonymous708973
08-15-2010, 07:22
Да не е най-добрия с които съм била ...
след като грам не успява да се справи..

Чакай, чакай. Кое от двете? Между не-най-добрият и тотално-зле има доста голяма разлика!
Ако си решила да запазиш връзката ви, е крайно време да започнеш да му показваш какво ти харесва и какво не. При това без да се усети, защото ако има съмнения, че не се справя, може да те попита (и с право): "Чакай малко, ние през последните 6 месеца какво правихме, не ти ли харесва така" и ще се чудиш какво да му отговориш.
Поговорете си и после, ако искаш, пиши какво е станало.